Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2024.10/2025.10

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Garmin City Navigator Europe NT 2010.20

    Значи имам въпрос относно инсталирането на тази карта , не ми стигат 40 мб място , изтърках абсолютно всичко излишно моля помогнете

    Коментар


    • До: Garmin City Navigator Europe NT 2010.20

      Сложи си я на sd карта,а в устройството можеш да си сложиш други карти!

      Коментар


      • До: Garmin City Navigator Europe NT 2010.20

        Привет на всички от мен. Чисто нов съм в тази материя и дори не знам, дали тук мога да попитам за нещо, за което моля да бъда извинен.
        Моето питане е: изтеглих си City Navigator Europe NT 2010.20, дезархивирах всичко и се появиха 16 файла-папки + някакъв CNEUNT2010 Update_ENU Installer Package + USB_32 Installer Package + USB_64 Installer Package. Аз нямам MapSource, просто се опитах да намеря чиста иконка-файл.img и от там да генерирам код и да запиша файла.img на SD Card ''защото там мисля да я поставя'', но такава иконка-файл.img не видях. Навигацията ми е Гармин Нюви 250w.
        Благодаря за помоща, предварително!

        Коментар


        • До: Garmin City Navigator Europe NT 2010.20

          Първоначално публикуван от Pepy Преглед на мнение
          Привет на всички от мен. Чисто нов съм в тази материя и дори не знам, дали тук мога да попитам за нещо, за което моля да бъда извинен.
          Моето питане е: изтеглих си City Navigator Europe NT 2010.20, дезархивирах всичко и се появиха 16 файла-папки + някакъв CNEUNT2010 Update_ENU Installer Package + USB_32 Installer Package + USB_64 Installer Package. Аз нямам MapSource, просто се опитах да намеря чиста иконка-файл.img и от там да генерирам код и да запиша файла.img на SD Card ''защото там мисля да я поставя'', но такава иконка-файл.img не видях. Навигацията ми е Гармин Нюви 250w.
          Благодаря за помоща, предварително!
          http://forum.ppcwarez.org/viewtopic....sd=a&start=225
          От тук си изтегляш готов img файл,отключен е.После си правиш една папка Garmin на sd картата и го копираш там и си готов да отлиташ!Като влезеш на горния линк ще гледаш за това /Garmin City Navigator Europe, Version 2010.20, Unlocked map in .img format, 1.71Gb: Click Right Here./

          Коментар


          • До: Garmin City Navigator Europe NT 2010.20

            Gido, много ти благодаря за готовият img-файл. Понеже съм нов и въобще не знам, къде да си гледам моите въпроси и който ми е отговорил, та точно сега виждам това нещо. Много се извинявам и ти благодаря. Страхотна работа.
            Мога ли само да те питам нещо, виждам че този файл е: gmapprom.img, а аз искам да го сложа на SD Card и направих следното/не знам дали е грешка/: като му дадох ''save'', на ''save as type'' промених ''gmapprom.img'' на ''gmapsupp.img'', това е и не знам дали ще стане. Благодаря предварително.

            Коментар


            • До: Garmin City Navigator Europe NT 2010.20

              Първоначално публикуван от Pepy Преглед на мнение
              Gido, много ти благодаря за готовият img-файл. Понеже съм нов и въобще не знам, къде да си гледам моите въпроси и който ми е отговорил, та точно сега виждам това нещо. Много се извинявам и ти благодаря. Страхотна работа.
              Мога ли само да те питам нещо, виждам че този файл е: gmapprom.img, а аз искам да го сложа на SD Card и направих следното/не знам дали е грешка/: като му дадох ''save'', на ''save as type'' промених ''gmapprom.img'' на ''gmapsupp.img'', това е и не знам дали ще стане. Благодаря предварително.
              Щом ще слагаш файла на sd карта си правиш папка на картата с име Garmin и вътре слагаш файла,който задължително трябва да се казва gmapsupp.img

              Коментар


              • До: Сваляне на CITY NAVIGATOR EUROPE 2010 NT

                Значи имам следното питане, ако може някой да помогне.
                Свалих си City Navigator 2010. Излекувах го както пише тук. Оказа се обаче, че дори след като махнах стария 2008 мястото в Nuvi 255 не стига за него. И така реших да го качвам на SD карта. За целта си взех карта 2 gb Kingston. Досега бях с 1 gb куче марка. Първото смущаващо, което забелязах, че с новата SD карта, дори прeди да съм качил на нея 2010, когато включа уреда - той заспива на "зареждане на карти". Трябва да го изключа и включа наново и после си е ок всичко. После преименувах 2010 img и unl файловете на gmapsupp, както пишеше някъде тук във форума, и ги качих на SD. Пак зависване и все едно нищо не съм качил. Махам 2010, а оставям Kingston-а - пак зависване. Връщам си старата SD с 1 gb и всшчкf си е OK. Да не би уредът да не може да се справя с 2 гб SD или просто да не понася Kingston? А и защо не вижда картата там?

                Коментар


                • До: Сваляне на CITY NAVIGATOR EUROPE 2010 NT

                  Постави ли картата и unl файла на SD картата в папка с име Гармин?

                  Коментар


                  • До: Сваляне на CITY NAVIGATOR EUROPE 2010 NT

                    Първоначално публикуван от icpart Преглед на мнение
                    Постави ли картата и unl файла на SD картата в папка с име Гармин?
                    Ами не - директно я сложих. Сега ще пробвам и така, както казваш. Но повече ме притеснява зависването, което се получава на "зареждане на карти" с 2 гб СД карта, което го няма, когато пъхна малката карта от 1 гб. Знае ли някой Нуви 255 СД карта до какъв размер поддаржа или пък самата карта е дефектна и да ходя да я сменям.
                    Последно редактирано от lapostolov68; 22-11-09, 09:34.

                    Коментар


                    • До: Сваляне на CITY NAVIGATOR EUROPE 2010 NT

                      Нищо не сменяй, на брат ми е 255 и си бачка с карта 2гб без проблем, моя 215W също работи даже с 4гб, но файла не трябва да е над 2 гб, иначе проблем. Направи папка гармин на картата, сложи IMG-то и unl-то и ще проработи

                      Коментар


                      • До: Сваляне на CITY NAVIGATOR EUROPE 2010 NT

                        Първоначално публикуван от batstako Преглед на мнение
                        Нищо не сменяй, на брат ми е 255 и си бачка с карта 2гб без проблем, моя 215W също работи даже с 4гб, но файла не трябва да е над 2 гб, иначе проблем. Направи папка гармин на картата, сложи IMG-то и unl-то и ще проработи
                        Направил съм unl. Файлът не е над 2 гб. Но дори и празна да е голямата карта, когато тя е в уреда той зависва и иска рестартиране за да зареди картите.
                        Последно редактирано от lapostolov68; 22-11-09, 09:58.

                        Коментар


                        • До: Сваляне на CITY NAVIGATOR EUROPE 2010 NT

                          Аз съм c 255W със SD 4 гб, на която имам и снимки щото я ползвам и за фотоапарата... На SD-то съм качил (в папка GARMIN) файл на комбинирана карта направена от City Navigator Europe NT 2010.20 + Исландия, Малта, Балтийските държави, Полша, Чехия, Словакия, Унгария - с размер 2,09 гб и Unl файл и нямам никакви проблеми...

                          На устройството ми е българската карта + комбинирана карта на Югоизточна Европа (1,05 гб). Не съм трил никакви други файлове от устройството (като гласовете)...

                          Направи ли папка Garmin на SD-то? Моето е Transcend 4 гб, ще повторя че имам и други папки и файлове на него - снимки, но нямам никакви проблеми... А в самото устройство каква карта имаш? Да не би от там да идва проблема?
                          [B]Videos of [U]Vidin[/U], the [U]Vidin-Calafat bridge[/U] and the [U]region[/U] - here: [URL]http://www.youtube.com/user/gusterbo[/URL][/B]

                          Коментар


                          • До: Сваляне на CITY NAVIGATOR EUROPE 2010 NT

                            Първоначално публикуван от guster Преглед на мнение
                            Аз съм c 255W със SD 4 гб, на която имам и снимки щото я ползвам и за фотоапарата... На SD-то съм качил (в папка GARMIN) файл на комбинирана карта направена от City Navigator Europe NT 2010.20 + Исландия, Малта, Балтийските държави, Полша, Чехия, Словакия, Унгария - с размер 2,09 гб и Unl файл и нямам никакви проблеми...

                            На устройството ми е българската карта + комбинирана карта на Югоизточна Европа (1,05 гб). Не съм трил никакви други файлове от устройството (като гласовете)...

                            Направи ли папка Garmin на SD-то? Моето е Transcend 4 гб, ще повторя че имам и други папки и файлове на него - снимки, но нямам никакви проблеми... А в самото устройство каква карта имаш? Да не би от там да идва проблема?
                            В устройството е оригиналната City Navigator 2008 и OFRM 5.01. Става въпрос, че устройството ми зависва, дори когато на SD картата не съм качил нищо. Спира на зареждане на карти. Включвам изключвам исе оправя. А с малката SD карта от 1 гб този проблем го няма.

                            Коментар


                            • До: Сваляне на CITY NAVIGATOR EUROPE 2010 NT

                              Изтрий CNE 2008 NT от вътрешната памет на устройството и си сложи вътре новата 2010 с unl. файл и ще спестиш картата с памет. Така ще имаш 2010 с OFRM.
                              GARMIN nuvi 2350 LT
                              GARMIN nuvi 250W - broken display

                              Коментар


                              • До: Сваляне на CITY NAVIGATOR EUROPE 2010 NT

                                Първоначално публикуван от vangoran Преглед на мнение
                                Изтрий CNE 2008 NT от вътрешната памет на устройството и си сложи вътре новата 2010 с unl. файл и ще спестиш картата с памет. Така ще имаш 2010 с OFRM.
                                Това е първото, което исках да направя, но новата карта е голяма и не се събира.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X