Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой вид OFRM ползвате?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Кой вид OFRM ползвате?

    Първоначално публикуван от t0nyk Преглед на мнение
    Също така това "G" (Германос), то може хората да са си платили, но мисля, че бензиностанцийте щеше да е по добре да се оправят, а не в в София да дава 3-4 марки и останалото множество като "Auto Fuel" както и извън София).


    И все пак картата става все по-добра, така че давайте напред !!!
    Напълно съм съгласен с тези знаци на Германос, мен лично изообщо не ме интересува къде са магазините на тази фирма из цяла България, но те така са поставени, че няма изключване !!!
    Ако случайно са си платили това е техен проблем аз обаче също съм си платил продукта и не желая в платен от мен продукт да гледам реклами . Виж ако за сметка на Германос ми даваха картата безплатно - това вече е друг въпрос !!!!
    TLC 90 1KZ-TE 2000г.
    "Социализмът приключва тогава, когато чуждите пари свършат!" - Маргарет Тачър

    Коментар


    • #62
      До: Кой вид OFRM ползвате?

      Първоначално публикуван от chris_vicom
      ...колко трябва да доплатя за да актуализирам до по-нова карта или трябва да си купя направо нова?
      http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=30322

      И аз не искам, като си купя вестник половината страници да са в некролози, реклами и обяви, ама никой не ме пита...
      Нека да не правим световен проблем от едно "G"!
      Само с мързел не става, трябва и акъл...

      Коментар


      • #63
        До: Кой вид OFRM ползвате?

        Мен ме интересува коя версия от описаните в анкетата е подходяща за Garmin 60CS?
        Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
        Дий Снайдер

        Коментар


        • #64
          До: Кой вид OFRM ползвате?

          Коя точка кога се показва не мога да го контролирам почти въобще. Нювитата показват точки които са картинки(икони), добавени допълнително в набора от точки, точно като G-to na germanos. Скоро ще има и други такива икони. Няма нищо общо с това кой какво си е платил. Просто Гармин така си конфигурират нещата. Това не е реклама! Аз също мразя хилядите реклами които ми набутват по радио, телевизия, списания и вестници, ама кой ме пита...
          Последно редактирано от sabin; 23-04-09, 23:08.

          Коментар


          • #65
            До: Кой вид OFRM ползвате?

            Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
            Коя точка кога се показва не мога да го контролирам почети въобще. Нювитата показват точки които са картинки(икони), добавени допълнително в набора от точки, точно като G-to na germanos. Скоро ще има и други такива икони. Няма нищо общо с това кой какво си е платил. Просто Гармин така си конфигурират нещата. Това не е реклама! Аз също мразя хилядите реклами които ми набутват по радио, телевизия, списания и вестници, ама кой ме пита...
            OK !!! Ама радиото и телевизията са ти безплатни !!!! А тази реклама на гърците ВЪОБЩЕ не я искам !!! Защото съм си КУПИЛ картата !!!!
            TLC 90 1KZ-TE 2000г.
            "Социализмът приключва тогава, когато чуждите пари свършат!" - Маргарет Тачър

            Коментар


            • #66
              До: Кой вид OFRM ползвате?

              Уважаеми приятели,

              Молим Ви да се придържате към същността на създадените теми! Във форума си има тема за дискусии относно функционалността на картата, в която могат да се обсъждат въпроси от сорта на вида на графичните елементи в картата и т.н.

              С приятелски поздрав,
              OFRM Team
              Отдел за Борба с Организираните Клиенти

              Коментар


              • #67
                До: Кой вид OFRM ползвате?

                Ползвам OFRM 4.70 TOPO ML. Харесвам картата такава,каквато е. Ходя и по планините,пътувам и по пътища. Разделянето и би ме поставило в доста неудобна ситуация.
                Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

                Коментар


                • #68
                  До: Кой вид OFRM ползвате?

                  Вече съм с OFRM TOPO25 v4.80ML. Картата е точно това,което ми е необходимо,за което благодаря на екипа,който я развива.
                  Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

                  Коментар


                  • #69
                    До: Кой вид OFRM ползвате?

                    аз ползвам OFRM Geotrade TOPO V4.80CYR, като цяло сам доволен от картата но ми казаха че OFRM Geotrade ML 25 4.80CYR по добра но не сам я ползвал и незная.някои ако я е ползвал моля нека да сподели.

                    Коментар


                    • #70
                      До: Кой вид OFRM ползвате?

                      Картите от тип ML имат имената на обектите на кирица и латиница. Използват се когато примерно имате 2 гпс-а и единия не чете кирилица. Като сложите ML карта на SD-то, то ще може да ползват и 2-та гпс-а безпроблемно. Ако случая не е такъв не я слагайте, защото при нея търсенето е по-бавно, заради двойните имена. Картите с 25 имат изолинии, които само ще пречат ако карате по пътищатата. Ако ще правите офроуд или ще ходите пеша из планините ще са полезни

                      Коментар


                      • #71
                        До: Кой вид OFRM ползвате?

                        Първоначално публикуван от tomovvd Преглед на мнение
                        Ето и мнението на един лаик.Аз смятам, че ако е възможно да се направят две карти.Едната да е офроуд - за черни пътища, планини, чукари и т.н., а другата да е за националната пътна мрежа и населените места.Сега картата струва 140лв., тогава двете може да се разделят на по например - 80лв. едната.На който която му трябва , тази ще си купи, ако ли пък му трябват и двете - ще ги вземе и двете.Тогава ще се увеличат и клиентите за картите, пък и ще има конкуренция с други карти правени в България за уреди на Гармин.
                        подкрепям мнението

                        Коментар


                        • #72
                          До: Кой вид OFRM ползвате?

                          Картата не струва 140лв а 99лв. Когато си копувате нов ГПС с преинсталирана карта цената е даже на половина! Ако разделя 2-те карти пътната карта ще е на същата цена, а Офроуд карта ще е двойно по скъпа, защото ще имам много работа по подържането и компилирането на 2 продукта. За сега не планираме разделяне на продуктите. Компилираме достатъчно вариянти за да може всеки да ползва максимално удобна карта.

                          Когато пуснах тази тема компилирахме доста по-малко вариянти на картата от сега.

                          Коментар


                          • #73
                            До: Кой вид OFRM ползвате?

                            Здравеите , днес си купих GARMIN nuvi 215W и е с карта OFRM v4.60 CYR . Някъде във форума бях чел че от май месец новозакупените GPS-и ще са с новата версия на картата - 4.80 . Това верно ли е , или за нея трябва да се регистрирам за да ми я пратят ?
                            ‎По 2 литра са само млякото и сока !
                            WJ 4.7

                            Коментар


                            • #74
                              До: Кой вид OFRM ползвате?

                              Първоначално публикуван от Stank Преглед на мнение
                              Здравеите , днес си купих GARMIN nuvi 215W и е с карта OFRM v4.60 CYR . Някъде във форума бях чел че от май месец новозакупените GPS-и ще са с новата версия на картата - 4.80 . Това верно ли е , или за нея трябва да се регистрирам за да ми я пратят ?
                              Регистрираш се и получаваш последната версия - 4,80
                              Светът на Владо

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X