Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

    Забранили са левият завой от Опълченска по Тодор Александров посока Шератон .
    Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
    GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

    Коментар


    • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

      Подготвяме да пуснем версия 5.21, в която е оправен проблема с търсенето на далечни разстояния и има някой визуални подобрения.

      Който иска да я тества да пусне лично на мен или да пише на е-мейла за поддръжка. Трябва да е регистриран клиент на OFRM Geotrade и да е взимал участие във форума.

      Коментар


      • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

        Пак питам-как се търсят села при 765W!!!Не ще и не ще..!
        Последно редактирано от Pacific; 06-06-10, 19:42.
        0899 шест5313нула
        За всекиго по нещо

        Коментар


        • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

          Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
          Пак питам-как се търсят села при 765W!!!Неще и неще..!
          http://video.karta.bg/news/154.html

          Коментар


          • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

            Благодаря колега!!
            0899 шест5313нула
            За всекиго по нещо

            Коментар


            • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

              Не съм се ровил много, защото нямах време, и за това ако може един бърз отговор? Изчезна ми оффроуда на 5.20.
              Дарин 0897042636
              ВАЗ 2105

              Коментар


              • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                Вероятно сте си качили някой от City вариантите на картата. В тях няма офроуди. Използвайте TOPO вариантите.

                Коментар


                • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                  Купих си GARMIN NUVI 215 BG, как мога да разбера каква е картата която е индталирана в него и мога ли да му инсталирам оф-роуд карта и каква да бъде тя съответно,кое е най доброто което може да ползва този апарат от картите в БГ?

                  Коментар


                  • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                    Настройки-настройки-карта-карта инфо и гледаш каква ти е картата.
                    Последно редактирано от Pacific; 01-07-10, 12:18. Причина: Моля, ползвайте главни букви

                    Коментар


                    • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                      В друг раздел зададох въпрос, но ще опитам и тук с надеждата да се реш проблема ми. Имам версия 5.20, която свалих и без проблем инсталирах на GPS-а си (Garmin Nuvi 255). С него имах инсталирана фабрично Garmin City Navigator 2009. След покупката регистрирах устройството в сайта на производителя и сега имам Garmin City Navigator 2010.30, заедно с версията на БГ оффроуд картата 5.20. Купих си от Гърция (тъй като най-често пътувам до там), а нямам доверие на Garmin за покритие в Гърция, тъй като миналата година според гармин се движех в космоса, а си бях на магистралата карта от магазин Auto Drive Helas като версията е последната 1.95 (тя работи перфектно!). Тръгвайки от България намирам адреса по координати на един хотел на крайбрежието (по координати от сайта на хотела) и без проблем изчислява се маршрута, рутира пак без грешка и ме завежда точно там където искам (да уточня, че при тази операция изключвам City Navigatora и оставям активни само Оффроуд картата 5.20 и Auto Drive Hellas-а). След това за да не пропусна някоя отбивка опитвам да задам "Заведи ме у дома", но казва "Не мога да изчисля маршрут", като положението е едно и също независимо какво търся в България - показва адреси, градове и т.н., но не изчислява маршрута. Миналата година, въпреки че City Nvigatora се загуби на новата магистрала не показа такива проблеми - т.е. си ме върна в България (тогава бях с абсолютно еднакво устройство, което в последвствие беше изпрано с една риза и отида във вечните ловни полета, което наложи закупуването на този нов, но иначе еднакав GPS) Разликата е сега във версиите... Преди беше Garmin City Navigator 2009 с Оффроуд 5.01 и след това 5.10, а сега е с AutoDrive Hellas 1.95, Garmin City Navigator 2010.30 и Оффроуд 5.20. Положението не се променя независимо в каква конфигурация използвам картите: Garmin City Navigator 2010.30+Оффроуд 5.20 или Auto Drive Hellas 1.95+Оффроуд 5.20 Явно е бъг в картата, който колкото и да се мислех, че е при мен не е... Друг колега ми каза, че с друга БГ карта работи, но аз съм си закупил устройството с картата (т.е. дал съм пари на разработчика) и тъй като имам право на 1 година Update-и бих искал да ползвам картата. След това ще видим... Моля ако имате начи за разрешаване на проблема да дадете рамо...
                      Последно редактирано от uhvp; 08-07-10, 09:33.

                      Коментар


                      • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                        писано е много...просто като си в Гърция и искаш да зададеш адрес до България, задай му първо до границата и после като я минеш до където искаш в България. Това е бъг на картата.
                        GARMIN nuvi 2350 LT
                        GARMIN nuvi 250W - broken display

                        Коментар


                        • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                          Първоначално публикуван от vangoran Преглед на мнение
                          писано е много...просто като си в Гърция и искаш да зададеш адрес до България, задай му първо до границата и после като я минеш до където искаш в България. Това е бъг на картата.
                          Всъщност аз се усетих, че това е бъг на БГ картата, но постнах това (все пак повече биене на камбаната е по-добре, може да се чуе по-хубаво ) за да се оправи на следващата версия... Като се надявам този бъг да влезе в чейндж листа за следващата версия за да може да бъде оправен

                          Коментар


                          • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                            но това е само бъг при гръцката граница, на другите няма
                            GARMIN nuvi 2350 LT
                            GARMIN nuvi 250W - broken display

                            Коментар


                            • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                              На коя гръцка граница е този проблем?

                              Коментар


                              • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                                http://www.offroad-bulgaria.com/show...83#post1212783 (Промахон)
                                И на Лесово от Турция за България. Машинката остана в колата и сега не мога да пробвам на Капитан Андреево.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X