Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Добре дошли в www.karta.bg!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Добре дошли в www.karta.bg!

    Като си го купил на него пише за кои карти ти е ъпдейта.
    Без да гадая предполагам, че няма да е за БГ картата.
    Даже навън ги продават само с изрязани карти за държавата си, дано поне имаш за цяла Европа.

    Коментар


    • #62
      От: Добре дошли в www.karta.bg!

      Първоначално публикуван от primakomers Преглед на мнение
      Здравейте,
      Закупих си nuwi54LM от Англия с доживотен ъпдейт на картите. Дали мога да го регистрирам в карта бг?Тъй като в него няма спийд камери бензиностанции и др. за някой държави искам да си сложа такива но не зная как да конвертирам файловете от GPX в GPI. Файловете които има в папката POI са GPI.
      Благодаря ви предварително!
      Здравейте,

      Да, може да се регистрирате в karta.bg и след това ще видите какви възможности има за закупуване на карта.

      Коментар


      • #63
        От: Добре дошли в www.karta.bg!

        Има ли някакъв проблем със сайта? Ако да - кога ще бъде възстановен нормалния достъп, понеже в момента част от него е недостъпна, включително и активирането на абонамент, help-а и други?
        Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

        Коментар


        • #64
          От: Добре дошли в www.karta.bg!

          Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
          Има ли някакъв проблем със сайта? Ако да - кога ще бъде възстановен нормалния достъп, понеже в момента част от него е недостъпна, включително и активирането на абонамент, help-а и други?
          В петък (23.08.2013) е имало профилактика на сървърите на нашия интернет хостинг, което е причината за евентуални проблеми с връзката. След приключване на профилактиката сайтът е възобновил нормалното си функциониране.
          OFRM Team
          Отдел за Борба с Организираните Клиенти

          Коментар


          • #65
            От: Добре дошли в www.karta.bg!

            Здравейте!
            Имам OFRM Lifetime абонамент и до последните 2 версии получавах мигновено известие на е-мейл за нова актуализация.
            За версия 2013Q3 забавянето бе няколко дни, а до този момент (05 Септември 2013), още не съм получил известие, че има 2013Q3a.
            Не е проблем да се проверява сайта за актуалната версия, но все пак ако има известие е значително по-добре.
            Може би само при мен е проблема.

            Коментар


            • #66
              От: Добре дошли в www.karta.bg!

              Здравейте,
              Притежавам nuvi 3590LMT и след последната актуализация на европейската карта, вътрешната памет на уреда се напълни, останаха само около 30MB свободни. При следващата актуализация просто няма да има достатъчно място за каквото и да било.
              Затова имам препоръка към екипа на www.karta.bg да внедри функция при недостътчно свободно място на вътрешната памет на уреда (където в момента се инсталира картата на OFRM Geotrade), картата да може да се инсталира на картата памет, поставена в уреда. Т.е. потребителите, които не знаят къде точно да поставят отделните файлове на картата памет при ръчна актуализация, да могат безпроблемно да си актуализират уредите посредством онлайн инсталатора на сайта. В момента инсталацията се прекратява, ако липсва достатъчно място на вътрешната памет.
              Последно редактирано от wscientist; 05-09-13, 19:43.

              Коментар


              • #67
                От: Добре дошли в www.karta.bg!

                Първоначално публикуван от Tishkata Преглед на мнение
                Здравейте!
                Имам OFRM Lifetime абонамент и до последните 2 версии получавах мигновено известие на е-мейл за нова актуализация.
                За версия 2013Q3 забавянето бе няколко дни, а до този момент (05 Септември 2013), още не съм получил известие, че има 2013Q3a.
                Не е проблем да се проверява сайта за актуалната версия, но все пак ако има известие е значително по-добре.
                Може би само при мен е проблема.
                Винаги забавяме с няколко дни пускането на мейлите, но този път поради технически причини станаха малко повече. Извинявам се ако това ви е причинило неудобство! Мисля че днес ще успеем да ги пуснем.

                Коментар


                • #68
                  От: Добре дошли в www.karta.bg!

                  Здравейте,

                  Възможно е и аз да не съм довидял, но не намерих телефон в секцията за Контакт на сайта. Писах ви ЛС с едно въпросче.

                  Поздрави
                  Rav 4 II D4D

                  Коментар


                  • #69
                    От: Добре дошли в www.karta.bg!

                    И телефона ми (с GPS) и двата ми GPS-а са с Android 4+. Но колкото и да гледах сайта не намирам дали и как да инсталирам програмата и офроуд картите на моите устройства. Намерих в Често задавани въпроси съвместимост със Symbian май само (това въобще още ползва ли се и не беше ли само на старите nokia?). Можете ли да ме упътите как и от къде да стигна и дали въобще е възможно до програмата/картите за Андроид ?

                    Коментар


                    • #70
                      От: Добре дошли в www.karta.bg!

                      Потърси в гугъл Гармин за андроид 4.0.3/4-4.1.2.

                      Коментар


                      • #71
                        От: Добре дошли в www.karta.bg!

                        Здравейте, закупих навигация с ъпдейти за ofrm на старо и се интересувам, мога ли да прехвърля серийния номер към моя акаунт в Karta.bg с цел актуализация на картите;

                        Коментар


                        • #72
                          От: Добре дошли в www.karta.bg!

                          Първоначално публикуван от MountainLion Преглед на мнение
                          Здравейте, закупих навигация с ъпдейти за ofrm на старо и се интересувам, мога ли да прехвърля серийния номер към моя акаунт в Karta.bg с цел актуализация на картите;
                          По въпроси, свързани с картови лицензи, моля обръщайте се директно към поддръжката на картата на имейл адрес info (маймунка) karta (точка) bg.
                          OFRM Team
                          Отдел за Борба с Организираните Клиенти

                          Коментар


                          • #73
                            От: Добре дошли в www.karta.bg!

                            OFRM Geotrade TOPO
                            Lifetime (online download) Има и градска и топо карта нали?


                            Коментар


                            • #74
                              От: Добре дошли в www.karta.bg!

                              Първоначално публикуван от simoV49 Преглед на мнение
                              OFRM Geotrade TOPO Lifetime (online download) Има и градска и топо карта нали?
                              Можете да видите разликите между CITY и TOPO вариантите по следния линк в нашия уебсайт:

                              https://ofrm1.karta.bg
                              OFRM Team
                              Отдел за Борба с Организираните Клиенти

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X