Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2024.10/2025.10

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Сваляне на CITY NAVIGATOR EUROPE 2010 NT

    Здравейте колеги!Аз съм с Гармин 350,Като цяло-добра машинка.Скоро качих 2010,по добра е от 2009.Има точките на всички камери и участъци с ограничения за скорост.Изпробвано!!!А има ли карта специална за товарни автомобили,с височини на мостове и забранени пътища?Благодаря предварително!!!

    Коментар


    • До: Garmin City Navigator Europe NT 2010.20

      нямам други карти, само и единствено тази!
      Нито на СД картата, нито в уреда, нито е компилация, нито има "следи" от други карти. Всичко е форматирано и почистено преди инсталацията на тази карта. Проблемът не е в уреда, защото същото се получава при всички от този модел, а както виждам и при други модели на Гармин.
      Интересува ме как се преодолява този проблем и дали когато си по-близо до Португалия пак ще го има (което би направило картата неизползваема за определени региони). И пак да повторя - като бях в Германия пак зададох адрес в Португалия и пак същата грешка на същия процент!

      Коментар


      • До: Garmin City Navigator Europe NT 2010.20

        Първоначално публикуван от zmeyan Преглед на мнение
        нямам други карти, само и единствено тази!
        Нито на СД картата, нито в уреда, нито е компилация, нито има "следи" от други карти. Всичко е форматирано и почистено преди инсталацията на тази карта. Проблемът не е в уреда, защото същото се получава при всички от този модел, а както виждам и при други модели на Гармин.
        Интересува ме как се преодолява този проблем и дали когато си по-близо до Португалия пак ще го има (което би направило картата неизползваема за определени региони). И пак да повторя - като бях в Германия пак зададох адрес в Португалия и пак същата грешка на същия процент!
        Странно с нуви 765 съм и нямам подобен проблем...провери за нов ъпдейт на нувито ако ли не свали отново картата и я инсталирай....
        Всъщност колко ГБ е картата ти?..

        Коментар


        • До: Garmin City Navigator Europe NT 2010.20

          С последните ъпдейти за апарата съм, проблемът не е само за моят апарат, а се проявява и при други...
          Размер на файлът:
          1) 1 807 296 кб - кодиран към СД-картата
          2) 1 803 616 кб - свален готов .img файл, разкодиран, свалих го от сайта даден по-напред в коментарите

          и с двата файла ми дава грешка на еднакви проценти.

          Коментар


          • До: Garmin City Navigator Europe NT 2010.20

            Тъй както ви чета впечатленията, проблемите са в Португалия. Вярно, член на EU, но все пак Португалия. Малко повече от Балканите, но в никакъв случай не е като останалата Европа. Вероятно проблемът не е нито в 2010.20 нито в уредите. Просто Португалия...
            Ако имате същия проблем в Германия или Франция, това си струва дискусията.
            Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

            Коментар


            • До: Garmin City Navigator Europe NT 2010.20

              [QUOTE=zmeyan;947633]С последните ъпдейти за апарата съм, проблемът не е само за моят апарат, а се проявява и при други...
              Размер на файлът:
              1) 1 807 296 кб - кодиран към СД-картата
              2) 1 803 616 кб - свален готов .img файл, разкодиран

              Моята е 1,72 гб и съм я свалил от Мапсорса!!!!

              Коментар


              • До: Garmin City Navigator Europe NT 2010.20

                [QUOTE=hristov;948152]
                Първоначално публикуван от zmeyan Преглед на мнение
                С последните ъпдейти за апарата съм, проблемът не е само за моят апарат, а се проявява и при други...
                Размер на файлът:
                1) 1 807 296 кб - кодиран към СД-картата
                2) 1 803 616 кб - свален готов .img файл, разкодиран

                Моята е 1,72 гб и съм я свалил от Мапсорса!!!!
                1) 1,72gb или 1 807 296kb или 1 850 671 104b - кодирана към СД-картата и свален от МАПСОРСА!!!

                2) 1,71gb или 1 803 616kb или 1 846 902 784b - свален готов .img файл


                Не знам защо все се опитвате да изнамерите недостатъка при мен, вече има и друг коментар, че на някои уреди тази грешка се получава (май са повечето).
                Не знам как да обясня, че съм 99% сигурен, че ползваме една и съща карта, инсталирана коректно.

                Идеята ми е да се потърси грешката в самата програма и дали има някакви други коментари за подобни случаи по други форуми с евентуално решение. Не вярвам само на нас тук да се е случвало.
                Интересува ме практически дали някой, който е бил в Испания/Португалия/Норвегия е получавал подобни грешки т.е. дали като е по-близо до мястото и грешките не се изчистват. Защото в противен случай това би означавало, че за една част от нас (които сме с подобни уреди) тази карта е неизползваема за гореспоменатите страни.

                Коментар


                • До: Garmin City Navigator Europe NT 2010.20

                  Не е от апарата,нито от картата,просто влез в "бяла" европа и всичко ще е наред.Португалия е покрита на 100% и нямаш никакви грижи.Аутобана се плаща като в Испания,но нямаш право да престояваш на него повече от 12 часа.

                  Коментар


                  • До: Garmin City Navigator Europe NT 2010.20

                    Първоначално публикуван от ivobang Преглед на мнение
                    Не е от апарата,нито от картата,просто влез в "бяла" европа и всичко ще е наред.Португалия е покрита на 100% и нямаш никакви грижи.Аутобана се плаща като в Испания,но нямаш право да престояваш на него повече от 12 часа.
                    Не знам на китайски ли говоря или те мързи да прочетеш какво съм писъл - грешката се появява независимо дали си в България или в Германия. Вярно, че в Германия има нацистчета, но ако това не е "бяла" Европа, не знам кое ще е. От Германия грешка дават адреси в Португалия, Испания, Норвегия... може да има и други, но не всичко е изпробвано.
                    Отделно си играх и свалих през мапсорса не всички карти за Европа от 2010.20, а само тези, които са около Португалия и Испания. Тогава пресмятането намаршрут въобще не стига до някакви проценти , а дава направо грешка.

                    Коментар


                    • До: Garmin City Navigator Europe NT 2010.20

                      По принцип Гармин изчислява по базова карта,да не би да си пробвал да смениш и нея .Срещал съм такъв проблем . Аз съм в Залцбург и от тук няма проблем с изчисляването.Пробвай с СНЕ 2009,за мен по добра и с по малко грешки.

                      Коментар


                      • До: Garmin City Navigator Europe NT 2010.20

                        zmeyan, пробвал ли си същия маршрут да го направиш в MapSource ?

                        Коментар


                        • До: Сваляне на CITY NAVIGATOR EUROPE 2010 NT

                          Няма такава карта .Можеш да си събереш необходимата информация и да ги качиш на уреда като пои точки .Така е при НУВИ 465Т дето го водят че е за камиони аз съм с НУВИ 200 събрах пои-тата и съм много доволен
                          Напред и нагоре
                          Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
                          0886769809-Юлиян
                          kiko00@abv.bg

                          Коментар


                          • До: Garmin City Navigator Europe NT 2010.20

                            В MapSorce няма проблеми, само на някой апарати се проявяват явно. Може да е някаква несъвместимост между по-стари апарати и по-нов софтуер. 2010.20 и 2010.10 и двете дават една и съща грешка, но при различни проценти на обработка. Не знам дали се появява грешката, ако софтуера е оригинален и закупен от официален дистрибутор Просто не познавам такъв човек, за да го питам

                            Коментар


                            • До: Сваляне на CITY NAVIGATOR EUROPE 2010 NT

                              Тези поита може ли да ги видим и да ги "пипнем"? От самото Nuvi 465 ли са?

                              Коментар


                              • До: Garmin City Navigator Europe NT 2010.20

                                Сега го пробвах на Nuvi650 до точката която си дал в Португалия. Два поредни опита и двата пъти без проблем го сметна за окло 45 секунди. Нещо скриншота не можа да стане (направи го празен , чисто бял) и не мога да пусна картинка.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X