Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карта на bgmountains за Андроид

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Карта на bgmountains за Андроид

    В случая основният аргумент да държим информацията отделно е - да поддържаме общ вътрешен стандарт за въвеждането на данни.
    Когато - живот и здраве - приключим с планините, ще отворим данните за качване в ОСМ. Който му се занимава - да качва.

    Коментар


    • #17
      От: Карта на bgmountains за Андроид

      Явно не съм си задал правилно въпроса. Има ли вариант да кача на телефон Samsung Galaxy Ace, с Android и Oruxmaps, картата на bgmautains? Ако има, моля за прости обяснения.
      Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

      Коментар


      • #18
        От: Карта на bgmountains за Андроид

        Първоначално публикуван от NovemberCharlie Преглед на мнение
        Явно не съм си задал правилно въпроса. Има ли вариант да кача на телефон Samsung Galaxy Ace, с Android и Oruxmaps, картата на bgmautains? Ако има, моля за прости обяснения.
        В съседната тема за Гармин и Андроид съм постнал едни скриншотове с Оруксмапса и картата на dhv качена. Туряш мисля gmapsupp файла в папката maps на Орукса и си готов.
        Дидо просто ми стана интересно ако можеш да споделиш с какво конвертирате картите от полиш формата в OSM, с Global Mapper ли?
        А относно някой ден когато вече е напълно завършена картата аз съм навит да импортна данни от нея в Openstreetmap .

        Коментар


        • #19
          От: Карта на bgmountains за Андроид

          Намерението ни да минем към ОСМ-система е съвсем отскоро. Като приключим с тестовете ще ти дам детайли.

          Коментар


          • #20
            От: Карта на bgmountains за Андроид

            Първоначално публикуван от dido2 Преглед на мнение
            Намерението ни да минем към ОСМ-система е съвсем отскоро. Като приключим с тестовете ще ти дам детайли.
            Благодаря Дидо за информацията. Чакам с нетърпение да видя тази нова платформа която ще изкарате.

            Коментар


            • #21
              От: Карта на bgmountains за Андроид

              Първоначално публикуван от icpart Преглед на мнение
              В съседната тема за Гармин и Андроид съм постнал едни скриншотове с Оруксмапса и картата на dhv качена. Туряш мисля gmapsupp файла в папката maps на Орукса и си готов.
              .
              Турих всички файлове от bgmautains в тая папка. Резултатът е, че прави опити да ги отвори и казва, че не съдаржат карти.
              Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

              Коментар


              • #22
                От: Карта на bgmountains за Андроид

                трябва да сложиш само gmapsupp.img за препоръчване на латиница щото кирилицата не се чете. Аз лично направих под директория в мапс.
                When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X