Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Блок или улица?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Блок или улица?

    Първоначално публикуван от cyberboss Преглед на мнение
    В Сливен, живея на ул. Елисавета Багряна 1, като дам да ме закара на този адрес ми предлага само Елисавета Багряна 2, което е доста далеч от 1 поради простата причина, че където трябва да са четните номера има километър и нещо река и номер 2 е на другия край на улицата Ако някой ме търси ще го закара доста далеч от целта.
    Тук наистина нещо не е така, но пак опираме да въпроса с четенето.

    Разгледайте тази тема и ако има въпроси пишете на "мейла" за връзка с подръжката!
    TLC 90 1KZ-TE 2000г.
    "Социализмът приключва тогава, когато чуждите пари свършат!" - Маргарет Тачър

    Коментар


    • #17
      До: Блок или улица?

      бул. Тотлебен 97, опитайте се да го намерите, ще ви изкара 95, е, сори, ама това 2 номера разлика на такъв булевард са си .."РАЗЛИКА".
      Имам съмнение, че на някой улици...само четни, на други нечетни са въведени, и така.
      Все пак, пак си мисля, че за столицата това е най-малко допустимото. Добре че имах интернет на лаптопа си, че един български сайт ме "подсети" къде да отида. НО за какво аджеба ми е тогава този ГПС по тази логика?

      Коментар


      • #18
        До: Блок или улица?

        Първоначално публикуван от amaret0 Преглед на мнение
        бул. Тотлебен 97, опитайте се да го намерите, ще ви изкара 95, е, сори, ама това 2 номера разлика на такъв булевард са си .."РАЗЛИКА".
        Имам съмнение, че на някой улици...само четни, на други нечетни са въведени, и така.
        Все пак, пак си мисля, че за столицата това е най-малко допустимото. Добре че имах интернет на лаптопа си, че един български сайт ме "подсети" къде да отида. НО за какво аджеба ми е тогава този ГПС по тази логика?
        Я дай повече информация по този случай. Защото на мен с карта OFRM 4.80 ми показва края на улицата. От номер 95 нататък е бул. Цар Борис III. Опитах с бгмапс, и ме закара на същото място, като разликата между 95 и 97 беше нищожна.

        Коментар


        • #19
          До: Блок или улица?

          Първоначално публикуван от gr_kanev Преглед на мнение
          Я дай повече информация по този случай. Защото на мен с карта OFRM 4.80 ми показва края на улицата. От номер 95 нататък е бул. Цар Борис III. Опитах с бгмапс, и ме закара на същото място, като разликата между 95 и 97 беше нищожна.

          бул. Тотлебен 97, е точно на кръстовището. Това е Шоу Рума на Шкода.

          Коментар


          • #20
            До: Блок или улица?

            Малко да разясня как работи търсенето. Когато търсите адрес който не е вкаран в картата той навигацията ви дава адресите които има, като се опритва да ви даде най близките ПО ЧИСЛА. Адресите са кодирани в картата от-до. Пример: от пресечка х до пресечка у улицата е с адреси от 2 до 14 от дясно и от 1 до 6 от ляво. Това като система не покрива ужасно много случай но това е положението. Отделно знаете ли колко адреси въобще не ги пише по вратите и входовете. Както и по блоковете ... всъщност вероятно знаете, защото като ги няма в GPS и не може да ги намерите и на живо става ужас Знам има пропуски ... давайте номерата като точки и ще ги вкараме!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X