Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Възможно ли е проследяване на GSM чрез GPS устройство?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Възможно ли е проследяване на GSM чрез GPS устройство?

    добре де четох четох ама не разбрах може ли да се проследи гсм ако той не работи . пример Иванчо си губи телефона и искат да го намерят но той не работи има ли начин без активиран телефон даже и махната батерия да се открие

    Коментар


    • #47
      От: Възможно ли е проследяване на GSM чрез GPS устройство?

      Първоначално публикуван от tripio123 Преглед на мнение
      добре де четох четох ама не разбрах може ли да се проследи гсм ако той не работи . пример Иванчо си губи телефона и искат да го намерят но той не работи има ли начин без активиран телефон даже и махната батерия да се открие
      За съжаление, не може. Поне не с технически средства.

      Коментар


      • #48
        От: Възможно ли е проследяване на GSM чрез GPS устройство?

        добре де на мен малко не ми е ясно но ако някой ми го обясни ще съм мн благораден . На мен ми казаха че може да се засече не зависимо дали телефона работи или не :Д говорим за htc poket pc !

        Коментар


        • #49
          От: Възможно ли е проследяване на GSM чрез GPS устройство?

          Ами, питай тези, които са ти казали. Ние по-друга физика сме учили.

          Коментар


          • #50
            От: Възможно ли е проследяване на GSM чрез GPS устройство?

            Първоначално публикуван от tripio123 Преглед на мнение
            ...пример Иванчо си губи телефона и искат да го намерят но той не работи има ли начин без активиран телефон даже и махната батерия да се открие
            За можене - може. Дори на практика доста често се случва. За съжаление, тоя който намира телефона рядко е човекът който го е загубил.
            Не чета коментари и не отговарям на такива.

            И коментаторите...

            Коментар


            • #51
              От: Възможно ли е проследяване на GSM чрез GPS устройство?

              Възможно е Иванчо като си изгуби телефона да го намерят, но предварително трябва да се направи това:
              http://www.youtube.com/watch?v=8DntSjpgRPo

              Коментар


              • #52
                От: Възможно ли е проследяване на GSM чрез GPS устройство?

                Първоначално публикуван от BAlexandrov
                Само със спиритически средства...
                ПреВеди, ако може. ИзвиняваЙ, че ви тормозя така, но ми стана интересно. Днес, човека, който ми каза, че може, не зависимо дали телефона работи или не, че можело да се локализира, кЪде е в момента и от кЪде е минавал. Забележете ДОРИ И В НЕ РАБОТЕЩО състояние :Д Горим за Htc disire hd. По описанията тварди, че този модел телефон може да се намери кЪде е, назависимо от тоВа работи ли или не. Дори и на части. Гледах, гледах и този телефон по работа с гпс и мрежа не се различава от htc hd 2. Какво го прави специален ?


                Така става по-разбираемо, нали?
                Последно редактирано от Pacific; 12-01-11, 15:59.

                Коментар


                • #53
                  От: Възможно ли е проследяване на GSM чрез GPS устройство?

                  Първоначално публикуван от tripio123 Преглед на мнение
                  какво го прави специален ?
                  Цената колега, цената. И да , може да се намери дори и на части, но обикновено ги продават цели, даже и в заложните къщи.
                  подаръци за мъже от FACOM
                  промоция на читави инструменти

                  и на хоби такива

                  тел. О879 Ч8Ч 2З5

                  Коментар


                  • #54
                    От: Възможно ли е проследяване на GSM чрез GPS устройство?

                    Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                    Цената колега, цената. И да , може да се намери дори и на части, но обикновено ги продават цели, даже и в заложните къщи.
                    maistor Значи твърдиш този телефон дори без батерия, не работещ, на части може да се локализира ок . Били ми казал как става без ток ?!

                    Коментар


                    • #55
                      От: Възможно ли е проследяване на GSM чрез GPS устройство?

                      Първоначално публикуван от tripio123 Преглед на мнение
                      maistor Значи твърдиш този телефон дори без батерия, не работещ, на части може да се локализира ок . Били ми казал как става без ток ?!
                      Обикаляш заложните къщи в квартала и го откриваш, визуално, на витрината.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Възможно ли е проследяване на GSM чрез GPS устройство?

                        Ясно, значи това би трябвало да е някакъв вид сарказъм така Понеже ми стана много интересно какво толкова може да има в този телефон че дори и на части, без ток ,да може да се локализира посредством гпс аз мисля че в него има прост гпс приемник който не предава но дори и да предава това ще става единствено и когато той има ток или работи на части малко трудно сателита да го затече. Но цената си е цена но за сега това остава един телефон с повечко екстри сред които едва ли има да го намериш в насипно състояние пък и да не говорим за случай в които е седял вън и го е валял дъжд . Но все пак maistor ако говориш сериозно че може да се засече посредством гпс без изредените неща мисля, че на всички ще ни е интересно да разберем как става

                        Коментар


                        • #57
                          От: Възможно ли е проследяване на GSM чрез GPS устройство?

                          Не е зле да позачетеш какво представлява GPS технологията. Предавателите са някъде на орбита. Всичко, което е по земята, е приемник и само приемник. Приемниците работят с ток. Доста ток - няма да стигне батерията на часовника на телефона. И после, хубаво имаме координати - трябва да ги излъчим някак. За това трябва още повече ток. Най-накрая, трябва да знаем кога да излъчим координатите - за това трябва приемник, който да слуша за команди. Още ток.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Възможно ли е проследяване на GSM чрез GPS устройство?

                            На мен горе долу ми е ясна технологията , но когато maystor каза че заради цената може да го локализираш дори и на части и искам да каже той как ще стане .

                            Коментар


                            • #59
                              От: Възможно ли е проследяване на GSM чрез GPS устройство?

                              Заради цената няма да се продаде бързо и имаш време за обиколка по заложните къщи.

                              п.п. ти, май наистина не разбираш от писмен майтап.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Възможно ли е проследяване на GSM чрез GPS устройство?

                                Няма как да се локализира изключен телефон. Не и без ясновидец. А крадците се научиха, че първото нещо, което се прави след кражба е да извадят СИМ картата.
                                По-добре в Хайлукса, отколкото в хайлайфа...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X