Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ОФРМ Геотрейд 4,70

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: ОФРМ Геотрейд 4,70

    Първоначално публикуван от gkostadinov Преглед на мнение
    Това ми хареса
    [B][U]YAMAHA TT600 E[/U][/B]

    Коментар


    • До: ОФРМ Геотрейд 4,70

      и на мен

      Коментар


      • До: ОФРМ Геотрейд 4,70

        Благодаря на Сабин за добрата карта ще може ли да ми каже как да търся по блок модела ми е етрех виста нсх с карта 4.70
        при търсене на пои ми излизат други места и няма никакви блокове, дали това е някаква грешка при гпса
        Ще може ли да ми помогнете?
        благодаря!

        Коментар


        • До: ОФРМ Геотрейд 4,70

          Да, това е грешка във фърмуера на 60, 76 и eTrex серията на Garmin. Писали сме им, но все още няма нов фърмуер, който да оправя този проблем

          Коментар


          • До: ОФРМ Геотрейд 4,70

            Първоначално публикуван от Kayso Преглед на мнение
            Имам следния въпрос, незнам дали може да се оправи и дали някой го е забелязал, ама мен много ме дразни

            Когато карам по улиците, без да е включена навигацията, горе ми пише по коя улица се движа в момента. Да, обаче когато вляза в града, не ми пише коя улица се движа, ами коя е "отпред".
            Е не мога да разбера, какво значи това - коя улица е от пред а и не ме интересува. Искам да ми изписва по коя улица се движа в момента.
            Има ли начин да стане това и ако да, как да си го настроя ? Защото на Нуви 200 на колегата си пише по коя улица се движи, но на моето 760 ми пише коя е "отпред"

            Супер дразнещо е това за улиците и при мен е така със Garmin 250w съм :-)

            Кога ще излезе вариант за Mapsource na Geotrade ?

            Коментар


            • До: ОФРМ Геотрейд 4,70

              А някой можели да качи легенда за картата ( да се знае коя растителност каква е)

              Коментар


              • До: ОФРМ Геотрейд 4,70

                Типа растителност ще видиш като кликнеш върху нея. По-скоро някой да обясни нещо за символите на черните пътища и пътеки - червени, зелени..., обозначени с ...(В) например. Легенда все пак е хубаво да има като на всяка карта.

                Коментар


                • До: ОФРМ Геотрейд 4,70

                  Аааа, има си: http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=7669

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X