Обява

Свий
Няма добавени обяви.

IGO My way + карти на цяла Европа

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: IGO My way + карти на цяла Европа

    добре де. карта за германия не намерих от никои линк, не раотят маи вече. някои да може да я качи с нов линк тук

    Коментар


    • До: IGO My way + карти на цяла Европа

      Пратиха ми ИГО8 на имеила/ благодаря на Иван от София/. Качих му карти и ПОИ и за сега върви. Не съм го тествал, но се надявам да няма проблеми. Като се прибера/03.09/ ще дам мнение.

      Мъжете се резличават от децата, по цената на играчките

      Коментар


      • До: IGO My way + карти на цяла Европа

        Понеже търсенето не ми даде резултат, извинявам се ако вече е обсъждано тук.
        Как мога да разбера дали точките добавени в съответната папка на иго8 са възприети от програмата? С какво мога да конвертирам спиидкам файла който е с разширение .гпи към такъв който да го разпознае програмата (.пои)? Има ли някакво ограничение на броя на пои файловете, както и на самите точки?
        Спортен магазин Sunny eXtreme - https://sunnyx3m.com

        Коментар


        • До: IGO My way + карти на цяла Европа

          Първоначално публикуван от chipset Преглед на мнение
          Понеже търсенето не ми даде резултат, извинявам се ако вече е обсъждано тук.
          Как мога да разбера дали точките добавени в съответната папка на иго8 са възприети от програмата? С какво мога да конвертирам спиидкам файла който е с разширение .гпи към такъв който да го разпознае програмата (.пои)? Има ли някакво ограничение на броя на пои файловете, както и на самите точки?
          Спеедкамерите в IGO не са файлове с разширение .poi, а е база данни, събрана във файл с разширение .txt. Този файл се слага в директория /poi/speedcams, след това се изтрива файла с разширение .spdb (това е настоящата база данни и се трие за да не се дублират с новите) След стартиране на програмата, тя наново създава .spdb и ти остава само да провериш визуално дали се виждат камерите (не забравяй в настройките да включиш предупреждението за наличие на спеедкамери), например във Варна са много. Това за IGO 2006.
          За IGO8 е аналогично с единтвената разлика, че файла с тазширение .txt се поставя в директория IGO/content/speedcam. Останалите неща с изтриването са еднакви.

          Коментар


          • До: IGO My way + карти на цяла Европа

            Благодаря Rumen Marinov,
            не бях обърнал внимание на папката speedcam
            Вътре имаше поставен файл от януари 2008, но исках да го заменя с (БГ029). Изтрих текстовия файл, както и другия, но при поставянето на този, SpeedcamUpdates.spud който се създаде е с големина "0" и не ми разпознава дадените координати.
            Имитирах предишния файл и направих тхт-то в този формат:
            Код:
            X,Y,TYPE,SPEED,DIRTYPE,DIRECTION
            23.4988796,42.6265091,1,50,0,0
            27.6569095,43.2294691,1,50,0,0
            но отново не ги разпозна. Къде греша?
            Спортен магазин Sunny eXtreme - https://sunnyx3m.com

            Коментар


            • До: IGO My way + карти на цяла Европа

              Първоначално публикуван от chipset Преглед на мнение
              Благодаря Rumen Marinov,
              не бях обърнал внимание на папката speedcam
              Вътре имаше поставен файл от януари 2008, но исках да го заменя с (БГ029). Изтрих текстовия файл, както и другия, но при поставянето на този, SpeedcamUpdates.spud който се създаде е с големина "0" и не ми разпознава дадените координати.
              Имитирах предишния файл и направих тхт-то в този формат:
              Код:
              X,Y,TYPE,SPEED,DIRTYPE,DIRECTION
              23.4988796,42.6265091,1,50,0,0
              27.6569095,43.2294691,1,50,0,0
              но отново не ги разпозна. Къде греша?

              Не се мъчи, можеш да намериш готов файл на следния адрес:
              http://forum.pocketbulgaria.com/view...2cc8fcd823d776

              Коментар


              • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                Файлът SpeedcamUpdates.spud съдържа спеед камерите, които ти си въвел ръчно..... Не е нужно да го триеш. А на картата не се ли появиха камерите от .txt файла? Провери ли?

                Коментар


                • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                  Първоначално публикуван от Rumen Marinov Преглед на мнение
                  Файлът SpeedcamUpdates.spud съдържа спеед камерите, които ти си въвел ръчно..... Не е нужно да го триеш. А на картата не се ли появиха камерите от .txt файла? Провери ли?
                  Не се появиха
                  Възможно е версията на програмата да не е читава. Явно се опитва да направи нещо защото си създава файл SpeedcamUpdates.spud, но пак е нулево съдържание. Опитах и с 030...
                  Спортен магазин Sunny eXtreme - https://sunnyx3m.com

                  Коментар


                  • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                    Така, за втори път ще ти го напиша - SpeedamUpdates.spud е файла , в който съхраняваш създадените от теб спеедкамери (ръчно въведени разглеждайки картата), тоест ако не си въвел нито една камера, този файл ще е с големина 0 B.
                    Програмата импортира текстовия файл при наличие на такъв в директорията IGO/poi/speedcam и създава базата speedcam.spdb. След това при работа чете от него данните и те оповестява.

                    Коментар


                    • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                      Здравейте, колеги. Чесно казано не ми се рови да търся дали някой е писал по моят въпрос, затова ще го задам директно. Тървя си някакъв GPS софтуер за РС. Като че ли от това което съм видял досега IGO My Way ми се струва най-надежден, въпреки че съм заклет фен на TomTom и знам всичко за тях но това няма значение. Та....след дълги безсънни нощи успях да намеря няколко различни версии на IGO в нета. Свалям си аз, първите няколко нетръгнаха. Най-накрая намерих 2 който работят. Но всичко хубаво свърши дотам. И двете бяха само с карта на Унгария. Свалих си какви ли не карти на почти целия свят, най-различни версии от различни години...но уви. Нито една от картите неуспя да тръгне. Или ми казва, че картите които имам са стари или просто даваше грешка в някакъв скрипт и забиваше. Някой може ли да ми помогне по въпроса? Ще бъда много благодарен.

                      Коментар


                      • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                        МОЛБА моля ви спешно да дадете линк за актуална карта на Франция.
                        благодаря предварително ....
                        Тодор Ламбев - 0886 757285 Варна/София
                        Nissan Terrano II `98г. 2.4i SWB

                        Коментар


                        • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                          Първоначално публикуван от totolamb Преглед на мнение
                          МОЛБА моля ви спешно да дадете линк за актуална карта на Франция.
                          благодаря предварително ....
                          France and Monaco part2, part3
                          След малко и втора част
                          Последно редактирано от Peppy; 01-09-08, 20:04.
                          LZ1PER

                          Коментар


                          • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                            Благодаря но липсва парт2 бихте ли я качили защото ми се налага утре да пътувам за париж а нямам карта ...
                            Тодор Ламбев - 0886 757285 Варна/София
                            Nissan Terrano II `98г. 2.4i SWB

                            Коментар


                            • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                              Първоначално публикуван от totolamb Преглед на мнение
                              Благодаря но липсва парт2 бихте ли я качили защото ми се налага утре да пътувам за париж а нямам карта ...
                              Да, разбирасе, помолих само за малко търпение
                              part2
                              LZ1PER

                              Коментар


                              • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                                Наистина много се извинявам ако съм засегнал някого. Много много благодаря за помоща защото Вие колеги и специално Мерси на Peppy ме спасихте в последния момент
                                Тодор Ламбев - 0886 757285 Варна/София
                                Nissan Terrano II `98г. 2.4i SWB

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X