Здравейте колеги. напоследък забелязвам, че много от населените места които ги има по картата не се откриват през функцията Where to go ? на нуви 310. Освен изброените има още много, Интересното е, че имам на sd Sity Navigator 2008 NT която (когато е активирана) няма проблеми при търсенето. Моля споделете дали и при вас се получава така. Просто дали откривате някой от изброените по-горе градове от Where to go/address/Bulgaria/spell city/... Поне да знам със сигурност, че нещо се е омазало при мен да преинсталирам OFRМ.
ps: Прочетох темата на колегата който питаше защо го няма Хасково. Но не ми стана ясно. Хасково, всъщност го има, но не се открива при търсене, когато го намеря ръчно, няма проблеми, калкулира се маршрут до там и всичко е ок. Проблема е, че трябва да го търся ръчно !
ps: Прочетох темата на колегата който питаше защо го няма Хасково. Но не ми стана ясно. Хасково, всъщност го има, но не се открива при търсене, когато го намеря ръчно, няма проблеми, калкулира се маршрут до там и всичко е ок. Проблема е, че трябва да го търся ръчно !
Коментар