Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Изпращане на корекции за забрани, брой ленти, престроявания, еднопосочни пътища и др.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Изпращане на корекции за забрани, брой ленти, престроявания, еднопосочни пътища и

    Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
    Не мисля че има идея да се вкарват тези знаци, защото те са свързани с гледане на пътя а не устройството.

    Още повече да вкараме всички знаци за ограничения и забранени и еднопосочни улици и да поддържаме тази информация актуална е достатъчно предизвикателство с което не сме се справили до този момент.
    Е ,поне оправете еднопосочните улици в градовете!

    Коментар


    • #17
      От: Изпращане на корекции за забрани, брой ленти, престроявания, еднопосочни пътища и

      Здравейте и от мен, аз мога да ви помогна с еднопосочните улици в Габрово. Не са много и няма да е голям проблем, когато пусна рутирането през тях, постоянно ме набива в насрешното. Малко неточност има и с улиците в центъра, но не е болка за умиране. И през прешехидните зони иска да ме прекара Има пресечки без изход, но на картата са дадено цели улици. на 2 съм се натъкнал до сега. Поздрави

      Коментар


      • #18
        От: Изпращане на корекции за забрани, брой ленти, престроявания, еднопосочни пътища и

        Здравейте,

        Извинявам се предварително, ако не съобщавам с точност. Има неточност относно път без изход - става въпрос за София - пресечката "Зографски манастир" - "Цар Симеон" - дори и в 5.40 версия излиза като кръстовище, но всъщност идвайки по "Зографски манастир" откъм "Сливница" се оказва път без изход и реално няма кръстовище с "Цар Симеон". Може да видите дори на долния линк:

        http://www.kartabg.com/%D1%83%D0%BB-...23.html?page=2

        Коментар


        • #19
          От: Изпращане на корекции за забрани, брой ленти, престроявания, еднопосочни пътища и

          Аз искам да попитам, кое определя в кой момент ще се покажат стрелките за lane assist? Имам предвид на какво разстояние преди съответното кръстовище. Пре мен на nuvi 1390Т го прави различно - понякога на около 300 метра, друг път и под 50. Това не е много полезно, защото на места е вече прекалено късно за престрояване.
          Та това от картата ли се определя или от самия firmware на устройството?
          Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
          Seat Leon 2007 1.9 TDI

          Коментар


          • #20
            От: Изпращане на корекции за забрани, брой ленти, престроявания, еднопосочни пътища и

            От фърмуера и от свободните ресурси на процесора. 3D сградите и леин асиста са с по-нисък приоритет на изчертаване.

            Коментар


            • #21
              От: Изпращане на корекции за забрани, брой ленти, престроявания, еднопосочни пътища и

              Първоначално публикуван от BORIME4KA Преглед на мнение
              ...Каруца с GPS поне досега не съм виждал, така че сигурно няма голямо значение дали е разрешено и дали има навигация в режим "каруца"...
              http://www.4tuning.ro/funny/tu-ti-ai...uta-10745.html
              Последно редактирано от OFRM_Team; 07-10-11, 13:38.
              OFRM Team
              Отдел за Борба с Организираните Клиенти

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X