Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin nüvi 3790T

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Garmin nüvi 3790T

    Карбонов корпус

    Дано има някакъв ефект.

    Коментар


    • От: Garmin nüvi 3790T

      Определено има ефект и то голям..По принцип, като не го пече слънцето си загрява до едно положение - това си е неговата вътрешна температура. Днес за 200 километра без да го махам от стойката и активно слънце, загря толкова, колкото си загрява по принцип.. Онова парене, преди да сложа фолиото вече го няма.. И хубаво е от време на време да се обдухва от климатика, така нацяло изчезва топлината..
      Иначе да се похваля и аз - трафика ми тръгна!

      Коментар


      • От: Garmin nüvi 3790T

        Първоначално публикуван от Desislavd Преглед на мнение
        Определено има ефект и то голям..По принцип, като не го пече слънцето си загрява до едно положение - това си е неговата вътрешна температура. Днес за 200 километра без да го махам от стойката и активно слънце, загря толкова, колкото си загрява по принцип.. Онова парене, преди да сложа фолиото вече го няма.. И хубаво е от време на време да се обдухва от климатика, така нацяло изчезва топлината..
        Иначе да се похваля и аз - трафика ми тръгна!
        Де го това слънце днес...
        Mitsubishi L200 DobbleCab

        KTM XC 450 RW 2009
        KTM 350 SX 2011

        Коментар


        • От: Garmin nüvi 3790T

          Стара загора, Сливен, Ямбол

          Коментар


          • От: Garmin nüvi 3790T

            Здравейте,колеги имам nuvi 3790T,и доживотно обновяване на Европейската карта.Вчера инсталирах новата версия на NT 2012.10,но ми се получи проблем докто бях с 2011.40,като задам маршрут примерно Атина - София,при разглеждане на прердстоящите крастовища се получаваха и следните картинки сега имам само стрелки При Вас има ли го този проблем? След новата инсталация вътрешната памет на уреда се покачи с около 600 МВ. Имате ли някъкви мнения по въпроса? Благодаря!
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:157226.png
Прегледи:1
Размер:170.8 КБ
ID:5274997Натиснете снимката за да я уголемите

Име:159170.png
Прегледи:1
Размер:154.7 КБ
ID:5274999Натиснете снимката за да я уголемите

Име:160123.png
Прегледи:1
Размер:162.9 КБ
ID:5274998Натиснете снимката за да я уголемите

Име:162557.png
Прегледи:1
Размер:198.4 КБ
ID:5275000
            Последно редактирано от damyanitch; 05-05-11, 23:24.

            Коментар


            • От: Garmin nüvi 3790T

              Здравейте, и при мен се получи проблем след като обнових новата карта и активирах трафика за България,тъй като ги направих едно временно незнам дали е от трафика но смятам че е от него та проблема ми е че се рестартира постоянно.И последният ъпдейт на трафика неще да се ъпдейтне ако някой може да помогне.Благодаря предварително

              Коментар


              • От: Garmin nüvi 3790T

                Не е от трафика а от повредена карта. Занеси го в Геотрейд да го оправят.

                Коментар


                • От: Garmin nüvi 3790T

                  Благодаря за бързия отговор ще го занеса в понеделник,но можели да е от картата като я обновявам от сайта на гармин и го направих няколко пъти

                  Коментар


                  • От: Garmin nüvi 3790T

                    Първоначално публикуван от lozan Преглед на мнение
                    Здравейте, и при мен се получи проблем след като обнових новата карта и активирах трафика за България,тъй като ги направих едно временно незнам дали е от трафика но смятам че е от него та проблема ми е че се рестартира постоянно.И последният ъпдейт на трафика неще да се ъпдейтне ако някой може да помогне.Благодаря предварително
                    При мен го прави абсолютно същото. Решението е ЗАБРАНЕТЕ трафика. Това решава ВРЕМЕННО проблема

                    Да си кажа и че при мен го прави и при изключена карта на Европа, дори само при активна картана БГ
                    nuvi 3790LT flashed to nuvi 3490LT

                    Коментар


                    • От: Garmin nüvi 3790T

                      Първоначално публикуван от ggeorgiev Преглед на мнение
                      При мен го прави абсолютно същото. Решението е ЗАБРАНЕТЕ трафика. Това решава ВРЕМЕННО проблема

                      Да си кажа и че при мен го прави и при изключена карта на Европа, дори само при активна картана БГ
                      Погледни какво е написал sabin над поста на lozan...

                      Коментар


                      • От: Garmin nüvi 3790T

                        Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                        Не е от трафика а от повредена карта. Занеси го в Геотрейд да го оправят.
                        Само дето като идеш в Геотрейд и ти вдигат рамене и не знаят кавко да го правят гармина. Пратиха ме в СЕРВИЗа им !!!
                        nuvi 3790LT flashed to nuvi 3490LT

                        Коментар


                        • От: Garmin nüvi 3790T

                          Днес, с включен "чисто нов" трафик от снощи, 3790Т, с ъпдейтната карта ТОПО Кирилица, с ъпдейтната европейска 2012, уреда започна да рестартира при рутиране от едно място в София до друго. За 5 минути рестартира 3 пъти. Реших да изключа 3-те файла за европейските карти, оказа се, че съм изключил и "трафика" - спря да рестартира в движение. ВЪрнах обратно трафичния "файл" на "КАрти" и бързо реших да разглеждам. Натискам иконката върху екрана с "двете зелени автомобилчета"(вероятно олицетворение на "трафика"), влизам в подменю с 3 иконки. Първата - натискам, дава данни на всички трафични данни в София, НЕ рестартира. Третата - дава данни за наличен трафик по зададения маршрут, НЕ рестартира. ВТОРАТА - дава конкретни данни за трафик(червени, жълти и зелени точки, с данни за вяко място) на опорните "трафични" места в София и след 2 до 5 секунди РЕСТАРТИРА. Това го правих 20 пъти - 20 пъти рестартира в тези няколко секунди. Опитах се да снимам екрана - ЗАБИ уреда. НА втория опит да снимам екрана, преди да са изтекли 3 секунди, успях и...веднага след това рестартира. Спрях да се занимавам с уреда, в режим "трафик", и той продължи да си рестартира на РАЗЛИЧНИ интервали от 2 до 4-5 минути.
                          Това са наблюденията от днес, каране в София с прекъсване от 45 мин...

                          Данни за състоянието на уреда:
                          Версия на софтуера: 4.10
                          Ауди версия: 2.00(български)
                          Версия на текста: 2.50)български)
                          Фърмуер на GPS: 2.60
                          Bluetooth: 3.0.35 P55 (ВКЛЮЧЕН по време на теста постоянно)
                          Версия на PMIC: 822
                          TSC Version: 1.16
                          Последно редактирано от miki64; 09-05-11, 11:24. Причина: Доп инфо за уреда.
                          Mitsubishi L200 DobbleCab

                          KTM XC 450 RW 2009
                          KTM 350 SX 2011

                          Коментар


                          • От: Garmin nüvi 3790T

                            Май новата европейска карта е бъгава !
                            Пробвайте без нея !
                            Навтек май продължават да изкарват ъпдейти (на карти) без да ги тестват преди това, а и като се има в предвид, че фърмуер 4.10 за 37хх серията е страшно бъгав та тази комбинация е страшна ! Очаква се скоро нов фърмуер а може би и нова карта. BTW има така наречена Unicode карта която е за 37хх и има кирилица на някой държави + гръцката азбука за Гърция и т.н. !

                            Коментар


                            • От: Garmin nüvi 3790T

                              Първоначално публикуван от rexxxxx Преглед на мнение
                              Май новата европейска карта е бъгава !
                              Пробвайте без нея !
                              Навтек май продължават да изкарват ъпдейти (на карти) без да ги тестват преди това, а и като се има в предвид, че фърмуер 4.10 за 37хх серията е страшно бъгав та тази комбинация е страшна ! Очаква се скоро нов фърмуер а може би и нова карта. BTW има така наречена Unicode карта която е за 37хх и има кирилица на някой държави + гръцката азбука за Гърция и т.н. !
                              Да потвърждавам. Ако файла се преименува (говоря за 2012.10 карта на европа - както и да се казва) така че гармина да не го разпознава, като се оставят всички останали карти (3Д, ДЕМ и т.н.) всичко си работи нормално. Не съм тествал все още дали при добавяне и на трафика не забива...
                              Последно редактирано от ggeorgiev; 09-05-11, 13:05.
                              nuvi 3790LT flashed to nuvi 3490LT

                              Коментар


                              • От: Garmin nüvi 3790T

                                Първоначално публикуван от rexxxxx Преглед на мнение
                                Май новата европейска карта е бъгава !
                                Пробвайте без нея !
                                Навтек май продължават да изкарват ъпдейти (на карти) без да ги тестват преди това, а и като се има в предвид, че фърмуер 4.10 за 37хх серията е страшно бъгав та тази комбинация е страшна ! Очаква се скоро нов фърмуер а може би и нова карта. BTW има така наречена Unicode карта която е за 37хх и има кирилица на някой държави + гръцката азбука за Гърция и т.н. !
                                При мен проблема с рестартирането на апаратчето се получи когато сложих 2012.10 NTU ( с уникода). Днес сложих 2012.10 NT (стандартната без кирилизацията) и всичко си заработи нормално.... С Нуви 3790 съм.
                                Имам въпрос - дали на всички, които са свалили официално 2012.10 NTU (с уникод) от Гармин се проявява този проблем с непрекъснатото рестартиране???
                                Явно ще чакаме нови ъпдейти на карти и фирмуери...
                                А иначе - добавките в картата с уникод са много добри... Дано и да сработят някога... :-)
                                Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

                                Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X