До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България
Ето и 2 досадни грешки в София:
N42 41.497 Е23 17.458
Над реката има пешеходен мост. Дори и с мотор не може да се мине. Всеки път, идвайки от посока Ивзн Вазов към красна поляна 2, се опитва да ме прекара от там. Няколко други колеги - по същия начин.
Не зависи от настройката на GPS за мотор, кола/камион/автобус и т.н.
N42 41.766 E23 17.238
Източното платно на бул. Вардар е еднопосочно в посока Юг->Север. Западното е еднопосочно в обратна посока. За Западното нямам впечатления, но източното на картата е сложено като двупосочно. А е еднопосочно поне от 5 години.
Ето и 2 досадни грешки в София:
N42 41.497 Е23 17.458
Над реката има пешеходен мост. Дори и с мотор не може да се мине. Всеки път, идвайки от посока Ивзн Вазов към красна поляна 2, се опитва да ме прекара от там. Няколко други колеги - по същия начин.
Не зависи от настройката на GPS за мотор, кола/камион/автобус и т.н.
N42 41.766 E23 17.238
Източното платно на бул. Вардар е еднопосочно в посока Юг->Север. Западното е еднопосочно в обратна посока. За Западното нямам впечатления, но източното на картата е сложено като двупосочно. А е еднопосочно поне от 5 години.
Коментар