Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Добре дошли в www.karta.bg!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • OFRM_Team
    отговори
    От: Добре дошли в www.karta.bg!

    Първоначално публикуван от simoV49 Преглед на мнение
    OFRM Geotrade TOPO Lifetime (online download) Има и градска и топо карта нали?
    Можете да видите разликите между CITY и TOPO вариантите по следния линк в нашия уебсайт:

    https://ofrm1.karta.bg

    Остави коментар:


  • simoV49
    отговори
    От: Добре дошли в www.karta.bg!

    OFRM Geotrade TOPO
    Lifetime (online download) Има и градска и топо карта нали?


    Остави коментар:


  • OFRM_Team
    отговори
    От: Добре дошли в www.karta.bg!

    Първоначално публикуван от MountainLion Преглед на мнение
    Здравейте, закупих навигация с ъпдейти за ofrm на старо и се интересувам, мога ли да прехвърля серийния номер към моя акаунт в Karta.bg с цел актуализация на картите;
    По въпроси, свързани с картови лицензи, моля обръщайте се директно към поддръжката на картата на имейл адрес info (маймунка) karta (точка) bg.

    Остави коментар:


  • MountainLion
    отговори
    От: Добре дошли в www.karta.bg!

    Здравейте, закупих навигация с ъпдейти за ofrm на старо и се интересувам, мога ли да прехвърля серийния номер към моя акаунт в Karta.bg с цел актуализация на картите;

    Остави коментар:


  • kles
    отговори
    От: Добре дошли в www.karta.bg!

    Потърси в гугъл Гармин за андроид 4.0.3/4-4.1.2.

    Остави коментар:


  • exoexo
    отговори
    От: Добре дошли в www.karta.bg!

    И телефона ми (с GPS) и двата ми GPS-а са с Android 4+. Но колкото и да гледах сайта не намирам дали и как да инсталирам програмата и офроуд картите на моите устройства. Намерих в Често задавани въпроси съвместимост със Symbian май само (това въобще още ползва ли се и не беше ли само на старите nokia?). Можете ли да ме упътите как и от къде да стигна и дали въобще е възможно до програмата/картите за Андроид ?

    Остави коментар:


  • Лебовски
    отговори
    От: Добре дошли в www.karta.bg!

    Здравейте,

    Възможно е и аз да не съм довидял, но не намерих телефон в секцията за Контакт на сайта. Писах ви ЛС с едно въпросче.

    Поздрави

    Остави коментар:


  • sabin
    отговори
    От: Добре дошли в www.karta.bg!

    Първоначално публикуван от Tishkata Преглед на мнение
    Здравейте!
    Имам OFRM Lifetime абонамент и до последните 2 версии получавах мигновено известие на е-мейл за нова актуализация.
    За версия 2013Q3 забавянето бе няколко дни, а до този момент (05 Септември 2013), още не съм получил известие, че има 2013Q3a.
    Не е проблем да се проверява сайта за актуалната версия, но все пак ако има известие е значително по-добре.
    Може би само при мен е проблема.
    Винаги забавяме с няколко дни пускането на мейлите, но този път поради технически причини станаха малко повече. Извинявам се ако това ви е причинило неудобство! Мисля че днес ще успеем да ги пуснем.

    Остави коментар:


  • wscientist
    отговори
    От: Добре дошли в www.karta.bg!

    Здравейте,
    Притежавам nuvi 3590LMT и след последната актуализация на европейската карта, вътрешната памет на уреда се напълни, останаха само около 30MB свободни. При следващата актуализация просто няма да има достатъчно място за каквото и да било.
    Затова имам препоръка към екипа на www.karta.bg да внедри функция при недостътчно свободно място на вътрешната памет на уреда (където в момента се инсталира картата на OFRM Geotrade), картата да може да се инсталира на картата памет, поставена в уреда. Т.е. потребителите, които не знаят къде точно да поставят отделните файлове на картата памет при ръчна актуализация, да могат безпроблемно да си актуализират уредите посредством онлайн инсталатора на сайта. В момента инсталацията се прекратява, ако липсва достатъчно място на вътрешната памет.
    Последно редактирано от wscientist; 05-09-13, 19:43.

    Остави коментар:


  • Tishkata
    отговори
    От: Добре дошли в www.karta.bg!

    Здравейте!
    Имам OFRM Lifetime абонамент и до последните 2 версии получавах мигновено известие на е-мейл за нова актуализация.
    За версия 2013Q3 забавянето бе няколко дни, а до този момент (05 Септември 2013), още не съм получил известие, че има 2013Q3a.
    Не е проблем да се проверява сайта за актуалната версия, но все пак ако има известие е значително по-добре.
    Може би само при мен е проблема.

    Остави коментар:


  • OFRM_Team
    отговори
    От: Добре дошли в www.karta.bg!

    Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
    Има ли някакъв проблем със сайта? Ако да - кога ще бъде възстановен нормалния достъп, понеже в момента част от него е недостъпна, включително и активирането на абонамент, help-а и други?
    В петък (23.08.2013) е имало профилактика на сървърите на нашия интернет хостинг, което е причината за евентуални проблеми с връзката. След приключване на профилактиката сайтът е възобновил нормалното си функциониране.

    Остави коментар:


  • stargazer
    отговори
    От: Добре дошли в www.karta.bg!

    Има ли някакъв проблем със сайта? Ако да - кога ще бъде възстановен нормалния достъп, понеже в момента част от него е недостъпна, включително и активирането на абонамент, help-а и други?

    Остави коментар:


  • sabin
    отговори
    От: Добре дошли в www.karta.bg!

    Първоначално публикуван от primakomers Преглед на мнение
    Здравейте,
    Закупих си nuwi54LM от Англия с доживотен ъпдейт на картите. Дали мога да го регистрирам в карта бг?Тъй като в него няма спийд камери бензиностанции и др. за някой държави искам да си сложа такива но не зная как да конвертирам файловете от GPX в GPI. Файловете които има в папката POI са GPI.
    Благодаря ви предварително!
    Здравейте,

    Да, може да се регистрирате в karta.bg и след това ще видите какви възможности има за закупуване на карта.

    Остави коментар:


  • kles
    отговори
    От: Добре дошли в www.karta.bg!

    Като си го купил на него пише за кои карти ти е ъпдейта.
    Без да гадая предполагам, че няма да е за БГ картата.
    Даже навън ги продават само с изрязани карти за държавата си, дано поне имаш за цяла Европа.

    Остави коментар:


  • primakomers
    отговори
    От: Добре дошли в www.karta.bg!

    Здравейте,
    Закупих си nuwi54LM от Англия с доживотен ъпдейт на картите. Дали мога да го регистрирам в карта бг?Тъй като в него няма спийд камери бензиностанции и др. за някой държави искам да си сложа такива но не зная как да конвертирам файловете от GPX в GPI. Файловете които има в папката POI са GPI.
    Благодаря ви предварително!

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X