Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ОФРМ Геотрейд 4,70

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: ОФРМ Геотрейд 4,70

    Линк към точно тази карта няма да има. Ще има линк към OFRM Bulgaria, която обаче няма да съдържа информация за растителната покривка на територията на страната. Може да видите картата как изглежда на някои модели GPS-си в тази тема: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=45618

    Дали си заслужава вие преценете: 99лв(с вкллючено ддс) и 2 години безплатно получаване на новите версии!

    Иначе сам сигурен, че вече има "демо" версия и на тази карта по торентите
    Последно редактирано от sabin; 24-11-08, 23:30.

    Коментар


    • #62
      До: ОФРМ Геотрейд 4,70

      Първоначално публикуван от ml500 Преглед на мнение
      Мисля че търговеца нищо не е регистрирал. За да направи това , той трябва да има серийния номер, който се намира в *.тхт-файл който се намира в твоя уред.
      Регистрирай си я сам и се надявам , че доста скоро ще получиш ъпдейта за който вече си платил
      Не не, всичко е наред. Просто outlook-а ми е решиш че е спам и е забил там e-maila. А търговеца просто е направил регистрацията от мое име на място, то май аз така пойсках направо да ми си ми даде гарминчето работещо със карта и т.н.

      Много добре изглежда. Очакваме обаче и Mapsource версия та да може човек да си прави маршрутите предварително.

      Коментар


      • #63
        До: ОФРМ Геотрейд 4,70

        Здравейте на всички много ми е приятно че се пресъединих към Вас научавам много от вашите мнения и препоръки за което съм Ви много благодарен . От вчера съм с новата версия - Просто едно Благодаря на екипа

        Коментар


        • #64
          До: ОФРМ Геотрейд 4,70

          Благодаря и от мен и от цялата фирма. Добре, че сте вие да си направите труда иначе половината ни шофьори тук са изгубени в превода направо !

          Браво на екипа и благодарим за положения труд, не само за новата версия а за всички останали напред !! Благодаря и на всички знайни и незнайни войни, които всеки ден давата нова и нова информация, поправки и добавки
          Car device: Garmin Nuvi 760
          Paragliding device: Garmin 76 CSx
          Mobile device: Nokia E66 + Garmin Mobile XT

          Коментар


          • #65
            До: ОФРМ Геотрейд 4,70

            Здравейте имам проблем а след малко ми се налага да пътувам към Стара планина. Бях си подновил абонамента като закупих карта на SD а версията беше 4.60 Работеше перфектно. В новия e-mail който получих пишеше за новата 4.70 следвах инструкциите за обновяване но после GARMINa NUVI 350 ми изписа това съобщение: "Can't Unlock Maps" как да постъпя?? Благодаря?

            Коментар


            • #66
              До: ОФРМ Геотрейд 4,70

              Вашата карта е заключена към SD носителя на който сте я получили и обновлението ще работи само ако е инсталирано на този носител. Ако сте качили обновлението във вградената памет на устройството, изтрийте го оттам и го качете на SD носителя.
              OFRM Team
              Отдел за Борба с Организираните Клиенти

              Коментар


              • #67
                До: ОФРМ Геотрейд 4,70

                Момчета омръзна ми да си проверявам пощата и да не откивам 4,70 какво става? Нали обновленията бяха на 3 месеца,от последното при мене изминаха 5м да не кажа 6 месеца колко още да чакам...?
                Имейла ми е kid66 majmunka abv.bg в случей,че сте го забравили БЛАГОДАРЯ предварително.
                Последно редактирано от sabin; 25-11-08, 12:20.

                Коментар


                • #68
                  До: ОФРМ Геотрейд 4,70

                  Версия 4.70 на картовия продукт, който Вие използвате (ОФРМ България) се довършва. Щом е готова, ще публикуваме информация за това във форума, а регистрираните клиенти ще получат информация за нея по електронната поща.

                  И едно уточнение: За въпроси, свързани с неполучено обновление, моля обръщайте се директно към е-мейл адреса по поддръжка на картата: karta (маймунка) offroad-bulgaria (точка) com.
                  Последно редактирано от OFRM_Team; 25-11-08, 12:30.
                  OFRM Team
                  Отдел за Борба с Организираните Клиенти

                  Коментар


                  • #69
                    До: ОФРМ Геотрейд 4,70

                    Първоначално публикуван от OFRM_Team Преглед на мнение
                    Версия 4.70 на картовия продукт, който Вие използвате (ОФРМ България) се довършва. Щом е готова, ще публикуваме информация за това във форума, а регистрираните клиенти ще получат информация за нея по електронната поща.

                    И едно уточнение: За въпроси, свързани с неполучено обновление, моля обръщайте се директно към е-мейл адреса по поддръжка на картата: karta (маймунка) offroad-bulgaria (точка) com.
                    OK... Разчитам на вашата лоялност.Благодаря за бързия отговор.

                    Коментар


                    • #70
                      До: ОФРМ Геотрейд 4,70

                      Имам едно конструктивно предложение относно описанието на покритието на OFRM 4.70 представено в http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=45618.
                      Предлагам новодобавените населени места в списъците да се направят с червен цвят, и/или да се удебелят.
                      Предполагам, че така по-ясно ще личат .

                      Поздрави!
                      Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
                      GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

                      Коментар


                      • #71
                        До: ОФРМ Геотрейд 4,70

                        Благодаря .
                        Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
                        GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

                        Коментар


                        • #72
                          До: ОФРМ Геотрейд 4,70

                          Този мейл го очаквах от 2 месеца, но определено си струваше чакането. Поздрави на екипа - отново дръпнахте доста пред конкуренцията.

                          Коментар


                          • #73
                            До: ОФРМ Геотрейд 4,70

                            Благодаря!
                            Перфектна и заслужаваща уважение нова версия!
                            Поздрави

                            Коментар


                            • #74
                              Re: ОФРМ Геотрейд 4,70

                              Много шаренко - Браво хареса ми
                              Оправени са даже и някои нещица с които въобще не исках да ви занимавам.

                              Поздрави

                              Коментар


                              • #75
                                До: ОФРМ Геотрейд 4,70

                                Може ли някой да пусне скрийншоти как изглежда офроад картата на телефон с ГарминМобилеХТ.
                                ПОВЕЧЕ ОРЪЖИЕ, ПО-МАЛКО ПРЕСТЪПНОСТ !

                                ( John R. Lott, Jr.)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X