Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2024.10/2025.10

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2013.10

    При търсене в Истанбул, ул. Kiraz (sokak) на британски английски и турски, ЕУ 2013.10 уникоде, не намира улица с такова име, а има почти във всеки квартал. Не намира улици с Първа буква К и втора aei и т.н.

    Коментар


    • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2013.10

      Пробвай да заместиш "К" със "С"

      Коментар


      • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2013.10

        Пробвал съм не става. НТ-картата си намира улиците, това е само при уникоде. Ако някой се е запътил на там по празниците да го има на предвид и при 2012.40 уникоде си го има същия проблем.

        Коментар


        • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2013.10

          Напълно нов съм и въпреки че изчетох какво ли не, съм леко объркан. Може ли някой добър човек да даде линк за img на възможно най-нова карта за Европа (предполагам това е 2013.10- ако може някой да ми обясни и каква връзка има тая номерация на картите с новостта им ? ) Моят гармин е нуви 2450 и на него има карта за Северна Америка, откъдето е и купен. Открих "стриката" директория .system, където доколкото разбрах трябва да копирам отключената img карта. Благодаря ви !

          Коментар


          • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2013.10

            Верно си разбрал.

            За последната версия на картата, която те интересува, може да прочетеш в пост 891.




            Коментар


            • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2013.10

              Благодаря, но аз си свалих вече 2012.40 и мисля да я пробвам нея, че и без това ми отне доста време. Може ли да дадете някакъв линк и за gmaptool и garmin unlock generator, които да са актуални. Последен въпрос- доколкото разбрах мога да си сложа картата и на микро СД директория /мап и вътре в нея директория jvc за кръстовищата. Само че не можах да намеря jvc file за версията, която съм свалил 2012.40

              Коментар


              • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2013.10

                Колега, ако картата, която си изтеглил не е отключена, генератора няма да помогне. Виж в раздела Въпроси и проблеми темата Често задавани въпроси.
                Nothing comes from nothing...

                Коментар


                • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2013.10

                  Сега видях, че изтегленият е отключен и има файлове за кръстовищата. В пост 782 се намира линкът към тази карта. Та сега май ми трябват въпросните програми, които прометей е описал, но наистина не мога да намеря актуални линкове.

                  Коментар


                  • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2013.10

                    Успях да си кача картата и тръгна всичко наред. В началото въведох адрес в Македония и го намери, но сега въобще от ТЪРСЕНЕ не мога да намеря държавата Македония. Пробвах какво ли не FYRM, Former Rep Of Macedonia и т.н. Първият път намерих картата с F. Rep. Of Macedonia. Някакви идеи ?

                    Коментар


                    • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2013.10

                      Като натиснеш да търсиш държава не въвеждай никакви букви , а направо натисни "Готово" и ще се появяват всички държави по азбучен ред. Намери Македония. Ето как я изписва в GM PC :
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2013.10

                        Благодаря за информацията, всички е точно, само че картата за Македония не е на 100 % точна.

                        Коментар


                        • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2013.10

                          Македония май е по-добра в AdriaRoute.

                          Коментар


                          • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2013.10

                            Уфф, цял следобяд се боря с един 60цсх и CNEU 2013.10 с фид 2628, 2,5 GB на 4GB СД. Не става и не става.
                            Нали БИ ТРЯБВАЛО да тръгне ?
                            Отключвам я към СД-то, на нуви тръгва, значи не е там грешката, на 60-ката не ще.
                            Изчетох почти цялата тема, НЕ ВИЖДАМ някой да казва че не става...
                            Малко помощ ?

                            Коментар


                            • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2013.10

                              Е нали над 2гб не става?
                              Орежи я малко да стане под 2 и пробвай.
                              LZ1PER

                              Коментар


                              • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.20

                                Първоначално публикуван от niki p Преглед на мнение
                                Аз ползвам 60CSx и нямам никакъв проблем с големината на най-новата карта. Единственото неудобство е, че не можеш да превключиш от европейската на OFRM, а трябва да смениш SD- картата.
                                Това на първо четене, а има и други , дето казват че чете над 2 ГБ.
                                Ако си 100 % - да не се мъча повече, че на домашния комп нямам мапсорс да пробвам по-малко парче.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X