Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin nüvi 3790T

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Garmin nuvi 3790T гласово сигнализиране при превишаване на скоростта ?

    Здравейте,
    Въпроса ми е възможно ли е гласово сигнализиране при превишаване на скоростта при Garmin nuvi 3790T?

    Коментар


    • Re: Garmin nuvi 3790T гласово сигнализиране при превишаване на скоростта ?

      Да възможно е

      Коментар


      • Re: Garmin nuvi 3790T гласово сигнализиране при превишаване на скоростта ?

        Първоначално публикуван от Garminn Преглед на мнение
        Да възможно е
        А как става това, може ли да разясните ?

        Коментар


        • От: Garmin nüvi 3790T

          На теб сигнализира ли ти сега, макар и с звук ?

          Коментар


          • Re: От: Garmin nüvi 3790T

            Първоначално публикуван от GM™ Преглед на мнение
            На теб сигнализира ли ти сега, макар и с звук ?
            Не, макар че дори един 'BEEEP' сигнал е достатъчен. Единсвено се показва какво е ограничението като знак долу вдясно, но по никакъв начин не се сигнализира за превишение.

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:garmin.jpg
Прегледи:1
Размер:9.8 КБ
ID:5261593

            Коментар


            • От: Re: Garmin nuvi 3790T гласово сигнализиране при превишаване на скоростта ?

              Първоначално публикуван от Garminn Преглед на мнение
              Да възможно е
              С настоящия firmware няма как да стане..Не знам с китайския дали може, но предполагам, че да тъй като е доста гиздав..

              Коментар


              • От: Garmin nüvi 3790T

                След новия ъпдейт на фърмуера 4.00 - бъга при калкулиране на дълги пътища (линията на пътя прави криволици и драсканици) си е налице - даже се оказва, че и при не толкова дълги пътища пак го прави - пример - София - Панагюрище.

                Коментар


                • От: Garmin nüvi 3790T

                  Changes made from version 3.90 to 4.00:

                  • Fixed a shutdown that occurs while displaying some map features.
                  • Corrected a Sigma-character display error in Greek.
                  • Corrected language translation errors.

                  Нищо особено...

                  Коментар


                  • Re: От: Re: Garmin nuvi 3790T гласово сигнализиране при превишаване на скоростта ?

                    Първоначално публикуван от Desislavd Преглед на мнение
                    С настоящия firmware няма как да стане..Не знам с китайския дали може, но предполагам, че да тъй като е доста гиздав..
                    А дали няма начин да се извадят знаците от картата като POI на принципна на speedcams ?

                    Коментар


                    • От: Garmin nüvi 3790T

                      Първоначално публикуван от rexxxxx Преглед на мнение
                      След новия ъпдейт на фърмуера 4.00 - бъга при калкулиране на дълги пътища (линията на пътя прави криволици и драсканици) си е налице - даже се оказва, че и при не толкова дълги пътища пак го прави - пример - София - Панагюрище.
                      Какви карти имаш качени на устройството и включени ли са всичките? Питам защото, когато е включена само картата на България, на ОФРМ Геотрейд, не прави така..Маршрута си е точно по пътя.. Когато са включени две карти и са насложени, например: ОФРМ Геотрейд и Гармин Сити Навигатор 2011.40, включени и зададен маршрут до Мадрид, който е доста дълъг, дава грешка..Към средата на маршрута дава права линия до крайната точка, която няма нищо общо с пътя..Явно на устройството не му достига паметта за такива големи маршрути или в Европейската карта някъде има грешка..

                      Коментар


                      • От: Garmin nüvi 3790T

                        Някой знае ли как може да се смени формата на координатите при търсене по позиция?
                        LZ(единица) Лима Жоро Жоро
                        2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

                        Коментар


                        • От: Garmin nüvi 3790T

                          Първоначално публикуван от Desislavd Преглед на мнение
                          Какви карти имаш качени на устройството и включени ли са всичките?
                          Само ОФРМ е включена и пак го прави ! Имайте в предвид че аз съм го сложил в PROMPTED режим за това кой път да намира - най-бързия или най-краткия - точно на този екран ми дава проблема !

                          Коментар


                          • От: Garmin nüvi 3790T

                            Първоначално публикуван от jumboframe Преглед на мнение
                            Някой знае ли как може да се смени формата на координатите при търсене по позиция?
                            Нямам под ръка 3790Т, а 2360Т (менютата са сходни). При мен :
                            Накъде -> Координати -> горе вляво знака с 3 хоризонтални черти -> Формат -> избираш си от h ddd.ddddd*; h ddd* mm.mmm' ; h ddd* mm' ss.s"
                            Би трябвало и при теб да е така.

                            Коментар


                            • От: Garmin nüvi 3790T

                              При мен го няма. Утре ще пусна "снимки"
                              Трябва да се използват калкулатори... а не винаги може.
                              LZ(единица) Лима Жоро Жоро
                              2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

                              Коментар


                              • От: Garmin nüvi 3790T

                                Така го дават и в упътването:

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X