От: Проблеми с 5.20
Здравейте колеги! Имам Nuvi 255W с карта OFRM Geotrade TOPO v5.20 CYR .Преди няколко дни тръгнах по пътя за Перник по бул."цар Борис lll" При тръгване от нас ми даде маршрут през хотел Славия ,но обикновенно минавам по бул. "акад. Иван Гешов ".Завих на светофара на Гешов и тръгнах по Борис за Княжево. Трудно преизчисли маршрута но накрая зацепи. През цялото време до като не стигнах околовръстното уреда ми отчиташе че съм в локалното платно и на всеки светофар нпример на Красно село и Овча купел се мъчеше да ме вкара в основния път като ми казваше завий на ляво и после направо . Това го беше забелязял мой колега но аз не му повярвах като му казвах ,че нещо е пипнал по екрана,но сега се уверих сам за това.Като се прибрах симулирах двийвмието по същия маршрут но проблеми нямаше.Ако може прегледайте картата за този проблем и при следващата версия дано се оправи.При предишните версии това го нямаше.
Здравейте колеги! Имам Nuvi 255W с карта OFRM Geotrade TOPO v5.20 CYR .Преди няколко дни тръгнах по пътя за Перник по бул."цар Борис lll" При тръгване от нас ми даде маршрут през хотел Славия ,но обикновенно минавам по бул. "акад. Иван Гешов ".Завих на светофара на Гешов и тръгнах по Борис за Княжево. Трудно преизчисли маршрута но накрая зацепи. През цялото време до като не стигнах околовръстното уреда ми отчиташе че съм в локалното платно и на всеки светофар нпример на Красно село и Овча купел се мъчеше да ме вкара в основния път като ми казваше завий на ляво и после направо . Това го беше забелязял мой колега но аз не му повярвах като му казвах ,че нещо е пипнал по екрана,но сега се уверих сам за това.Като се прибрах симулирах двийвмието по същия маршрут но проблеми нямаше.Ако може прегледайте картата за този проблем и при следващата версия дано се оправи.При предишните версии това го нямаше.
Коментар