Обява

Свий
Няма добавени обяви.

OFRM качена на Nuvi 200

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: OFRM качена на Nuvi 200

    Здравейте ,имам следният въпрос дали нуви 200 може да показва оганичителните знаци на скороста както е при нуви 205 или това си е специфично за модела. Благодаря

    Коментар


    • #17
      До: OFRM качена на Nuvi 200

      Първоначално публикуван от borgo Преглед на мнение
      Здравейте ,имам следният въпрос дали нуви 200 може да показва оганичителните знаци на скороста както е при нуви 205 или това си е специфично за модела. Благодаря
      Мисля че не се показват на Nuvi 200. За да се показват ограниченията трябва да сте с карта OFRM Geotrade 4.50 или по нова. Имайте в предвид обаче че тези ограничения не са по данни на КАТ, а принципни.

      Коментар


      • #18
        До: OFRM качена на Nuvi 200

        Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
        Мисля че не се показват на Nuvi 200. За да се показват ограниченията трябва да сте с карта OFRM Geotrade 4.50 или по нова. Имайте в предвид обаче че тези ограничения не са по данни на КАТ, а принципни.
        Здравейте , доста неща изчетох , но не можах да намеря отговор на въпроса на bordo , който и мен ме интересува, къде ли не рових и никъде не можах да намерв готов файл , в който да има ограничителните знаци или пък speed cam , ако изобщо има за София или за друг някой град в BG. Ако може някой да помогне....?

        Коментар


        • #19
          До: OFRM качена на Nuvi 200

          здравейте,аз сум с nuvi 200 и имам качена версия на спид камери.Ако някои иска нека посети http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=32733&page=3 пост #48

          Номера е да се създаде папка "Poi" в главната директория Garmin на апарата или на картата памет.Разархивирате фаила и се поставя в самата папка..Това е.

          ПП.Спецялни поздрави на колегата Gadev който помогна и на мен самия.
          Последно редактирано от malkiq82; 17-07-08, 18:27.
          Оpel cars,Yamaha fzs 600 fazer Nuvi GPS and ZoRaKi 914 AuTo

          Коментар


          • #20
            До: OFRM качена на Nuvi 200

            Първоначално публикуван от malkiq82 Преглед на мнение
            здравейте,аз сум с nuvi 200 и имам качена версия на спид камери.Ако някои иска нека посети http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=32733&page=3 пост #48

            Номера е да се създаде папка "Poi" в главната директория Garmin на апарата или на картата памет.Разархивирате фаила и се поставя в самата папка..Това е.

            ПП.Спецялни поздрави на колегата Gadev който помогна и на мен
            самия.
            Направо ги разирхивирах в директория Garmin на SD картата и апарата ги разпозна , сега отивам да изпробвам.Благодаря

            Коментар


            • #21
              До: OFRM качена на Nuvi 200

              купих си навигационна система гармин 250 с вградена карта.пише че трябва да изпратя някакъв 25 цифрен код за регистрация но такъв в не мога да намеря в памета ми само каква версия ми е картата.прати това на имейла но отговор нямам.какво да направя?благодаря ви.

              Коментар


              • #22
                До: OFRM качена на Nuvi 200

                Виж тук
                http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=38187

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X