Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kарта на Турция за Garmin - последна версия 2015 Т1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Нова карта на Турция

    Първоначално публикуван от deltatur Преглед на мнение
    Моля Ви ще патувам след 2 дни за Турция прятете ми на маила напрово като gmapsupp картата на Турция Ще почерпя

    vivastroy@yahoo.com
    Кви вафли бе мен, объркал си рейса пич
    Картата на Турция е 125МВ, на никой безплатен мейл не може да се прати такъв голям файл, обикновено ограничението на безплатните мейли е около 8МВ/за сбора на прикачените файлове/

    ПП. Качил съм ти я на рапид-шеър , дърпай
    http://rapidshare.com/files/163132266/GMAPSUPP.IMG.html
    Последно редактирано от ml500; 12-11-08, 19:23.
    [URL]http://doglickingscreen.com/dog.swf[/URL]

    Коментар


    • До: Нова карта на Турция

      Благодаря ml 500 задължен съм ти.....как да се реванширам

      Коментар


      • До: Нова карта на Турция

        Първоначално публикуван от deltatur Преглед на мнение
        Благодаря ml 500 задължен съм ти.....как да се реванширам
        Няма нужда от реванш, като се върнеш от Турция трябва да споделиш , какви са ти впечатленията от картата....върши ли добра работа.
        От това се интересуват повечето хора....и ако има недостатъци, също
        [URL]http://doglickingscreen.com/dog.swf[/URL]

        Коментар


        • До: Нова карта на Турция

          Първоначално публикуван от ml500 Преглед на мнение
          Няма нужда от реванш, като се върнеш от Турция трябва да споделиш , какви са ти впечатленията от картата....върши ли добра работа.
          От това се интересуват повечето хора....и ако има недостатъци, също
          А ДАЛИ тази карта на Турция иска FID и какъв е ??

          Коментар


          • До: Нова карта на Турция

            Първоначално публикуван от nikolain Преглед на мнение
            А ДАЛИ тази карта на Турция иска FID и какъв е ??
            Иска отключване, както повечето карти в нета.
            MapID: 848
            [URL]http://doglickingscreen.com/dog.swf[/URL]

            Коментар


            • До: Нова карта на Турция

              Картата навигита перфектно из лудницата на Истанбул!Лично тествана преди няколко дни.Относно търсенето съм написал няколко поста по-нагоре какъв е проблема при мен.
              И колко малко хора знаят за онзи чуден горе кът, а колко много долу скитат, невиждащи нагоре път!

              Коментар


              • До: Нова карта на Турция

                Я кажи някои хотели , защото аз които знам в Анталия си излизат. За сега открих , че в името на хотела не приема малка буква "i". Трябва да е голяма "I". Това е в MapSource , по късно ще пробвам и в уреда.

                Коментар


                • До: Нова карта на Турция

                  Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                  Я кажи някои хотели , защото аз които знам в Анталия си излизат. За сега открих , че в името на хотела не приема малка буква "i". Трябва да е голяма "I". Това е в MapSource , по късно ще пробвам и в уреда.
                  това са различни букви на турски /макар да изглеждат еднакво/
                  i е и, а I се чете ъ

                  Коментар


                  • До: Нова карта на Турция

                    Откъде може да се дръпне тази карта за Navigon?

                    Коментар


                    • До: Нова карта на Турция

                      Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                      Я кажи някои хотели , защото аз които знам в Анталия си излизат. За сега открих , че в името на хотела не приема малка буква "i". Трябва да е голяма "I". Това е в MapSource , по късно ще пробвам и в уреда.
                      Това с буквата "i" беше част от проблема.Изобщо не можех да въведа Истанбул.В последствие разбрах,че хотела, който търся като 'Ayma' в картата е 'OtelAyma', а Find-a работи само с точно име.
                      И колко малко хора знаят за онзи чуден горе кът, а колко много долу скитат, невиждащи нагоре път!

                      Коментар


                      • До: Нова карта на Турция

                        Помогнете за Navigon 7110, която мога да използвам за Турция (Истанбул).

                        Коментар


                        • До: Нова карта на Турция

                          Вчера пробвах картата Турция2008.07 до Одрин - работи много добре през целия път.
                          Благодаря на знаещите, които се грижат за нас.

                          Коментар


                          • До: Нова карта на Турция

                            качвам на спелеото новата карта 2008.10 в img файл.

                            http://rapidshare.com/files/19294994...TR.2008.10.rar
                            последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                            Коментар


                            • До: Нова карта на Турция

                              Незнам дали е само при мен, но тази карта не може да се обработва с wgmaptool. Дава някаква грешка независимо какво се опитваш да направиш. Някой да сподели впечатления от работата и в уред в реални условия, че имам съмнения за целостта на файла.

                              Коментар


                              • До: Нова карта на Турция

                                Първоначално публикуван от GalinJelev Преглед на мнение
                                Незнам дали е само при мен, но тази карта не може да се обработва с wgmaptool. Дава някаква грешка независимо какво се опитваш да направиш. Някой да сподели впечатления от работата и в уред в реални условия, че имам съмнения за целостта на файла.
                                Зависи каво искаш да и обработиш аз си я снадих с другите карти с gmaptool-a без никакъв проблем.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X