Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Извънредно обновление на карта ОФРМ Геотрейд - версия 5.21

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Извънредно обновление на карта ОФРМ Геотрейд - версия 5.21

    Здравейте
    искам да ви уведомя че прочетох в един форум
    оплаквания от много клиенти които са закупили нуви 1350т и 1390т
    че от както ползват 5.21 ТОПО апарат им се рестартира или гаси самичак когато си поиска той

    установено е до момента че когато се използва 5.21 сити апарата няма никакъв проблем
    надяваме се че скоро ще оправите проблема с тези нувита 1350 и 1390


    ето линк за малко повече инфо по проблема

    http://www.garminclub-bg.com/index.php?topic=750.0

    Коментар


    • #17
      От: Извънредно обновление на карта ОФРМ Геотрейд - версия 5.21

      Първоначално публикуван от faflio Преглед на мнение
      Здравейте
      искам да ви уведомя че прочетох в един форум
      оплаквания от много клиенти които са закупили нуви 1350т и 1390т
      че от както ползват 5.21 ТОПО апарат им се рестартира или гаси самичак когато си поиска той

      установено е до момента че когато се използва 5.21 сити апарата няма никакъв проблем
      надяваме се че скоро ще оправите проблема с тези нувита 1350 и 1390


      ето линк за малко повече инфо по проблема

      http://www.garminclub-bg.com/index.php?topic=750.0
      Здравейте,

      От сутринта мъча един 1350Т и не мога да го накарам да се рестартира. Явно проблема е свързан с реалното ползване и в режим на симулация не можем да го възпроизведем. Проблема не е в картата, защото тя работи с другите уреди без проблем. Четейки всички оплаквани ми идват няколко неща на ум:

      - дали проблема съществува и с изключени изо линии?
      - само в режим на навигация ли се случва?
      - случва ли се ако се движиш сравнително бавно?
      - влияе ли се ако се пусне уреда в режим на по ниска детайлност на картата?

      Топо картата е много по тежка от сити-то, затова създадохме сити варианта в крайна сметка. На уреда може да не му стига памет, мощност или да прегрява ... знае ли човек какво го мъчи. Ако проблема е свързан с памет, с 5.20 би трябвало да е по добре от 5.21, защото там картата е разделена на повече парчета. Ако успеем да локализираме проблема и да го определим, ще мога да пиша на Гармин и да го оправят.
      Последно редактирано от sabin; 13-07-10, 14:16.

      Коментар


      • #18
        От: Извънредно обновление на карта ОФРМ Геотрейд - версия 5.21

        Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
        Здравейте,

        От сутринта мъча един 1350Т и не мога да го накарам да се рестартира. Явно проблема е свързан с реалното ползване и в режим на симулация не можем да го възпроизведем. Проблема не е в картата, защото тя работи с другите уреди без проблем. Четейки всички оплаквани ми идват няколко неща на ум:

        - дали проблема съществува и с изключени изо линии?
        - само в режим на навигация ли се случва?
        - случва ли се ако се движиш сравнително бавно?
        - влияе ли се ако се пусне уреда в режим на по ниска детайлност на картата?

        Топо картата е много по тежка от сити-то, затова създадохме сити варианта в крайна сметка. На уреда може да не му стига памет, мощност или да прегрява ... знае ли човек какво го мъчи. Ако проблема е свързан с памет, с 5.20 би трябвало да е по добре от 5.21, защото там картата е разделена на повече парчета. Ако успеем да локализираме проблема и да го определим, ще мога да пиша на Гармин и да го оправят.

        Здравейте

        а ми не сам обарнал специално кога точно се ресетва но веднъж ми се ресетна дори при първоначално пускане на навигацията избиране на маршрут и потегляне
        без дори да съм карал дълго време
        дано помогна с това което съм забелязал
        сега от както съм сложл 5.21 сити не ми праил никакви проблеми
        павел маринов

        Коментар


        • #19
          От: Извънредно обновление на карта ОФРМ Геотрейд - версия 5.21

          за рестартиране! спешно инфо






          За Събин: аз днес пробвах да сложа топо картата на моето нуви 1390 то е с версиа 4.40 на софтуера
          направих симулация от Ботевград до София до улица Патриарх евтимий 98 и по време на патуването по магистралата се опитах да зуумна с плюсчето защото даваше от много високо зеленинка на картата и исках да приближа и нувито автоматично се изгаси и не се пусна сама трябваше да я пусна
          навигацията даваше тази анимираната зеленина а не тази която е за дървета незная каква точно е тя но е от доста надалече понеже като стигна от второстепенните пътища до магистралата тя автоматично се зууумна до зеленинката от най-високо
          надявам се да съм помогнал с информацията
          сега ще пробвам да пусна повторно същия маршрут и ще споделя

          все пак проблема го прави и на симулация но според мен има значение как си го настроил
          на каква височина и каква скорост може би
          при мен бесхе на 130 км/ч
          Последно редактирано от faflio; 14-07-10, 21:41. Причина: 123

          Коментар


          • #20
            От: Извънредно обновление на карта ОФРМ Геотрейд - версия 5.21

            Здравейте!
            Искам да поздравя екипа за версията. Много съм доволен от нея. Миналата седмица обикалях страната, картата ме водеше идеално!!!
            Само малко се обърка, на това "гениално" пътно съоръжение в Търново. Там от едно обикновено кръстовище направиха ад. Така, че идвайки от Казанлък и отивайки към Варна, апарата се обърка на едното пренасочване. Но нали си знам пътя не го послушах. Почна да прави преизчесление, но след малко каза, че е наред .
            Имам един въпрос. Забелязах, че като стигна до вкаран обект ми казва "Престигане до обекта в дясно" - примерно. А ако не спра и го подмина повече не ми говори и не прави опит да ме върне обратно - просто млъква. Така ли трябва да е?

            Коментар


            • #21
              От: Извънредно обновление на карта ОФРМ Геотрейд - версия 5.21

              Благодаря за добрите думи, стараем се много! Ще имаме едно на ум за тази детелина, уж работеше, но може нещо да сме повредили без да искаме.

              Нормално е при пристигане до точката да прекрати навигирането. Всички Гармини правят тъка независимо коя карта ползват.

              Коментар


              • #22
                От: Извънредно обновление на карта ОФРМ Геотрейд - версия 5.21

                Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                Благодаря за добрите думи, стараем се много! Ще имаме едно на ум за тази детелина, уж работеше, но може нещо да сме повредили без да искаме.

                Нормално е при пристигане до точката да прекрати навигирането. Всички Гармини правят тъка независимо коя карта ползват.
                Ми то вчера писа вестника, че току що са я открили!

                Коментар


                • #23
                  От: Извънредно обновление на карта ОФРМ Геотрейд - версия 5.21

                  Прословутият пътен възел „Качица” във Велико Търново не е отразен в карта ОФРМ Геотрейд - версия 5.21,защото все още е незавършен,но въпреки това е отворен или полуотворен.

                  Ето малко информация:
                  http://www.dnesbg.com/index.php?page...sPage&id=15892
                  http://econ.bg/news86027/article1856..._vuzel_kachica

                  А ето как изглежда или ще изглежда:
                  http://vbox7.com/play:54e56b87

                  Поздрави!
                  --------------------------------------

                  Коментар


                  • #24
                    От: Извънредно обновление на карта ОФРМ Геотрейд - версия 5.21

                    Първоначално публикуван от boyaniliev Преглед на мнение
                    Прословутият пътен възел „Качица” във Велико Търново не е отразен в карта ОФРМ Геотрейд - версия 5.21,защото все още е незавършен,но въпреки това е отворен или полуотворен.

                    Ето малко информация:
                    http://www.dnesbg.com/index.php?page...sPage&id=15892
                    http://econ.bg/news86027/article1856..._vuzel_kachica

                    А ето как изглежда или ще изглежда:
                    http://vbox7.com/play:54e56b87

                    Поздрави!
                    Не е отразен,но Гармина ме прекара през него и даже ми казва дръжте в ляво,дръжте в дясно и излязох правилно през целия възел. С 5.21 city версия съм.
                    Garmin nuvi 765T

                    Коментар


                    • #25
                      От: Извънредно обновление на карта ОФРМ Геотрейд - версия 5.21

                      Първоначално публикуван от stevensgr Преглед на мнение
                      Не е отразен,но Гармина ме прекара през него и даже ми казва дръжте в ляво,дръжте в дясно и излязох правилно през целия възел. С 5.21 city версия съм.
                      Сигурно е така.Все пак промяната в този участък се състои в това,че на мястото на две обикновени кръстовища построиха две кръгови.Но в интерес на прецизността на картата би било редно да се отрази това.
                      Последно редактирано от boyaniliev; 14-08-10, 13:19.
                      --------------------------------------

                      Коментар


                      • #26
                        От: Извънредно обновление на карта ОФРМ Геотрейд - версия 5.21

                        Вчера отидох до там и ги записах. Ще ги има в новата карта

                        Коментар


                        • #27
                          От: Извънредно обновление на карта ОФРМ Геотрейд - версия 5.21

                          Може ли в следващата версия да оправите остсечката на околовръстен път София в участъка Симеоново-Бояна да си излиза с две платна и две локални, както и да оправите ограничението на скоростта от 70 на 80 км/ч както е в действителност.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Извънредно обновление на карта ОФРМ Геотрейд - версия 5.21

                            а кога да очакване новата версия на картата сега сам с 5.21?благодаря

                            Коментар


                            • #29
                              От: Извънредно обновление на карта ОФРМ Геотрейд - версия 5.21

                              Версия 5.30 ще излезе в края на този/началото на следващия месец.
                              OFRM Team
                              Отдел за Борба с Организираните Клиенти

                              Коментар


                              • #30
                                От: Извънредно обновление на карта ОФРМ Геотрейд - версия 5.21

                                Вече нямаме търпение да видим новата карта..
                                Може ли малко поне да подскажете какво ново да очакваме.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X