Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

    Петричката Врачка не ми е била класна!

    Ако искате помощ постарайте се да дадете по добро обяснение, ако не ви се пише - не пишете въобще!

    Коментар


    • Re: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

      Вчера пратих една забележка на мейла от кутийката на дисковетв. Къде ти е по-удобно да споделяме като открием неточности ? Като идваш във Варна обади се .

      Коментар


      • Re: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

        На меила. Тук не ги следим толкова.

        Коментар


        • Re: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

          Здравейте !
          Искам да попитам за новата версия 4.02 има ли изолинии на картата защото при мен не излизат?
          Какво установих - когато кача само бг топомапс излизат изолиниите , а кагато кача и бг офроуд изолиниите изчезват , дори при изключена бг офроуд ,
          бъркам ли нещо или има някаква отделна опция на апарата ! Настроил съм апарата от опцията за максимална видимост на всички обекти по картата !
          Апарата ми е Легенд-цх на Гермин .

          Коментар


          • Re: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

            Здравейте
            Питах за изолиниите на новата варсия 4.02 !!!! Има ли такива на картата ?
            Ще ми отговори ли някой от модераторите ))))))
            Мерси предварително

            Коментар


            • Garmin Mobile XT

              Два въпроса:
              1.Картата работи ли с Garmin Mobile XT?
              2. Има ли възможност в Garmin Mobile XT да се превключват City Navigator i OFMR без да се налага всеки път да се прехвърлят от Mapsource, като едната да изтрива другата?

              Коментар


              • Re: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                Първоначално публикуван от horacii Преглед на мнение
                Здравейте
                Питах за изолиниите на новата варсия 4.02 !!!! Има ли такива на картата ?
                Ще ми отговори ли някой от модераторите ))))))
                Мерси предварително
                Няма изолинии!Инсталираш си ги като отделна карта в Мапсорса и когато ги качваш в приемника ги избираш и двете.
                offroad фен
                1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                Коментар


                • Re: Garmin Mobile XT

                  Първоначално публикуван от Anton Popov Преглед на мнение
                  Два въпроса:
                  1.Картата работи ли с Garmin Mobile XT?
                  2. Има ли възможност в Garmin Mobile XT да се превключват City Navigator i OFMR без да се налага всеки път да се прехвърлят от Mapsource, като едната да изтрива другата?
                  да.

                  Коментар


                  • Re: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                    От къде мога да си сваля карта с изолиниите за България ?

                    Коментар


                    • Re: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                      Първоначално публикуван от horacii Преглед на мнение
                      От къде мога да си сваля карта с изолиниите за България ?
                      провери тук
                      LZ1PER

                      Коментар


                      • Re: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                        http://www.navibg.com/map/

                        Коментар


                        • Re: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                          Благодаря , точно това търсех !!!!

                          Коментар


                          • Re: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                            Онзи ден за пръв път тествах OFRM 4.02 на дълъг път и ето какво се случи:

                            1. В момента в който стъпих на магистралата на Чирпан посока София се започна бясно преизчисление. Хиляда пъти му зададох маршрут и не иска. След 20 км ми писна, отбих на една бензиностанция която на картата има нещо като локално платно (Не знам дали има значение това, но го казвам за всеки случай) рестартирах приемника и се оправи.

                            2. На влизане в София малко преди Експо центъра се опитва да ме прекара през локалното за Горубляне.

                            и 3. Тук някой от Бургас може да каже със сигурност дали съм прав или не - идвайки по бул. Гочо Иванов на кръстовището с Одрин картата се опитва да ме прекара надясно през Одрин и после през Вардар а не направо по Струга, където излизам направо на бул. Стефан Стамболов.

                            Айде лек ден
                            Warp. Timewarp.
                            Grand Cherokee WG 2.7 CRD BFG A/T
                            LZ1VAS

                            Коментар


                            • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                              Да спомена три неточности на ОФРМ от м.07.2007, за пловдив е абсолютно несъобразена със знаците,например,винаги за Цариградско шосе ако си в западната част на града те прекарва по булеварда успореден на р.Марица,макар че е забранено на Водна палата да се пресича,Дадох и да ме навигира до яз.Ивайловград,до с.Камилски дол,казва,че е извън координатите на картата,явно е скъсана някъде,със майската версия вървеше,и трето няма новата магистрала ,която свързва гр.Свиленград и Харманли.
                              TLC 120 Executive 3.0 D-4D,163 h.p.
                              Honda CBR 4cyl/4str/105 h.p.
                              Honda Boad 4m/Yamaha 15 h.p.
                              Всички превозни средтсва за мен са просто начин да ида за риба

                              Коментар


                              • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                                На Пловдив сменихме данните с по точни, но изграждаме наново булевардите. Затова са и проблемите. В момента маршрутизирането на картата е зле. Работим по въпроса. Този участък ако си го записал дай да го въведа.

                                Поздрави!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X