Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Обединени карти, готови пакети

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Комбинирана карта

    от къде може да се свали обновената карта
    благодария

    Коментар


    • #92
      До: Комбинирана карта

      Първоначално публикуван от ml500 Преглед на мнение
      Има 2 вида ехе файлове, едните са инсталационни мапсорс версии за компютъра, а другите са инсталационни директно за уреда....кънектваш си устройството към компа, стартираш ехе-то и то направо ти създава имг-файл в уреда/или ес-ди картата/.
      Вече има и преработена версия за мапсорс с която можеш директно от мапсорс да си "създадеш" готов имг-файл на някой дял от хард диска
      има ли начин да се познава вида на еxe файла / дали е за мапсорс или за директно инсталация/?

      вземам например adria route 2.20 exe и като я сложа в мапсорса я виждам като карта, но не мога да я направя select за да я прехвърля на устройството. дори и да мога да направя това би имало смисъл ако искам да кача 1 карта на 1 SD.

      коя версия на мапсорс създава img върху хард диска, а не върху устройството?

      Коментар


      • #93
        До: Комбинирана карта

        Първоначално публикуван от gkostadinov Преглед на мнение
        има ли начин да се познава вида на еxe файла / дали е за мапсорс или за директно инсталация/?
        вземам например adria route 2.20 exe и като я сложа в мапсорса я виждам като карта, но не мога да я направя select за да я прехвърля на устройството. дори и да мога да направя това би имало смисъл ако искам да кача 1 карта на 1 SD.
        коя версия на мапсорс създава img върху хард диска, а не върху устройството?
        Тези които са директно за уреда, обикновено съдържат "update" l в името на ехе-файла, останалите са за мапсорс.
        За примера с Адрия роуд....ако я виждаш в мапсорс, като я свиеш примерно на мащаб 70км или 100км с мап-туула си ограждаш цялата карта и после и даваш "сенд ту дивайс" и трябва да се прехвърли към уреда или картата, зависи кое си избрал.
        А с преработения мапсорс , като му зададеш "сенд ту дивайс", освен че ти предлага да го сенднеш към уреда или картата, ти се появяват и дяловете на харда и можеш и там да го създадеш.
        Няма нужда да слагаш друга версия на мапсорс, само ще си смениш ехе-файла на мапсорс с това ехе от преработения и всичко ще тръгне
        П.С. Ето ти специалния ехе-файл за мапсорс, само си го заменяш с твоя който ти е на компа и всичко ще проработи
        http://rapidshare.com/files/17898409...ource.exe.html
        Последно редактирано от ml500; 02-01-09, 12:53.
        [URL]http://doglickingscreen.com/dog.swf[/URL]

        Коментар


        • #94
          До: Комбинирана карта

          Първоначално публикуван от gkostadinov Преглед на мнение
          .............дори и да мога да направя това би имало смисъл ако искам да кача 1 карта на 1 SD.
          Ще маркираш няколко карти и тогава с "Send to device" ги качваш всичките заедно в един файл.

          Коментар


          • #95
            До: Комбинирана карта

            Успях да направя комбинирана карта. Ползвах си моя мапсорс и SD карта на която създавах img за съответната страна и после го прехвърлях на компютъра.

            Благодаря специално на милстан и мл500 !

            Сборният img стана 1 152 320 кб и нямам в момента свободна 2мб SD за да го пробвам.
            Направих обаче 1 комбинация с
            FID=848, Турция НавСити 2008.07
            FID= 821, Ауто Драйв Хелас 1.60
            FID=708, Адриа Роут 2.20
            FID=1315, Словакия Роудс 6
            FID=929, Сърбия и Черна Гора 1.80
            стана 463 мб и

            друга-
            FID=709, Нави Гaйд Унгария 5.0NT
            FID=1326, ГП Мапа Полша 2008.3
            FID=1189 Румъния 2008
            FID=579, Атлас Чехия 7 NT
            която е 685 мб

            Според мен работят. Ако има интерес ще ги предоставя.
            При join-ването на втората сборка MapTool даде съобщение че имало грешки. Мисля че нещо от полската карта е, но не съм сигурен. Пробвах я - мисля че работи всичко.

            Направи ми впечатление че в Адриа има Сърбия и Черна гора, за които страни си има отделна карта, но въпреки това ги качих.

            Благодаря на МЛ за файла за мапсорс. Качих го и замених стария, но стана голямо мазало. Мапсорса изобщо не поиска да се отвори. дава някаква грешка family 309 и имам чувството че нещо по регистрите се е скапало. Ще трябва да чета доста.

            Коментар


            • #96
              До: Комбинирана карта

              Нямам представа защо ти се е омазал мапсорса, при мен стана без бой
              Може би това със смяна само на ехе-файла , става само при някои версии на мапсорс.
              Ето ти и Сърбия/Черна гора-1,9 , забелязах че си още със старата 1,8
              http://rapidshare.com/files/17928823...A_1.9.img.html
              [URL]http://doglickingscreen.com/dog.swf[/URL]

              Коментар


              • #97
                До: Комбинирана карта

                Направо img за SCG! Благодаря.

                Коментар


                • #98
                  До: Комбинирана карта

                  Браво на gkostadinov ! Защо пакетите не ги качиш на ftp-то?

                  Коментар


                  • #99
                    До: Комбинирана карта

                    Първоначално публикуван от asterix85 Преглед на мнение
                    Браво на gkostadinov ! Защо пакетите не ги качиш на ftp-то?
                    ML500 ми даде линк към новата сърбия и черна гора. в пакета е старата версия 1.8. Ще поработя да сме напълно в крак с времето и след това ще ги кача

                    Коментар


                    • До: Комбинирана карта

                      Направих комбинираната карта.
                      FID=709, Нави Гaйд Унгария 5.0NT
                      FID=1326, ГП Мапа Полша 2008.3
                      FID=848, Турция НавСити 2008.07
                      FID= 821, Ауто Драйв Хелас 1.60
                      FID=708, Адриа Роут 2.20
                      FID=1315, Словакия Роудс 6
                      FID=929, Сърбия и Черна Гора 1.9
                      FID=1189 Румъния 2008
                      FID=579, Атлас Чехия 7 NT

                      Img файла е 1024176 кб.

                      Не мога да се вържа към ftp на bg speleo.
                      Има ли някой друг такъв проблем?

                      Коментар


                      • До: Комбинирана карта

                        бачка , сега го пробвах и при мен няма проблем с влизането
                        [URL]http://doglickingscreen.com/dog.swf[/URL]

                        Коментар


                        • До: Комбинирана карта

                          Първоначално публикуван от icohristov Преглед на мнение
                          от къде може да се свали обновената карта
                          благодария
                          Обновената карта на Централна и Източна Европа, вкл. Турция
                          *.img - 964 MB
                          http://dox.bg/files/dw?a=da9fde12d3

                          Коментар


                          • До: Комбинирана карта

                            Първоначално публикуван от ml500 Преглед на мнение
                            бачка , сега го пробвах и при мен няма проблем с влизането
                            на мен непрекъснато само това ми дава
                            Connecting to bgspeleo.net , 03 ßíóàðè 2009 23:54:29
                            500 Host not found (Winsock error #11001)

                            а преди съм ъплоудвал.

                            Коментар


                            • До: Комбинирана карта

                              Ако не се оправи с рестарт на компа, трябва да пробваш да създадеш наново кънекшъна във фтп-клиента. Ако и това не помогне, трябва да си преинстаалираш клиента.
                              Аааа.....ако и това не помогне.....format/С
                              [URL]http://doglickingscreen.com/dog.swf[/URL]

                              Коментар


                              • До: Комбинирана карта

                                Първоначално публикуван от ml500 Преглед на мнение
                                Ако не се оправи с рестарт на компа, трябва да пробваш да създадеш наново кънекшъна във фтп-клиента. Ако и това не помогне, трябва да си преинстаалираш клиента.
                                Аааа.....ако и това не помогне.....format/С
                                не се оправя с рестарт на компа.
                                uninstall-нах и отново инсталирах фтп командър и отново зададох клиента. не се оправя. успявам да се конектна към други сървъри без проблем, но не и към спелео.

                                bgspeleo.net е единствения сайт в който не мога да вляза.

                                пробвах да отворя спелео от друг лаптоп в къши без успех.

                                Някакви други идеи?
                                Само да не е format c: за това няма основание

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X