Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TMC за Garmin nuvi

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: TMC за Garmin nuvi

    Наистина, като за без пари - толкова. пък и на системата й трябва време да бъде развита и усъвършенствана. Вчера я пробвах из София цял ден - показва тук там жълто... Факт е че вечерта преди тунела за Люлин в тунела имаше две зверски катастрофи и трафикът на практика бе спрял, а от Арена до ОМВ след тунела се пътуваше около час. На екрана на уреда това не се отрази.

    Коментар


    • От: TMC за Garmin nuvi

      Някъде има ли нещо като карта на покритието, за трафика за gps-те. Поровичках но не можах да открия.

      Коментар


      • От: TMC за Garmin nuvi

        Първоначално публикуван от SunShine Преглед на мнение
        Да се похваля и аз, от днес съм с upgrade на моето нюви 255W..... стана WT .

        Изпадат на много добра цена в интернет и реално за три седмици пристигна приемника.
        Всичко заработи от първия път, сега имам два абонамента доживотен US, CAN и Tix.bg.
        Колега, а как активира US, CAN, защото при мене е активен само другият?

        Коментар


        • От: TMC за Garmin nuvi

          Пристигна си с активиран.
          Nuvi 1490T DeLuxe 5.11

          Коментар


          • От: TMC за Garmin nuvi

            Странно, аз си го купих от тук. Сега ми излиза - TIX.bg - доживотен абонамент и US, CAN - неактивиран...

            Коментар


            • От: TMC за Garmin nuvi

              Аз не съм го купувал от България.
              Поръчах го от интернет (ebay.com) и пристигна тук за около две седмици.
              В обявата пишеше че има доживотен US, CAN... аз просто добавих и Tix.bg (след активация в сайта на гармин).
              Nuvi 1490T DeLuxe 5.11

              Коментар


              • От: TMC за Garmin nuvi

                И аз моя Гармин 760 си го купих от щатите , 3 или 4 месеца след покупката ми излезе че трафик инфото за USA е с изтекъл срок ....

                Коментар


                • От: TMC за Garmin nuvi

                  На първа страница съм писал как става. За САЩ има 2 фида - с единия абонамента изфирясфа за 3 месеца, но другия е завинаги.... Имаше лек и за 3те месеца, ако ви интересува да го търся?
                  Nothing comes from nothing...

                  Коментар


                  • От: TMC за Garmin nuvi

                    Първоначално публикуван от RUDECANCEL Преглед на мнение
                    Това и аз го установих .. .само да допълня , че по морето също не можах да го хвана
                    Варна - вчера минах и има ТМЦ - лошото е, че информацията е все още бозава - трафик бол - количките зелееееении......
                    Nothing comes from nothing...

                    Коментар


                    • От: TMC за Garmin nuvi

                      Само в София има трафик информация в що годе реално време. За останалата част на БГ трафика се ползва само за информация за пътища в ремонт.
                      Последно редактирано от sabin; 05-07-11, 08:42.

                      Коментар


                      • От: TMC за Garmin nuvi

                        Което също върши работа

                        Коментар


                        • От: TMC за Garmin nuvi

                          Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                          Само в София има трафик информация в що годе реално време. За останалата част на БГ трафика се ползва само за информация за пътища в ремонт.
                          Дано да го развиете. Засега ми се струва, че в София по едно и също време, дава натоварен трафик на едни и същи места. И в същото време - да речем тунелът за Люлин е претъпкан, а не го отразява....

                          Коментар


                          • От: TMC за Garmin nuvi

                            Интересен сайт
                            http://www.transportinfo.bg/
                            nuvi 3790LT flashed to nuvi 3490LT

                            Коментар


                            • От: TMC за Garmin nuvi

                              Като гледам сайта голямо копане пада в Родината . В София няма задръствания - не мога да повярвам . Извинете за спама. Инфото е полезно - дано и да е вярно, че като гледам доста ремонти свършват на 10.07 - 0 часа.
                              Nothing comes from nothing...

                              Коментар


                              • От: TMC за Garmin nuvi

                                Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
                                Като гледам сайта голямо копане пада в Родината . В София няма задръствания - не мога да повярвам . Извинете за спама. Инфото е полезно - дано и да е вярно, че като гледам доста ремонти свършват на 10.07 - 0 часа.
                                ТЦ!!! На практика почти нищо (поне за София) не е вярно.... За момента TMC инфото за България си е пълна пародия.... Дано да пооправят малко нещата....
                                За София - всеки ден по едно и също време си пускат задръствания, където предполагат, че трябва да има и зелени зони - там, където си е зверско задръстване... И дават абсурдни обходни маршрути... през улици, които са в ремонт и пропусквателната им възможност е нулева....
                                Изобщо..... не ми се говори и пише.... Като цялата ни обична татковина.... Пародия.
                                Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

                                Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X