Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съставяне на маршрут по записан трак

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Съставяне на маршрут по записан трак

    Първоначално публикуван от jimmy Преглед на мнение
    Аз пак да питам, щото явно съм глупав - за какво ви е това, при положение, че може да се навигирате по самия трак, както написах по-горе.

    Казва ви завойте, показва ви дистанция до следващия завой(точка) и до крайната дестинация. Никакви преизчислявания не го бъркат...

    Какъв е смисъла да го обръщате?
    Да, обаче nuvi 760 няма TrackBack
    ....
    Към колегите icpart и Чавдар (V93),

    Колеги, може те ли да споделите дали има някаква разлика в обработката на трак с Mapsource, в смисъл като се даде Track Properties > Filter в сравнение с програмите GPXEditor или GPSTrackMaker ?

    Поздрави,

    Коментар


    • #17
      До: Съставяне на маршрут по записан трак

      Това за Мапсорса че може да опростява тракове не го знаех за което благодаря Астерикс85 а иначе то има разлики и те са именно в използваните алгоритми за опростяване на данните от трака но както се вижда и от отделните опции на програмите има и общи такива алгоритми които важат и за 3-те програми, GPX едитора има обаче още три специални математически алгоритъма които ги нямат другите две програми та това са основно разликите.

      Коментар


      • #18
        До: Съставяне на маршрут по записан трак

        Първоначално публикуван от asterix85 Преглед на мнение
        ... дали има някаква разлика в обработката на трак с Mapsource, в смисъл като се даде Track Properties > Filter в сравнение с програмите GPXEditor или GPSTrackMaker ? ...
        Тази функция на Мапсорс никога не съм я използвал. Предпочитам траковете да са ми максимално точни и, ако е необходимо, да си ги направя на парчета от по 500 точки.
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #19
          До: Съставяне на маршрут по записан трак

          Към Jimmy :
          Как може с Нуви 760 да ме навигира по записан трак, завой по завой ?
          Дали правилно съм разбрал , че изобщо може такова нещо , защото ще е най-добрия отговор на моя въпрос ?!

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X