Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

    Първоначално публикуван от plmko Преглед на мнение
    Аsentop не съм видял къде е обсъждана темата жалко че не могат да се махат може би са спонсори на картата според мен за платен продукт да ти се набиват в очите фирми които не ти трябват ...... Това е лично мнение но определящото е мнението на създателите на картата.В понеделник вторник ще я пробвам най много да се върна на 4.70

    вярвяй ми почти няма нещо на света което да ме дразни повече от germanos,според мен са най некоректната фирма на пазара,а да не говорим че почти няма да немариш въпрос на който да ти отговорят адекватно,според мен продавачките ги избират по сексапил,поне в нашия град... с една дума просто ти отговорих на въпроса да не се луташ из целия форум


    Междо другото - не съм забелязал на 4,7 germanos да липсва,щеш не нещеш там си е
    ефтиното или излиза скъпо или е незаконно

    Коментар


    • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

      Първоначално публикуван от георги дончев Преглед на мнение
      с nuvi-то,още декември месец когато го купих,поразпитах познати и тук там всеки дига рамене,само един колега ми каза да задам точка до селото не самото село,каза ми че се бъркат маршрутите offroad и републиканската пътна мрежа,по този начин ме закара по главния,подбалкански,път иначе го бях взел за София никъде не ме е подвел при правилно въведен адрес,
      а опитали да му кажеш (на GPS-a) че си с лек автомобил а не пеша или с нещо 4х4
      ефтиното или излиза скъпо или е незаконно

      Коментар


      • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

        Ако не се лъжа отметките бяха:автомобил,пеша,велосипед и май още една,не си спомням, на друго подменю имаше,по пътя и извън него но каквото и да сбъркаш да сложиш като отметка веднага се забелязваше,включително и самичък минаваше от режим ходене към режим шофиране или питаше(gps-а)не си спомням,но вече няма значение,няма го,сега мисля да отида да взема 60-ца,ще го пробвам още днес или утре и в понеделник ще питам вече за него.само че тук или в друга тема?

        Коментар


        • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

          Здравейте, въпрос: Ще има ли инсталациа за Мапсорса на новата версия 4.80

          Коментар


          • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

            как да си ъбдеитна софтуера на карта. Вградената паметта ми е пълна (2 гигабаита), а новите карти трябва да ги сложа в папка гармин имам и външна карта и тя е 2 гигабаита. Не знам какво да направя,ако някои може да помогне ще съм му много благодарен

            Коментар


            • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

              Първоначално публикуван от mitashki Преглед на мнение
              Здравейте, въпрос: Ще има ли инсталациа за Мапсорса на новата версия 4.80

              http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=57385
              ефтиното или излиза скъпо или е незаконно

              Коментар


              • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                Първоначално публикуван от радкобатко Преглед на мнение
                как да си ъбдеитна софтуера на карта. Вградената паметта ми е пълна (2 гигабаита), а новите карти трябва да ги сложа в папка гармин имам и външна карта и тя е 2 гигабаита. Не знам какво да направя,ако някои може да помогне ще съм му много благодарен


                http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...971#post639971
                ефтиното или излиза скъпо или е незаконно

                Коментар


                • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                  Защо версия 4.80 TIPO e по-малка по размер от 4.70 TIPO

                  Коментар


                  • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                    Здравейте на всички съфорумци
                    Бих желал да споделя мойте наблудения за неточностите в картата 4.8.
                    Първо : бул. Арсеналски в гр. София не е само до номер 119, ами продължава до 125 и там има сравнително нови блокове които на картата липсват заедно с улиците около тях.
                    Второ: Объркани са координатите на НБУ който се намира на ул. Монтевидео 21 в гр. София. Не знам защо но машинката ме кара в една забутана уличка зад универцитета, което според мен доста би затруднило хората идващи от други градове ! После го погледнах и в Мапсорс версията и там беше по същия начин.
                    Надявам се и аз да съм бил полезен с нещо и да съм допринесъм за създаването на по точна карта

                    Коментар


                    • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                      Първоначално публикуван от milstan
                      Някой може ли да пусне скриншот от Nuvi2X5 как трябва да изглежда TOPO информацията в 3D режим , защото аз нещо изобщо не я виждам.
                      За мен TOPO информация е като това на снимаката от IGO8. Или аз нещо греша?
                      За съжаление в 3D режим не се показва релефа .
                      Вижда се само при 2D изгледите.
                      Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
                      GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

                      Коментар


                      • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                        здравейте,
                        искам да споделя пресни впечатления относно навигацията в Русе. Основен пропуск в картата е, че отчита главната улица, която е пешеходна, като нормална улица и въпреки всички усилия да я заобиколя упорито се опитваше да ме прекара през нея като най удобен път.

                        И един въпрос, в Русе масово правят улиците еднопосочни. С това пренаселване от автомобили практиката за еднопосочните улици може да се наложи и в други градове. Има ли начин това да се отразява в следващите версии на картата или е прекалено неясно и трудоемко?

                        пп: ползвам последната версия на картата 4.80 topo

                        Коментар


                        • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                          Начин за еднопосочните и пешеходните улици има, как да се отразяват. Трудоемко е. Или трябва да го вземеш от някой наготово - срещу съответните пари, или трабяа сам да го направиш - трудно и бавно. А като правят постоянно реорганизации - още по.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                            Не съм сигурен в коя версия е направено (с 4.8 съм) но вчера пътувах и бях приятно изненадан че при преминаване в тунелите на автомагистрала Хемус навигаторът не съобщава за LOST SATELLITE RECEPTION а продължава да локализира движението в тунела с скороста която последно е измерена !!!
                            Добра идея и релизация!!!
                            0+,Bombardier DS650,Discovery II.

                            Коментар


                            • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                              Здравейте,
                              Ползвам 4.80 от както излезе. и смело мога да кажа че е по-зле от 4.70.
                              Пътувам и цяла Южна България. Много объркваща е.
                              Последния пример ми е от Димитровград до Меричлери и от там до Стара Загора. Липсват пътища и кръстовища. Например движа се по път , а ГПС въобще не го отразява ,дава ми да завивам надясно а там път въобще няма и не е имало никога.
                              В Стара Загора липсват масово номера на улици.
                              Пример вчера търся ул.Кольо Ганчев" 47 , а то ме кара на 40 ,който е доста далече от целта. Такива са нещата и реалноста.
                              Поздрави!
                              Искайте и ще Ви се даде,търсете и ще намерите,хлопайте и ще Ви се отвори.

                              Коментар


                              • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                                Първоначално публикуван от keeway Преглед на мнение
                                Не съм сигурен в коя версия е направено (с 4.8 съм) но вчера пътувах и бях приятно изненадан че при преминаване в тунелите на автомагистрала Хемус навигаторът не съобщава за LOST SATELLITE RECEPTION а продължава да локализира движението в тунела с скороста която последно е измерена !!!
                                Добра идея и релизация!!!
                                Вчера го пробвах,но при мен не е така!?Движех се в тунелите точно с 80 км.ч(каквато е разрешената скорост) и всеки път губех сигнал преди да изляза.Затова реших да пробвам с по-голяма скорост-120 км.ч(разчитайки на "антирадара") и тогава нямах проблем,но така си беше и преди!С v4.80 cyr съм.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 6 потребители онлайн. 0 потребители и 6 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X