Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kарта на Турция за Garmin - последна версия 2015 Т1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Нова карта на Турция

    И при мен се получи проблем с рутирането защото в мапсорса имах вкарана карта на турция 2007.10 за която даже бях забравил , но след като я махнах и остана само новата всичко си работи супер. Благодарности на милстан за инфото защото тъкмо почнах да се изнервям но вече всичко е ОК

    Коментар


    • До: Нова карта на Турция

      П.С. при инсталирането картата си имаше някакъв ънлок код и беше отключена в мапсорса . Този код го изтрих и си сложих код за моя гпс и работи нормално. Така че картата е отключена , но кода трябва да се смени за съответното устройство

      Коментар


      • До: Нова карта на Турция

        За мързеливите, на които не им се разправя с Мап-сорса, тук има готов .ИМГ файл /версия 2008-07/ http://secured.in/download-2535853-35653c6b.html
        Последно редактирано от ml500; 08-09-08, 09:26.
        [URL]http://doglickingscreen.com/dog.swf[/URL]

        Коментар


        • До: Нова карта на Турция

          И двете карти (2008.04 и 2008.07) имат някакъв странен проблем .
          Първият се състои в промяната на бреговата ивица на българското Черноморие. Разгледайте по-внимателно с включена/изключена Турска карта... При включена Турска карта някои от курортите/пътищата потъват в морето .
          Другият проблем е, че Синеморец и Резово не могат да се открият при търсене. При опит за рутиране от Варвара до тях води 200+ км през Турция .
          Май покриват доста нагло нашата територия, възможно е да има проблеми и с други погранични населени места .
          Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
          GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

          Коментар


          • До: Нова карта на Турция

            Първоначално публикуван от ml500 Преглед на мнение
            За мързеливите, на които не им се разправя с Мап-сорса, тук има готов .ИМГ файл /версия 2008-07/ http://secured.in/download-2535853-35653c6b.html
            ... с парола: tom1807
            The only thing that looks good on me...is TOYOTA

            Коментар


            • До: Нова карта на Турция

              Първоначално публикуван от doncho Преглед на мнение
              ... с парола: tom1807
              аха! Това забравих да го упомена! Мерси!
              [URL]http://doglickingscreen.com/dog.swf[/URL]

              Коментар


              • До: Нова карта на Турция

                Първоначално публикуван от chavdarlk Преглед на мнение
                И двете карти (2008.04 и 2008.07) имат някакъв странен проблем .
                Първият се състои в промяната на бреговата ивица на българското Черноморие. Разгледайте по-внимателно с включена/изключена Турска карта... При включена Турска карта някои от курортите/пътищата потъват в морето .
                Другият проблем е, че Синеморец и Резово не могат да се открият при търсене. При опит за рутиране от Варвара до тях води 200+ км през Турция .
                Май покриват доста нагло нашата територия, възможно е да има проблеми и с други погранични населени места .
                Проблема се простира поне до Бургас, и той не се открива при пусната Турска карта .
                Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
                GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

                Коментар


                • До: Нова карта на Турция

                  Първоначално публикуван от chavdarlk Преглед на мнение
                  Проблема се простира поне до Бургас, и той не се открива при пусната Турска карта .
                  Изобщо турската карта е направена с припокриване на българска територия в рамките на предполагаемо според турците тяхно влияние (като сфера на техни държавни интереси). Поради което закриват нашите карти и те не могат да функционират нормално. Заради това аз лично изключвам едната от двете карти (според нуждите ми в момента). От друга страна пък гръцката покрива турската....
                  Абе дребнави балкански традиции...
                  Какво да направиш....
                  Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

                  Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

                  Коментар


                  • До: Нова карта на Турция

                    Първоначално публикуван от kihi Преглед на мнение
                    Изобщо турската карта е направена с припокриване на българска територия в рамките на предполагаемо според турците тяхно влияние (като сфера на техни държавни интереси). Поради което закриват нашите карти и те не могат да функционират нормално. Заради това аз лично изключвам едната от двете карти (според нуждите ми в момента). От друга страна пък гръцката покрива турската....
                    Абе дребнави балкански традиции...
                    Какво да направиш....

                    Съгласен, и аз на границата сменям картите. Иначе не става /или не знам как става?!/

                    Коментар


                    • До: Нова карта на Турция

                      При мен инсталирането протече така:
                      Копирах я в СД-картата и добавих ънлока, който генерирах - не стана.
                      После опитах с GMAPTOOL да й добавя въпросния код вътре и чак тогава проработи.

                      Тамагочито е Колорадо 300. Вградената памет е с gmapsupp.img - карта на България, gmapbmap.img - световната карта, gmapprom.img - добавен от мен, генериран в маптул-а - обединил съм още едно кило карти на България + гръцката рутираща, и съм добавил кодовете във фабричния текстови файл gmapsupp.unl.

                      Не знам 'що не стана с първия метод, ами трябвше да набутам кода в самия файл gmapsupp.img, за да тръгне от SD-картата. Така или иначе вече се отваря... и Истанбул е огромен!

                      Коментар


                      • До: Нова карта на Турция

                        Първоначално публикуван от valdos Преглед на мнение
                        ... gmapprom.img - добавен от мен, генериран в маптул-а - обединил съм още едно кило карти на България + гръцката рутираща...
                        Хвърли 300 грама от картите , или кажи кое с кое се вързва добре.

                        Коментар


                        • До: Нова карта на Турция

                          Не мога да разбера аз ли бъркам някаде или просто тази карта е ужасна.Махнах старата,инсталирах тази и като опция ми излиза търсене,но като му задам да търси конкретен хотел нищо не намира.Опитах поне с 20 и нищо.Дори един излезе в падащото меню и като му дадох Фаинд резултат - няма нищо намерено
                          Някакви идеи?!?!?
                          И колко малко хора знаят за онзи чуден горе кът, а колко много долу скитат, невиждащи нагоре път!

                          Коментар


                          • До: Нова карта на Турция

                            Това при мен се получи след като инсталирах новата версия на Гармин Мобаил ХТ. Лошото е че ми го прави при всички карти - като му задам да търси нещо и не го намира, а като отида и скролна картата ръчно и обекта се показва ?!?! не знам , но според мен нещо новите софтуерни версии не работят като хората със старите карти

                            Коментар


                            • До: Нова карта на Турция

                              Пробвайте да смените езика на интерфейса. Примерно с Британски Английски или някакъв друг.

                              Коментар


                              • До: Нова карта на Турция

                                Моля Ви ще патувам след 2 дни за Турция прятете ми на маила напрово като gmapsupp картата на Турция Ще почерпя

                                vivastroy@yahoo.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X