Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Картата на Събин и вградената такава на NUVI 660 ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Картата на Събин и вградената такава на NUVI 660 ?

    10х!

    Коментар


    • #17
      До: Картата на Събин и вградената такава на NUVI 660 ?

      Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
      "Tokio" и аз съм от Ямбол и съм с Nuvi310 и такива грешки(за Сливен , Петолъчката и магистралите) при мен НЯМА ! Виж си пак настройките на маршрута. Само преди Зимница ме кара да минавам по обиколното(стария път в ляво) , но съм пратил трак на Събин и предполагам , че за новата версия ще е коригирано.

      "sandosan" , Събин вече писа в друга тема , че тази грешка е коригирана в новата версия.
      Колега, дай телефон да се срещнем и да обсъдим някои проблеми с GPS-ите. Не искам да занимавам Събин, защото проблемите,които имам вероятно са свързани с настройките на машинката.
      Предварително благодаря!

      Коментар


      • #18
        До: Картата на Събин и вградената такава на NUVI 660 ?

        Новата карта на BG V 4,40 е с доста подобрения и въвеждане на жилищните блокове по квартали и техните номера. Единствено за да се работи нормално трябва да имате малко инфо. с промените и начина на търсене.

        Коментар


        • #19
          До: Картата на Събин и вградената такава на NUVI 660 ?

          Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
          Картата си работи перфектно на това нюви. Вероятно разполагате с много става версия.
          до събин прати ми тел-а си на gekov5@yahoo.com и аз искам да си закупя тая карта ама не6то не мога ти намеря данните за връзка във форума

          =====

          Mod. Edit - погледнете в секция "Персонална информация".

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X