Обява

Свий
Няма добавени обяви.

IGO My way + карти на цяла Европа

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: IGO My way + карти на цяла Европа

    Първоначално публикуван от gadeff Преглед на мнение
    Ако на някой му трябва iGO8.3.2.64873 с България и Европа - на лични да му дам ftp и парола.
    прати ми и на мен мейл ivan1212@abv.bg

    Коментар


    • До: IGO My way + карти на цяла Европа

      Папките building,lang,poi-за какво служат?

      Коментар


      • До: IGO My way + карти на цяла Европа

        Изтеглих си IGO8.3.2.64873 от замунда и го поставих на Асус R600,но не мога да го направя да ми изпълни екрана.Помогнете

        Коментар


        • До: IGO My way + карти на цяла Европа

          Колега,всичко за IGO8,което ползвам на моя Асус А696 съм взел от ето тук-http://forum.pocketbulgaria.com/viewtopic.php?t=15468.Карти,поита,терени,спийд камери и инфо.Порови и ще намериш,каквото ти трябва.Успех!
          Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

          Коментар


          • До: IGO My way + карти на цяла Европа

            Първоначално публикуван от gadeff Преглед на мнение
            Ако на някой му трябва iGO8.3.2.64873 с България и Европа - на лични да му дам ftp и парола.
            Може ли и на мен линк ?
            Благодаря предварително !

            Коментар


            • До: IGO My way + карти на цяла Европа

              Колеги!
              В колата имам DVD Alpine с едно допълнително устройство за навигация. Картата е на SD памет и версия 8.00....
              Понеже не съм в час с това Igo, някой да ме светне, откъде да кача последна версия и директно ли се записва на меморито. Моля!
              Това Igo има ли някакви програми за обработка, като Map sourse и други. Моля!
              Щях да чета, но трябвало да кажа наздраве.
              Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

              Коментар


              • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                Светнах се! Колегата gadeff бе така любезен и свалих файла. Копирах го на SD картата, но не тръгна. Копирах го и на друга карта, като смених .ехе файла. Появява се съобщение - Не може да execute SD картата. Прочетох доста подробно, дори в pocketbulgaria.com. Няма видима причина, освен нещо в system файла. Копирах го и него от старата версия - нещо пътя ако не разпознава, но не тръгва.
                На автомобила съм с Alpine DVD Player. Купих си допълнително устройство за него - NAVIGATION STB CNS-800A. Това е GPS приемника и не виждам изход да го включа директно в компа. Мисля, че е с Windows 5.0.
                Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

                Коментар


                • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                  Покажи на оригиналната SD карта какви директории имаш.

                  Коментар


                  • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                    Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                    Покажи на оригиналната SD карта какви директории имаш.
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:63.8 КБ
ID:5131825 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:1
Размер:58.7 КБ
ID:5131826 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4.jpg
Прегледи:1
Размер:108.9 КБ
ID:5131827

                    Ти знаеш!
                    Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

                    Коментар


                    • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                      Възможно е да сме срещали в другия форум , трябва да ми припомниш (много нещо минава през главата ми).
                      Като гледам от снимките (ако не си променял нищо по файловете) при стартиране на навигацията устройството търси директория Navi и в нея файл navi.exe. Ако слагаш нова версия на чиста SD карта трябва да преименуваш папката на Navi и стартиращия файл на navi.exe.
                      Обаче не разбирам от къде се е взел файла IGO8.exe? Ти ли си го поставил там?

                      П.П. Също така ми е интересно какво има в папката Navigation и от къде се е взела?
                      Последно редактирано от milstan; 30-10-09, 15:03.

                      Коментар


                      • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                        Срещнах те! Много си добър!
                        Реших да направя папка Nuvi, а не както е на снимката. В Navigation има някакъв ехе файл - fossa.exe.
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:8.jpg
Прегледи:1
Размер:91.3 КБ
ID:5131891
                        Преименувах iGO8.exe на Navi.exe.
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:7.jpg
Прегледи:1
Размер:57.9 КБ
ID:5131892

                        Веднага го пробвах и започна да става. Даде ми първоначалната картина, но заби на Initizialing Warning Date. Този надпис си стои долу. Чаках 5 минути. Екрана е леко по-висок и 1/3 по тесен. Трябва му указание в System - може би. Защо забива? - не знам.
                        Устройството го дават с Resolution (H x V) : 480 x RGB x 234, но мисля, че Alpine е с 800х600 или нещо такова.
                        Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

                        Коментар


                        • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                          Ako имаш сложени радари така ще се бави. Чакай колкото е необходимо или ги махни от папката content\speedcam.

                          П.П. И махни папката save. Задължително! Програмата ще си направи нова за твоето устройство. Резолюцията после ще я мислим.

                          Коментар


                          • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                            След тежки изнурителни опити - iGO вече е Goooo. Инсталирах, качих Poi, Skins IgoPlusPlus, спийд камери и т.н. Папката Save е изхвърлих. Преименувах iGO на Nuvi.ехе, пипнах малко Sys.txt. Работи си. Бавило се е от първоначалното зареждане. Качих и 8.3.4.102680 (Aug 13 2009), като смених data-файла за резолюцията.

                            Остана само един проблем - при зареждането горе, като лента текат надписи. След заработването на устройството, лентата остава с надпис STARTING. Може би трябва да му добавя нещо в Sys.txt, но какво? На старата версия му дават същата резолюция.
                            Ето и съдържанието на Sys.txt:
                            ;[device]
                            ;type="HTC Touch HD T8282"

                            [interface]
                            maxzoom2d=6000000
                            show_exit=1

                            [3d_config]
                            disable_roadsign_navigation_mode=0
                            rotated_roadsigns=1

                            [interface]
                            resolution_dir="480_234" Добавено от мен

                            [gps]
                            port = X
                            baud = YYYYYY Добавено от мен, че нещо се съмнявах

                            [debug]
                            skip_eula=1
                            enable_roadshadow=1 Преписах го от старата версия

                            [map]
                            auto_nightmode=0 Преписах го от старата версия

                            [msnd]
                            msnd.start=0 Преписах го от старата версия
                            Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

                            Коментар


                            • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                              Версията от 13 август май има доста бъгове. Освен това в тази която имам , в data.zip няма резолюция 480х234. Не знам как е в твоята. Освен скина да я има?

                              П.П. Аа , разбрах , сменил си data.zip.
                              Аз ползвам предната от 25 юни , но и в нея няма 480х234 за съжеление.
                              Последно редактирано от milstan; 31-10-09, 18:03.

                              Коментар


                              • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                                Да в Скина има такава резолюция. Но не е от версията. Същият надпис излиза и при 8.3.2.6....
                                Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X