Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Не успявам да изтегля картата

    Не успявам да изтегля версията 4.40 на картата от линка. Някой може ли да каже каква е причината. Дама ми 4е подобен файл на съществува.
    Благодаря предварително.

    Коментар


    • До: Не успявам да изтегля картата

      Първоначално публикуван от ivailo99 Преглед на мнение
      Не успявам да изтегля версията 4.40 на картата от линка. Някой може ли да каже каква е причината. Дама ми 4е подобен файл на съществува.
      Благодаря предварително.
      Ами нали си си я купил! Защо ти е да я сваляш?!...
      В неделя сутринта дадох на Събин линкове към сума ти форуми, откъдето я свалят от нашия форум/разбирай и кракват/, включтелно и китайски!!!
      По мое предложение и негова заинтересованост е махнал линка!

      Коментар


      • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

        Искам да я изтегля, защото видях някой пропуски на картата за Варна. Още съм нямал възможност да я изпробван за Бургас, но за мен е важно да има точна навигация до Летище Варна и Летище Бургас, както и да има курортните комплекси(Златни Пясъци, Албена, Слънчев Бряг). Просто исках да я видя в mapsource и да видя дали с нещо не мога да помогна за по-бързото и коригиране. Също е важно курортите да са с точните имана на аглийски Golden Sands, Albena и Sunnz Beach. С подобен software не се бях занимавал и ми е интересно. А иначе колкото по-бързо се подобри картата толкова по-добре за всички. Вече имам картата, благодарение на offroad bulgaria, които ми изпратиха майл. Благодаря за информацият. Ако с нещо мога да помогна за подобряване на картата съм на разположение.

        Коментар


        • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

          Картата е махната от сървъра, поради огромното и теглено от къде ли не. На клиентите ни ще даваме линк за теглене след заявка по и-меила. Кърортите ги има като точки, но на Български език. Не ми е проблем да ги направя и на Английски, ако ми ги изброите с точните им наименования, на лично съобщение. Картата на Варна ще е много по добре в следващата версия, която ще излезе тези дни. В Бургас също има много поправки.

          Коментар


          • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

            Някой може ли да ми помогне с карта за Нокиа 6110 навигатор всичките освен карта на света са ми заключени и има само софия като подробна
            Благодаря
            Car audio & Off road club TETEVEN
            Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI
            GAZ 69 0ff Road '76

            Коментар


            • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

              Събине ,а за Пловдив как е положението ??? Да знам дали да си отдела някой друг $ Благодаря предварително.

              Коментар


              • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                Пловдив е добре. Той е от оправените градове. В новата версия ще има и адреси, сега има само блокове, и то не всички.

                Коментар


                • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                  Първоначално публикуван от Ivaylo_Jankov Преглед на мнение
                  Някой може ли да ми помогне с карта за Нокиа 6110 навигатор всичките освен карта на света са ми заключени и има само софия като подробна
                  Благодаря
                  Предполагам, че продукта е Garmin Мобиле ХТ. Ако е така, то пишете на Karta маймунка offroad-bulgaria.com да обяснят.

                  Коментар


                  • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                    За Пацолино:
                    Намери Ръководството на ОФРМ - то е тема във форума, с търсачката ще го намериш. Изчети го - там пише как се търсят блокове и адреси изобщо. Обяснени са особеностите конкретно на тази карта при търсенето. Ако нещо не ти се изясни, тогава питай.

                    Имам си една мечта - всички инструкции по света да бъдат прочетени от всички хора ... Мечтииии ...

                    П.П. Като се замисля, ако картата ти е на диск, към него има книжка, а и вътре в самия диск има в ПДФ-файл въпросното ръководство.

                    Коментар


                    • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                      Здравейте, доколкото успявам да се ориентирам във форума за България най-добрата в момента карта е т.н. "карта на Сабин". Може ли някой да ми каже възможно ли е същата да бъде качена (и да работи без проблеми) на GPS Prestigio Geovision 350?
                      ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
                      LZ1YBB

                      Коментар


                      • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                        С версиа 4.40 сам на нуви 200 когато се отклоня от маршута казва че преизчислява и ме кара постуяно да права обратен за да ме варне по стариа път чак гогато стигна целта ни казва че може и от тука.Пример от Гоце Делчев мо давам надежда 2 прекарваме през бакърена фабрика аз минавам през гарата и докато не стигнах на 500 от задатенотумо място не спря да ме кара да права обратен да се варна на опалченска.
                        Княжево посока перник никаде няма преки се едно караш по магистрала в ЖК Гоце делчев улиците окуло зала Триадица и блоковете ги няма а те са там от бая години.И като се замисля няма да ми стигне цял ден да изброявам проблемни места само в софиа не ми се мисли за други вобще.само в западните раиони на софия има доста пропуски на меила ли трябва да прата всичко за да се корегира.
                        LZ1RVD

                        Коментар


                        • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                          Ти разби (УБИ) граматиката!
                          eTrex LEGEND Cx, NUVI 200

                          Коментар


                          • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                            Първоначално публикуван от Rado1 Преглед на мнение
                            С версиа 4.40 сам на нуви 200 когато се отклоня от маршута казва че преизчислява и ме кара постуяно да права обратен за да ме варне по стариа път чак гогато стигна целта ни казва че може и от тука.Пример от Гоце Делчев мо давам надежда 2 прекарваме през бакърена фабрика аз минавам през гарата и докато не стигнах на 500 от задатенотумо място не спря да ме кара да права обратен да се варна на опалченска.
                            Княжево посока перник никаде няма преки се едно караш по магистрала в ЖК Гоце делчев улиците окуло зала Триадица и блоковете ги няма а те са там от бая години.И като се замисля няма да ми стигне цял ден да изброявам проблемни места само в софиа не ми се мисли за други вобще.само в западните раиони на софия има доста пропуски на меила ли трябва да прата всичко за да се корегира.
                            Извинявам се за спама, ама нема такава сатира
                            TLC 90 1KZ-TE 2000г.
                            "Социализмът приключва тогава, когато чуждите пари свършат!" - Маргарет Тачър

                            Коментар


                            • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                              Радо, на теб кой ти е майчиният език ?
                              На въпроса на Претор: отговорът е Не. Тази карта е само за Гармин приемници.
                              Но пък има разни безплатни карти, част от които може и да паснат на твоя приемник. За съжаление никоя от тях няма навигация за България.
                              Погледни в подфорума за карти.

                              Коментар


                              • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                                ОPTRON, благодаря за отговора.Ще се заровя сега из форума. Имам обаче чувството, че колкото повече избирам GPS, толкова повече се оплитам. А на тоз юнак WayteQ GT-350B може ли да му се "присади" н бат Събин картата ?
                                ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
                                LZ1YBB

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X