Обява

Свий
Няма добавени обяви.

GPS от телефона

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • GPS от телефона

    здравейте искам да попитам могали да ползвам GPS от телефона си за мотора в гората или няма дастане ще трябва да купувам GPS за мотор

  • #2
    От: GPS от телефона

    Стига телефонът ти да има gps. Ако няма - вариант 2.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • #3
      От: GPS от телефона

      ами той има нокато вляза и ми излиза патуване с автомобил а аз искам да карам в гората не по асвалта как мога даго направя

      Коментар


      • #4
        От: GPS от телефона

        Първоначално публикуван от KtM_07 Преглед на мнение
        ами той има нокато вляза и ми излиза патуване с автомобил а аз искам да карам в гората не по асвалта как мога даго направя
        Навигация в гората може да стане с телефон, който има истински GPS приемник (а не разчита само на GSM-мрежата) и на който може да се подкара софтуер на Гармин, за да се използва офроуд картата на България.
        Ама телефоните в режим навигация имат лошия навик да ядат много бързо батерията и, ако и твоят от тези, след час-два можеш да останеш хем без навигация, хем без телефон. Отделно, дето далеч не всеки телефон ще оживее дълго, ако го сложиш на кормилото на мотор, за да можеш да го гледаш, докато караш ...
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #5
          От: GPS от телефона

          И какъв е телефона все пак...
          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

          Коментар


          • #6
            От: GPS от телефона

            Моя например не яде батерия, под вин мобайл, андроото си я кльопа за десерт и пита за още, ама пък имам 3, боли ме колко бързо ще ги изяде.
            И при добра стойка, грижи - йок. Само на Събин картата е проблем, ама аз съм си я купил , та и тя не е.
            подаръци за мъже от FACOM
            промоция на читави инструменти

            и на хоби такива

            тел. О879 Ч8Ч 2З5

            Коментар


            • #7
              От: GPS от телефона

              Nokia 500 sambian bella

              Коментар


              • #8
                От: GPS от телефона

                Ми идеален си - слагаш си Garmin, купуваш си offroad картата на България и си в джаза. Гледам и батерията му е добра, така че би трябвало да кара.

                На Symbian Belle Garmin има проблем с клавиатурата, но руснаците дават решение:
                Проблема с клавиатурой решается очень просто: нажимаете на любую из двух границ выделения (те, которые двигать можно) и клавиатура тут же выскакивает!
                Последно редактирано от silverfox; 29-04-13, 23:29.
                Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                Коментар


                • #9
                  От: GPS от телефона

                  Няма ли беЗплатна карта някаде, щот гледах една, но струва 70лв?
                  Последно редактирано от Pacific; 30-04-13, 12:16.

                  Коментар


                  • #10
                    От: GPS от телефона

                    За безаплатна си свали картите на Руския генерален щаб и със съответния софтуер си ги ползваш.
                    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                    Коментар


                    • #11
                      От: GPS от телефона

                      Друг вариант за безплатна карта е BG Mountains.
                      В гората дори я предпочитам пред ОФРМ.
                      А до извода, че телефона не е за тая работа всеки стига но трябва от собствен опит някак.
                      Хващаш гуру, който да инсталира на мокията ти Garmin mobile XT + картата, която посочих по-горе и с триците си готов.
                      Дали ще хванеш маймуни с тях е друг въпрос но поне е безплатно
                      Враг усраине

                      Коментар


                      • #12
                        От: GPS от телефона

                        Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                        Моя например не яде батерия, под вин мобайл ...
                        НТС-то ми с Garmin Mobile XT стопява батерията за час и половина. Нокия-та със същия софт, но за Symbian, също сериозно повишава апетита си, въпреки че иначе е много икономична.
                        Лично на мен хич не ми харесва варианта човек да остане в гората не само без GPS, но и без телефон.
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • #13
                          От: GPS от телефона

                          Една резервна батерия за 20-30лв върши идеална работа.
                          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                          Коментар


                          • #14
                            От: GPS от телефона

                            С резервна батерия печелиш още час и половина. А през останалите 3, 5, 12 часа?
                            LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                            Коментар


                            • #15
                              От: GPS от телефона

                              Аз лично печеля още 16 часа. Друг печели друго. Всеки си преценя. Идеята на резервната батерия е да не останеш без комуникация. Ако телефона ти кара час и половина на навигация, няма да го ползваш за навигация. Ако кара 3-4 часа ще си вземеш 2 батерии.
                              Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X