Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

    Здравейте.

    Може да минете през магазина ни на ул. Ген. Гурко №45 а може и да закупите нов лиценз през сайта ни karta.bg. Има варианти за плащане по банка, с карта или с еPay/EasyPay.


    Благодаря

    Коментар


    • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

      Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
      Здравейте.

      Може да минете през магазина ни на ул. Ген. Гурко №45 а може и да закупите нов лиценз през сайта ни karta.bg. Има варианти за плащане по банка, с карта или с еPay/EasyPay.


      Благодаря
      Като гледах в сайта ви, има опция за закупуване на онлайн лиценз (интересува ме доживотния ъпдейт). Означава ли това, че ако закупя и платя онлайн, ще мога да инсталирам онлайн картата на нов уред, без да идвам до вас?


      Изпратено от моят HT7 Pro с помощта на Tapatalk

      Коментар


      • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

        Абсолютно това означава.
        Враг усраине

        Коментар


        • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

          Първоначално публикуван от bgrali Преглед на мнение
          Като гледах в сайта ви, има опция за закупуване на онлайн лиценз (интересува ме доживотния ъпдейт). Означава ли това, че ако закупя и платя онлайн, ще мога да инсталирам онлайн картата на нов уред, без да идвам до вас?


          Изпратено от моят HT7 Pro с помощта на Tapatalk
          Да, няма смисъл да идвате до нас, може и онлайн да стане всичко.
          Ако имате затруднения или други въпроси може да звъннете на 02/980 6677 след 09:00.

          Коментар


          • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

            Здравейте.Харесах си от вашия магазин Garmin DriveSmart™ 55 MT-S EU + OFRM CITY Lifetime. Въпросът ми е дали този модел има меню и гласови команди на български език,защото в представянето на модела не е споменато.И още нещо.Понеже имам закупени лицензи лайфтайм - топо и сити за три приемника,а в момента поради дефекти на двата използвам само единия,възможно ли е да прехвърля поне топо лиценза към евентуално новия приемник? Благодаря предварително!

            Коментар


            • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

              Здравейте,

              Изпратих ви лично съобщение

              Поздрави,

              Първоначално публикуван от vlahkab Преглед на мнение
              Здравейте.Харесах си от вашия магазин Garmin DriveSmart™ 55 MT-S EU + OFRM CITY Lifetime. Въпросът ми е дали този модел има меню и гласови команди на български език,защото в представянето на модела не е споменато.И още нещо.Понеже имам закупени лицензи лайфтайм - топо и сити за три приемника,а в момента поради дефекти на двата използвам само единия,възможно ли е да прехвърля поне топо лиценза към евентуално новия приемник? Благодаря предварително!

              Коментар


              • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                Може да е дискутирано назад, ама 74 страници... Гласовете за навигиране са функция на картата или на устройството? Би било готино да има шеговити такива. Примерно вместо "преизчисляване" да казва "Е нали ти казах да завиеш? Сега ще обикаляш като гламав". При зачестяване - "Добре де - защо си ме пуснал мен, като не ме слушаш изобщо", "Наляво ти казах бе човек. Сега пак трябва да мисля". Одеве един показа екранна снимка на джипиес навигацията в самолет на 11 хил метра височина. В такива случаи случаи може да казва "Ооо, я си …"

                Коментар


                • Здравейте.Искам да попитам как се прехвърля OFRM Lifetime абонамент на карта след като съм закупил ново устройство да я ползвам на него?
                  Линка от първа страница не ми се отваря:
                  Инструкцията за използване на картата както и актуален FAQ се намира тук: http://forum1.offroad-bulgaria.com/v...=116342#116342

                  Коментар


                  • Здравейте,устройството е Montana® 700,абонамента е "OFRM Geotrade TOPO" с доживотен абонамент за обновления.Не откривам клавиатурна подредба по БДС,а само фонетична.Въпросите са:ако има ,как да я променя ,а ако липсва клавиатурна подредба по БДС,бихте ли я добавили при следващо обновление на картата?

                    Коментар


                    • Клавиатурната подредба не е функция на картата а на уреда.
                      Враг усраине

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X