Обява

Свий
Няма добавени обяви.

OFRM качена на Nuvi 200

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • OFRM качена на Nuvi 200

    Здравейте и за много години!
    Вчера си купих Nuvi 200,който идва с качени OFRM и Garmin City Navigator Europe/на карта/.След кратък тест на OFRM се убедих в достойнствата на продукта и последва въпроса ми към вас:Каква е процедурата оттук нататък за да съм винаги в час с новите версии,които /искрено се надявам да не спират/ се очакват.Неизвестното в моя случай е че нямам диск,а само инсталация в GPS-a.Благодаря предварително!

  • #2
    До: OFRM качена на Nuvi 200

    Първоначално публикуван от krasi1606 Преглед на мнение
    Здравейте и за много години!
    Вчера си купих Nuvi 200,който идва с качени OFRM и Garmin City Navigator Europe/на карта/.След кратък тест на OFRM се убедих в достойнствата на продукта и последва въпроса ми към вас:Каква е процедурата оттук нататък за да съм винаги в час с новите версии,които /искрено се надявам да не спират/ се очакват.Неизвестното в моя случай е че нямам диск,а само инсталация в GPS-a.Благодаря предварително!
    Щом вече имаш качена OFRM - ще следиш за ъпдейти ето тук http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=18270.

    Една година си абониран за ъпдейти от датата на активацията на картата.

    Диск общо взето не ти трябва, щом ти е инсталирана във вътрешната памет на устройството, макар че така и така плащаш - що да не ти дадат и диска? Всъщност от къде го купи? Там не ти ли обясниха какво да правиш?

    Коментар


    • #3
      До: OFRM качена на Nuvi 200

      Взех го оттук:
      http://gpsnavigacia.com/shop/product...products_id=31
      Може би защото нямах директен контакт не ми е обяснено как седят нещата.Нямам диск,нямам нищо.Иначе фирмата е дистрибутор на Geotrade.
      Последно редактирано от krasi1606; 09-01-08, 09:47.

      Коментар


      • #4
        До: OFRM качена на Nuvi 200

        Първоначално публикуван от valdy Преглед на мнение
        Една година си абониран за ъпдейти от датата на активацията на картата.
        Valdy, и аз съм в аналогична ситуация, но моя nuvi 200, дойде със версия на картата 4.03, която доколкото разбрах е бета и е сравнително стара (според мен на повече от 2 месеца). Това означава ли, че ще мога да ползвам безплатни ъпдейти от датата, в която магазина (Джеф) са закупили картата или една година от датата на която аз съм го купил (в края на 2007г)?

        Коментар


        • #5
          До: OFRM качена на Nuvi 200

          Първоначално публикуван от Relute Преглед на мнение
          Valdy, и аз съм в аналогична ситуация, но моя nuvi 200, дойде със версия на картата 4.03, която доколкото разбрах е бета и е сравнително стара (според мен на повече от 2 месеца). Това означава ли, че ще мога да ползвам безплатни ъпдейти от датата, в която магазина (Джеф) са закупили картата или една година от датата на която аз съм го купил (в края на 2007г)?
          Принципно би трябвало да е от датата, на която ти си го закупил. Защото иначе не би имало смисъл. Спред мен би трябвало да ти я активират пред теб в момента на покупката...Диск поне имаш ли?

          Коментар


          • #6
            До: OFRM качена на Nuvi 200

            Първоначално публикуван от krasi1606 Преглед на мнение
            Взех го оттук:
            http://gpsnavigacia.com/shop/product...products_id=31
            Може би защото нямах директен контакт не ми е обяснено как седят нещата.Нямам диск,нямам нищо.Иначе фирмата е дистрибутор на Geotrade.
            Колега, започват да ме навяват едни мисли...Би ли оставил някакви координати за връзка с теб - кю или скайп нещо? това е моето кю 266775401. Имам няколко въпроса...

            Коментар


            • #7
              До: OFRM качена на Nuvi 200

              Аз моето NUVI 350 го взех от технополис и също консултантите нищо не можеха да ми обяснят за продукта сам прочетох всичко как се инсталира, активира и тн. Някъде преди около 2 месеца получих на пощата ъпдейт на картата и си я инсталирах сам.

              Коментар


              • #8
                До: OFRM качена на Nuvi 200

                Обновлението тече от датата на регистрация. Ако собственика не си регистрира покупката на картата, рискува да изпусне някое важно съобщение, или съобщение за нова версия, както и не може да ползва помощ на адреса на картата. Отделно за следващата версия ще има и нови кодове, които няма да получи, ако не е регистриран.

                Коментар


                • #9
                  До: OFRM качена на Nuvi 200

                  Първоначално публикуван от valdy Преглед на мнение
                  Принципно би трябвало да е от датата, на която ти си го закупил. Защото иначе не би имало смисъл. Спред мен би трябвало да ти я активират пред теб в момента на покупката...Диск поне имаш ли?
                  Диск нямам, а и не съм го купувал аз, т.к. ми е подарък и не знам как стои въпроса със активацията. Но мисля, че въпроса е вече изяснен от Събин.

                  Благодаря.

                  Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                  Обновлението тече от датата на регистрация. Ако собственика не си регистрира покупката на картата, рискува да изпусне някое важно съобщение, или съобщение за нова версия, както и не може да ползва помощ на адреса на картата. Отделно за следващата версия ще има и нови кодове, които няма да получи, ако не е регистриран.

                  Коментар


                  • #10
                    До: OFRM качена на Nuvi 200

                    След като качих OFRM 4.40 на GArmin nuvi 250w ми дава "Не мога да отключа картите". Моля за помощ.

                    Коментар


                    • #11
                      До: OFRM качена на Nuvi 200

                      Не сте си въвели код-а за отключване или сте въвели грешен код.

                      Коментар


                      • #12
                        До: OFRM качена на Nuvi 200

                        купих си nuvi 250w от техномаркет с вградена карта ofrm.не мога да я отключа в map sorce.някои ще ми каже ли как става.БЛАГОДАРЯ

                        Коментар


                        • #13
                          До: OFRM качена на Nuvi 200

                          Регистрирайте си картата и поискайте версия за мапсорс, колегите ще ви дадат линк от където да си я дръпнете.
                          OFRM Team
                          Отдел за Борба с Организираните Клиенти

                          Коментар


                          • #14
                            До: OFRM качена на Nuvi 200

                            Здравейте и от мен! Наскоро мой колега си купи нуви200 от ДЖЕФ. За съжаление го получи с ОФРМ 4.03 бетата която е инсталирана в самия джи пи ес. Та въпроса ми е има ли право да получава ъпдейтите.

                            Коментар


                            • #15
                              До: OFRM качена на Nuvi 200

                              Здравейте,

                              Моля обърнете се към е-мейла ни за поддръжка на клиенти, пише го в книжката към картата. От там ще могат да ви отговорят точно. Най вероятно може да получи ъпдейт, ако се регистрира.
                              OFRM Team
                              Отдел за Борба с Организираните Клиенти

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X