Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли живот за един древен GPS?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    https://mega.nz/file/lgZgAJqK#Pefca-...zdUTQCL5HyEJPg

    А това е lyc файла за картата

    Коментар


    • #17

      Ето ти ...
      Благодаря!
      Епизод IV – Нова надежда

      Коментар


      • #18
        Колега - нещата са работещи.
        подтикнат от твоите въпроси и е те так за спортна злоба си поиграх да правя ъпдеит на моито архивно ГПС че .
        Всичко се получи - естествено разнита му екстри като точки на интереси ,3Д и от сорта при мене на бачкат по причина че ИГОто дет ползвам е архивно а и мото Фуджицу не чете повече от 4ГБ кара и има място само за карти но пък го подкарах да бачка.
        Разликата е че аз се упдеитнах с карти за Америка (пише че са от 2020 ама вътре са 2019 ама това намерих) по понятна причина ,а ти трябва да копираш картите дето на теб ти трябват.
        Давам и снимка на версията на ИГОто - архивна версия от далечната 2009 ама бачка.
        И пак една уговорка - моито Фудж/Сименс е отключено до Виндоус-на екрана има скопена версия на вин но за такива деваиси това е повече от добре.
        Ти трябва да прегледаш какво е положението при тебе.
        пробваи ,каквото може ще помагаме.

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20210713_202823.jpg
Прегледи:217
Размер:240.5 КБ
ID:6755757Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20210713_202326.jpg
Прегледи:218
Размер:452.7 КБ
ID:6755759Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20210713_202225.jpg
Прегледи:210
Размер:426.1 КБ
ID:6755760Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20210713_202204.jpg
Прегледи:214
Размер:424.0 КБ
ID:6755761Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20210713_202126.jpg
Прегледи:222
Размер:425.8 КБ
ID:6755762
        Прикачени файлове

        Коментар


        • #19
          Благодаря!
          Все не ми стига времето, но ще отделя 1 - 2 часа да го разгледам подробно. Въпрос на Time management

          Коментар


          • #20
            Нaмерих малко време да се занимая с този GPS
            Пробвах да сложа картата 2020 Q4 с Copy - Paste в съответните директории, вкл. и в LICENSE. Всички стари файлове ги свалих и след това ги изтрих от GPS-a, така че директориите останаха празни. Копирах новите файлове (само за BG) и … нищо не стана.
            После реших, че 2020 Q4 е твърде нова зa този модел GPS и може да има някакъв проблем, затова по същия начин копирах файловете на 2018 Q3. Пак нищо – стартира се и остава първоначалният екран.
            Възможно ли е картите да не стават за толкова старо устройство или съм изтрил някои важни файлове?
            Мисля да върна старите файлове по местата им и ако пак работи, значи картите не стават за този модел. Ако не - значи съм изтрил нещо по невнимание.



            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:GPS_Up.jpg
Прегледи:147
Размер:69.6 КБ
ID:6765388

            Коментар


            • #21
              качих ти моита сборка е тука , разкарал съм само картите в папка МАП

              https://mega.nz/folder/YItEiY6J#WsqL.../file/ZNkAVCRJ

              Вътре е всичко което при мене върви ,само папката мап е празна ,там ще си слохиш картите и слагаи само file.fbl другите софта е дърт и не може да ги ползва.

              Обикновено за навита като това се прави следното – като се отбута видноса се пуска един скрипт и тои вика някакво изпълнимо ехе фаиле дето показва някакво меню.
              Това трябва да го откриеш ти ,аз от разтояние няма да мога.
              В моита сборка има iGO8.ехе което трябва да се извика за да се пусне навито.
              Предлагам да изтриеш всичко в папката ти iGO8 и да го замениш с това дето ти пращам.
              И другото нещо- във фаила sys.тхт се указва къде е Иго папктата .
              Ето какво има в моя
              [folders]
              app="Storage Card/IGO8"
              [interface]
              maxzoom2d=6000000
              show_exit=1
              Аз знам че моито Иго е на СД карта и а при тебе може би ще е Дикск Ц щото е във вътрешната памет на навито –ама това е пак твоя работа да го откриеш-аз ако от америка можех да знам ....
              Инак като ти гледам разсъжденията за нови и стари карти ... няма такова нещо .
              Ако след всичко това не ти е ясно какво да правиш –или иди при някои дето му е ясно , или засили навито неиде на боклука и не се занимаваи повече.
              Не знам как да помогна повече.

              Коментар


              • #22
                Първоначално публикуван от brpi Преглед на мнение
                [FONT=Calibri]качих ти...
                Благодаря за търпението и съветите!
                В част от едно свое кратко стихче Радой Ралин пише „вади – тури...“, та и аз така „вади-тури“ разни файлове и успях да подкарам картата 2020 Q4
                Ето и доказателството – вече виждам А3 Струма на GPS-a.

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:GPS_OK.jpg
Прегледи:122
Размер:517.2 КБ
ID:6765703

                Коментар


                • #23

                  Радвам се че си се справил.
                  Ами не е сложно но иска леки познания и ползване на сивото .
                  Аз въобще не се смятам за експерт но по едно време ми се занимаваше и се ръчках доста, ама времето минава и забравям кои как става и т.н

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X