Има ли вече актуализация на ОФРМ и как да се ъпдейтва?
Обява
Свий
Няма добавени обяви.
Има ли актуализация на ОФРМ
Свий
X
-
До: Има ли актуализация на ОФРМ
Събине,да имаш в предвид един бъг.Онзи ден ходихме за риба на яз,Ивайловград,като му задам да смята маршрут от пловдив до с.камилски дол или гр.Ивайловград,казва че неможе да сметне маршрут.съобщението точно непомня,но казва че е извън картата !!!TLC 120 Executive 3.0 D-4D,163 h.p.
Honda CBR 4cyl/4str/105 h.p.
Honda Boad 4m/Yamaha 15 h.p.
Всички превозни средтсва за мен са просто начин да ида за риба
Коментар
-
До: Има ли актуализация на ОФРМ
Знам ли от какво е на v4.02 на MapSourc-a си го смята...
С последен фърмвере ли си на ГПС-а?
В новата версия е оптимизирано маршрутизирането много по добре и трябва да се смята с много по малко памет на ГПС-а ако реално това е проблема.
Коментар
-
До: Има ли актуализация на ОФРМ
С предишната версия го нямаше този проблем по този маршрут,това се получава с ъпдейта от м.юли който излезна.Казва ми нещо от сорта на out of range.Други пропуски не съм забелязал.TLC 120 Executive 3.0 D-4D,163 h.p.
Honda CBR 4cyl/4str/105 h.p.
Honda Boad 4m/Yamaha 15 h.p.
Всички превозни средтсва за мен са просто начин да ида за риба
Коментар
-
До: Има ли актуализация на ОФРМ
Аз се надявам отсечката Каблешково - Ахелой да е оправена, защото във версията 4.02 е прекъсната и рутираше по обиколни пътища, че чак през Бургас за Слънчев Бряг ме пращаше.
P.S. До Събин: Как и по какъв начин може да сигнализираме за неточности по картата? До сега съм пращал няколко скриин-шота от MapSource с коментари на проблемните зони, но отговори дали са ясни, точни и добре представени не съм получавал.
Коментар
-
До: Има ли актуализация на ОФРМ
Всичко което ми изпращате на karta@... е-мейла ще бъде оправено. Каблежково-ахелои работи в бета версията, явно съм го оправил Съжалявам че не съм отговорил, обикновено отговарям и благодаря за помощта
Коментар
-
До: Има ли актуализация на ОФРМ
Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнениеВсичко което ми изпращате на karta@... е-мейла ще бъде оправено. Каблежково-ахелои работи в бета версията, явно съм го оправил Съжалявам че не съм отговорил, обикновено отговарям и благодаря за помощта
http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...&postcount=135
Коментар
-
До: Има ли актуализация на ОФРМ
Здравей Събине, от скоро ползвам твоята карта и за сега основно във Варна. Правят ми впечатления някои грешки в рутирането/прекарваме през затворени улици,нови улици и др./. Искам да разбера ние ли трябва да съобщаваме за тези проблеми или е въпрос на време да се оправят в по-новите версии на картата. И последен въпрос вече има ли начин да се въведат номерата на блоковете, че то в България основно сме в блокове.
Коментар
-
До: Има ли актуализация на ОФРМ
В последната версия (4.02) забелязах и един друг проблем:
При навигация от пазара Иван Вазов (бул. Петко Ю. Тодорв) към ж.к. Красна поляна (бул. Никола Мушанов) ме кара да завия в ляво по Гюешево (движейки се по бул. акад. Ив. Ев. Гешов). Вчера реших да видя къде ме праща и се оказа, че трябва да има улица, но уви тя липсваше.
Чак до бул.Вардар се опитва да преизчислява и след това влиза в час. Явно не признава бул.Възкресение. В предишната версия си беше ок.
Иначе ще изпратя на мейла няколко улици, които са бъгави по всички карти.
EDIT: Хм, това го прави само при Shorter Distance. Ако е зададен Faster Time изчислява правилно, но с едно изключение: слизайки по бул.акад.Ив. Евст.Гешов не ще и да знае за ляв завой по бул.Възкресение. Това бъгче го имаше и в предишната версия.Последно редактирано от Archer; 27-09-07, 20:53.
Коментар
-
До: Има ли актуализация на ОФРМ
Първоначално публикуван от Archer Преглед на мнениеEDIT: Хм, това го прави само при Shorter Distance. Ако е зададен Faster Time изчислява правилно, но с едно изключение: слизайки по бул.акад.Ив. Евст.Гешов не ще и да знае за ляв завой по бул.Възкресение. Това бъгче го имаше и в предишната версия.
Е при Shorter Distance е нормално, като изключим че я няма прякатаПоследно редактирано от sabin; 29-09-07, 00:28.
Коментар
-
До: Има ли актуализация на ОФРМ
Първоначално публикуван от Archer Преглед на мнениеВчера реших да видя къде ме праща и се оказа, че трябва да има улица, но уви тя липсваше.
Коментар
Активност за темата
Свий
В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.
Най-много потребители онлайн 8,787 в 17:37 на 21-06-23.
Коментар