Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2024.10/2025.10

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.30

    Със сигурност няма да чете файл по-голям от 2Гб. Не си спомням точно , но малко ме съмнява 2011.4 да е била над 2 гб.
    Също така , ако е била отключена по номера на SD картата , унлока вече трябва да е друг.

    П.П. Прав си , CNEU2011.4 е била 2.06Гб , но нямам спомен вече как е било положението при нея. Ограничението беше май малко над 2 Гб. Изрязвай новата 2012.30 и всичко ще работи!
    Последно редактирано от milstan; 16-01-12, 10:09.

    Коментар


    • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.30

      Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
      Със сигурност няма да чете файл по-голям от 2Гб. Не си спомням точно , но малко ме съмнява 2011.4 да е била над 2 гб.
      Също така , ако е била отключена по номера на SD картата , унлока вече трябва да е друг.

      П.П. Прав си , CNEU2011.4 е била 2.06Гб , но нямам спомен вече как е било положението при нея. Ограничението беше май малко над 2 Гб. Изрязвай новата 2012.30 и всичко ще работи!

      Гарантирам, че работеше с файл над 2ГБ.По принцип при MOBILE XT ИМА ОГРАНИЧЕНИЕ ДО 2 Гб ЛИ?
      Ако е така явно аз нещо не съм доизчел както трябва.Ще може ли един линк към описание във форума как се режеха части от карта ?
      А иначе ползувам отключен вариант
      Последно редактирано от velizar6507; 16-01-12, 10:27.

      Коментар


      • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.30

        Колега да не бъркаш със закръгленията, само да спомена 1 Кило Байт не е равен на 1000 Байта, а на 1024.
        От там може да идва объркването: мап с размер 2.23 ГБ е 2 347 200 КБ.
        XT-то не работи с файл по-голям от 2ГБ! (MobilePC също)
        Biagini Passo Powered By VW Syncro

        Коментар


        • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.30

          Първоначално публикуван от bat_vanko Преглед на мнение
          Колега да не бъркаш със закръгленията, само да спомена 1 Кило Байт не е равен на 1000 Байта, а на 1024.
          От там може да идва объркването: мап с размер 2.23 ГБ е 2 347 200 КБ.
          XT-то не работи с файл по-голям от 2ГБ! (MobilePC също)
          В момента съм на работа , не съм си в къщи и не мога да кажа точния размер на файловете, за това пиша с някакви закръгления, но мисля, че SNNT 2011.4 беше 2 163 000 КБ ( не съм сто процента сигурен, довечера като се пребера в къщи щe погледна) .

          Коментар


          • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.30

            В края на краищата се оказа, че наистина файлът трябва да е до 2ГБ.Нещата се получиха.Благодаря за помощта.

            Мъча се да подкарам MapSource версията, изчетох всичко писано по форума но не мога и не мога да я отключа.Излиза съобщение, че картата е заключена.
            Правя всичко необходимо с кей генератора, но не успявам и не успявам да я отключа.
            Някакъв съвет?
            Благодаря

            Коментар


            • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.30

              Първоначално публикуван от velizar6507 Преглед на мнение
              В края на краищата се оказа, че наистина файлът трябва да е до 2ГБ.Нещата се получиха.Благодаря за помощта.

              Мъча се да подкарам MapSource версията, изчетох всичко писано по форума но не мога и не мога да я отключа.Излиза съобщение, че картата е заключена.
              Правя всичко необходимо с кей генератора, но не успявам и не успявам да я отключа.
              Някакъв съвет?
              Благодаря
              Това е съобщението, което излиза при всяко стартиране на MapSource
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1111.jpg
Прегледи:1
Размер:36.2 КБ
ID:5337787

              Коментар


              • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.30

                Ами теглиш това, слагаш го в директория \xxxxxxxxxx.gmap или \FAMхххх, стартираш и ще се отключи. Има и по-различен начин, но този е най-мързеливия.
                Последно редактирано от ISG; 18-01-12, 13:32.
                Nothing comes from nothing...

                Коментар


                • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.30

                  Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
                  Ами теглиш това, слагаш го в директория \gmap или \familyхххх, стартираш и ще се отключи. Има и по-различен начин, но този е най-мързеливия.
                  Благодаря за отговора, но къде е тази директория.Може би въпроса ми е тъп но не мога да видя къде имам такава директория

                  Коментар


                  • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.30

                    Директорията обикновено се казва \City Navigator Europe (Unicode) NT 2012.30.gmap . Опцията е да е NT вместо (unicode).
                    Nothing comes from nothing...

                    Коментар


                    • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.30

                      Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
                      Директорията обикновено се казва \City Navigator Europe (Unicode) NT 2012.30.gmap . Опцията е да е NT вместо (unicode).
                      За момент се срина интернетът ми и не успях да ти пиша, че открих това за което си ми писал и се справих!!!!!!! Хиляди благодарности!!!!!!!!!!!
                      Последно редактирано от ISG; 18-01-12, 15:19.

                      Коментар


                      • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.30

                        Здравейте, има ли орязани версии на 2012.30 за да се сместят в 2ГБ карта, примерно без Русия или скандинавските страни?
                        Благодаря ви предварително.

                        Коментар


                        • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.30

                          Първоначално публикуван от buzzfuzz Преглед на мнение
                          Здравейте, има ли орязани версии на 2012.30 за да се сместят в 2ГБ карта, примерно без Русия или скандинавските страни?
                          Благодаря ви предварително.
                          Това може да си го направи всеки сам, чрез mapsource. Но и да ги махнеш руските и скандинавските държави файла остава точно 2 GB и пак не можеш да го събереш на два гигабайтова карта!

                          Коментар


                          • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.30

                            Новата 2012.40 вече е факт. Търсете я на ноеман и другите форуми. Има я и на торент:
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.40

                              Аз ще почакам img файл...
                              ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                              СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                              Коментар


                              • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.40


                                NT имидж отключен от К@ral



                                Последно редактирано от ISG; 13-02-12, 06:16. Причина: линка за откл. имидж
                                Nothing comes from nothing...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X