Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Обединени карти, готови пакети

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Комбинирана карта

    Въпрос! В един IMG файл имам три карти с три ID-та и незнам какво точно да напиша в UNL-ла,? Имам 3 откл. кода и незнам как да ги подредя в УНЛ-ла за да тръгне! Благодаря!

    Коментар


    • До: Комбинирана карта

      Garmin XT. Как с един UNL да отключа три карти, които са в един IMG. Или има друг начин? Благодаря! Моля пишете на е-майл: pauloss@abv.bg

      Коментар


      • До: Комбинирана карта

        Първоначално публикуван от palio_yz450 Преглед на мнение
        Garmin XT. Как с един UNL да отключа три карти, които са в един IMG. Или има друг начин? Благодаря! Моля пишете на е-майл: pauloss@abv.bg
        Слагаш и трите кода един след друг без паузи и би трябвало да стане.
        Garmin Nuvi 860 T

        Коментар


        • До: Комбинирана карта

          При Garmin MXT не е добре да се обединяват по много карти, че се сбъгва програмата. Най-много 2-3 карти , че става тежко.
          Пробвал съм го при различни телефони с различна ОС и различни версии на Garmin MXT.
          Ако някой е успял да сложи комбинираната карта и Garmin MXT да работи стабилно, нека се похвали тук в темата.
          [URL]http://doglickingscreen.com/dog.swf[/URL]

          Коментар


          • До: Комбинирана карта

            Как точно нестабилно работи програмата. Слагал съм на шест броя NokiaN95 пълната комбинирана карта + CNEU2009 и никой до сега не се е оплакал. Не знам , може и да не са я ползвали още.

            Коментар


            • До: Комбинирана карта

              Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
              Как точно нестабилно работи програмата. Слагал съм на шест броя NokiaN95 пълната комбинирана карта + CNEU2009 и никой до сега не се е оплакал. Не знам , може и да не са я ползвали още.
              Започва да работи бавно програмата, изчертаването също е много бавно при браузване по картата, търсенето също. Дори доста често изхвърля от програмата.
              С опитите които направих, установих че е по-улекотено ако се съединяват с мапсорс. Ако ги събираш картите с джимаптуул е най-кофти, почти винаги зависва програмата и се оправя само с рестарт на телефона.
              До 2-3 събрани карти е ок и след това става все по-зле работата. Също дава проблеми като влезнеш в менюто да си слагаш отметки , с коя карта да работиш/мапсорс/, получава се зависване и ако не го изчакаш доста....рестарт.
              Отначало мислех , че е заради слаб процесор на телефона , но после пробвах и на Самсунг Омния /600Мхц/-същата история.
              Същите сборки с картите си работят на всяко Нуви и няма проблеми.
              Последно редактирано от ml500; 23-02-09, 13:42.
              [URL]http://doglickingscreen.com/dog.swf[/URL]

              Коментар


              • До: Комбинирана карта

                Аз ги събирам само в MapSource. Естествено, ако няма версия за MapSource само тогава я добавям към другите с gmaptool (CNEU винаги е отделно от комбинираната карта). Докато са били в мен телефоните съм ги разцъквал и всичко е било наред. Нямам наблюдение след това как е в движение (ходили са до Турция и Гърция).

                Коментар


                • До: Комбинирана карта

                  Колеги, търся подробна карта на Германия 'имг" файла, различна от eu2009.
                  Моля посочете линк.
                  Благодаря!

                  Коментар


                  • До: Комбинирана карта

                    Първоначално публикуван от egeniv Преглед на мнение
                    Колеги, търся подробна карта на Германия 'имг" файла, различна от eu2009.
                    Моля посочете линк.
                    Благодаря!

                    на ftp-то има доста добре топографска карта на Германия
                    ефтиното или излиза скъпо или е незаконно

                    Коментар


                    • До: Комбинирана карта

                      Благодаря, ама все още намам достъп до фтп и да уточня, че ми трябва за нуви 250.

                      Коментар


                      • До: Комбинирана карта

                        а какво не и харесваш на NT 09.11 ? мненията за нея са че за Германия е най подробната карта за сега
                        ефтиното или излиза скъпо или е незаконно

                        Коментар


                        • До: Комбинирана карта

                          Дано да е вярно това за 2009.11 NT, че ми се налага да пътувам.
                          За Австрия дайте някъкъв съвет бе хора.

                          Коментар


                          • До: Комбинирана карта

                            Първоначално публикуван от sasho_bs Преглед на мнение
                            Комбинираната карта за "новобранци" без достъп до FTP е готова.Умишлено не съм включил Adria ROUTE 2.20,тъй като ги има държавите поотделно във файла.Всичко е тествано и работи на Нуви 255w.Не би трябвало да има проблеми и за другите устройства на Гармин.Картата може да се свали от тук: http://www.megaupload.com/?d=JLRSMZ6M
                            Ето и FID на картите:
                            NaviGuide Hungary 5.1 NT-FID 709
                            RO.A.D.2008-FID 1189
                            Turcey NavCity 2008.10-FID 848
                            SCG Route 1.90-FID 929
                            Slovakia Rouds v6-FID 1315
                            Atlas Czech 7 NT-FID 579
                            GREECE 1.6-FID 822
                            POLAND 2008-FID 1326

                            П.П...Благодаря на всички които ми помогнаха да събера картите и най вече на ml500.Без неговата помощ,нямаше да се справя
                            Хубава комбинация, ама защо сте сложил картата на Гърция, която се търси на Гръцки?

                            Коментар


                            • До: Комбинирана карта

                              Първоначално публикуван от asterix85 Преглед на мнение
                              Хубава комбинация, ама защо сте сложил картата на Гърция, която се търси на Гръцки?
                              Ммм, да! "Английската" версия е с fid=821
                              Ако кажете , ще я кача някъде за да се преработи сглобката.
                              sasho_bs не е обърнал внимание може би...
                              Ако сегашния файл се ползува с нуви, няма голямо значение , тъй като може при търсене на адрес или населено място, да се сменят клавиатурите.....в нувито има и гръцка.
                              [URL]http://doglickingscreen.com/dog.swf[/URL]

                              Коментар


                              • До: Комбинирана карта

                                Тя и Турската май не е много наред.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X