Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли актуализация на ОФРМ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Има ли актуализация на ОФРМ

    Колеги,мисля че административните адреси се различават от тези на жилищните сгради.Например цариградско 156,не е бл.156,да не би от там да идва недоразумение в част от ползващите услугите на картата...
    Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
    NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

    Коментар


    • #62
      До: Има ли актуализация на ОФРМ

      Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
      Дръпнете си наново фаила с картата (4.40) това съм го оправил
      OK!
      Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

      Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

      Коментар


      • #63
        До: Има ли актуализация на ОФРМ

        Първоначално публикуван от adwokat Преглед на мнение
        Колеги,мисля че административните адреси се различават от тези на жилищните сгради.Например цариградско 156,не е бл.156,да не би от там да идва недоразумение в част от ползващите услугите на картата...
        Има и такива грешки, но не са много.

        Коментар


        • #64
          До: Има ли актуализация на ОФРМ

          Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
          Има и такива грешки, но не са много.
          Мисля че не ме разбра.Не казвам че е грешка ,а подсещам потребителите че административен адрес е едно а адрес на сграда(жилищен блок) е друго.
          Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
          NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

          Коментар


          • #65
            До: Има ли актуализация на ОФРМ

            Аз открих че в Бургас в к-с Славейков липсват блоковете. Освен това липсва и новия път който направиха от Созопол, който минава зад В.С. Дюни и се свързва с другия път зад блато Алепу посока към залив Аркутино.

            Коментар


            • #66
              До: Има ли актуализация на ОФРМ

              Първоначално публикуван от kihi Преглед на мнение
              А, ето и твоето мнение, поради което чакаме де...:
              http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=7668&page=12
              След седмица се очертава да има 4.41 Ако забелязвате други системни грешки свиркайте.
              А Варна дали ще бъде оправена в 4.41.?

              Коментар


              • #67
                До: Има ли актуализация на ОФРМ

                Първоначално публикуван от alexmitrany Преглед на мнение
                Аз открих че в Бургас в к-с Славейков липсват блоковете. Освен това липсва и новия път който направиха от Созопол, който минава зад В.С. Дюни и се свързва с другия път зад блато Алепу посока към залив Аркутино.
                Това е интересно, ако вече е пуснат мини направи един трак и го прати на Събин, но първо прочети тук http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=18997
                TLC 90 1KZ-TE 2000г.
                "Социализмът приключва тогава, когато чуждите пари свършат!" - Маргарет Тачър

                Коментар


                • #68
                  До: Има ли актуализация на ОФРМ

                  Здравейте, изтеглих си OFRM 4.4, колко и къде трябва да платя за да мога да я инсталирам на приемника. Досега не съм ползвал друга версия на OFRM.

                  Коментар


                  • #69
                    До: Има ли актуализация на ОФРМ

                    Пусни един майл тук: karta мaймункa offroad-bulgaria тoчкa com
                    ще ти отговорят веднага как да процедираш.
                    TLC 90 1KZ-TE 2000г.
                    "Социализмът приключва тогава, когато чуждите пари свършат!" - Маргарет Тачър

                    Коментар


                    • #70
                      До: Има ли актуализация на ОФРМ

                      ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!

                      Към всички учасници във форума и ползватели на ОФРМ с пожелания за здраве, късмет, безаварийно пътуване и по-чести и акуратни ъпдейти на картата през 2008!!!

                      Коментар


                      • #71
                        До: Има ли актуализация на ОФРМ

                        Събине,казваш че имаш нижда от информация за Варна!Аз по цял ден обикалям нагоре надолу с колата!Имам голямо желание и аз да се включа,само ми кажи възможно ли е това с моето нуви 300?
                        TLC 120 Prado
                        Yamaha Wolverine 450 4x4 SE

                        Коментар


                        • #72
                          До: Има ли актуализация на ОФРМ

                          Първоначално публикуван от jouzzin Преглед на мнение
                          Събине,казваш че имаш нижда от информация за Варна!Аз по цял ден обикалям нагоре надолу с колата!Имам голямо желание и аз да се включа,само ми кажи възможно ли е това с моето нуви 300?
                          След излизане на версия 4.41 да. В нея ще има нови данни на варна, с булеварди и всичко, както си му е реда. Естествено ще има грешки, и с това ще може да помагаш, като му задаваш да рутира всеки път когато ходиш до някъде, за да изчистим грешките при рутиране. В момента 3-ма колеги цъкат адреси и блокове, ама много бавно върви, та не знам дали ще смогнем да ги вкараме за 4.41, но ако успеем и там може да помогнеш за евентуални грешки.

                          Коментар


                          • #73
                            До: Има ли актуализация на ОФРМ

                            Първоначално публикуван от tony553 Преглед на мнение
                            Това е интересно, ако вече е пуснат мини направи един трак и го прати на Събин, но първо прочети тук http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=18997
                            Минавах два пъти по този път на 22-23.12.07, имам трака и днес ще го пратя на Събин.
                            Поздрави
                            Тодор Томов
                            =============================
                            Не е страшно да се родиш тъп,страшно е да си умреш тъп!!
                            Toyota LJ70, 1KZ,+++, pics TУK

                            Коментар


                            • #74
                              До: Има ли актуализация на ОФРМ

                              Здрасти, не ме бива много с тракове, но ето 2 неща, които забелязах в София: ул. Тулово е еднопосочна от Евлоги Георгиев към Сан Стефано - в картата на Събин се опитва да ме прекара срещу знака. Пак в този район - на Шейново №6 отдавна няма заведение "Бялата котка" - вече 3 години откак е някакъв офис. За сметка на това на Сан стефано има 3 неотбелязани заведения едно до друго - "Вкусното кебапче", "Горещ тиган" и другото не си спомням името, но със сигурност не е Мая, каквото фигурира в картата.
                              Другото, което забелязах преди Нова година, че на път за Хисар от Пловдив току преди Хисар ме вижда около 2-3 километра в полето.

                              Коментар


                              • #75
                                До: Има ли актуализация на ОФРМ

                                И аз искам да обърна внимание за участък който го няма. Преди 2 седмици си купих картата на Събин - в.4.40. Оказа се че международния път за митница Лесово - Хамзабейли го няма. Дори няма и черен път нанесен там. По този път минават по 1000 камиона на ден на път за Румъния, Русия и т.н.. Пътя е от 2 години.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X