Обява

Свий
Няма добавени обяви.

GPS с bluetooth

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: GPS с bluetooth

    Пиша аз ся в тефтера с вересиите: +една ракия! [emoji2]
    Враг усраине

    Коментар


    • #17
      От: GPS с bluetooth

      Хе, нямай грижи.

      Коментар


      • #18
        От: GPS с bluetooth

        Да споделя развръзката на сагата.
        Първо намерих въпросното Nuvi 765, но проклетото твърдо и упорито искаше PIN да му въведа от слушалката. Уви слушалката няма клавиатура и операцията не стана. То бяха опити всякакви ъпдейти, ресети и други простотии и на двете устройства, но Ц.
        Тогава реших да подходя грубо и брутално по въпроса и ето резултата
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150225_170902.jpg
Прегледи:1
Размер:104.3 КБ
ID:5644959

        Чисто ново ZUMO 390 с доживотен ъпгрейд на карти.
        Първата ми работа беше да конектна Sena -та и ООоо, небеса. Мац веднага се намериха и си заговориха. Алилуя.
        Демек - кое си требе, то си сака.

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2015-02-25 17.10.02.jpg
Прегледи:1
Размер:46.9 КБ
ID:5644960

        Събота, неделя ще закача стойката и зарядното на мотора и ще го пробвам в полеви условия.

        Коментар


        • #19
          От: GPS с bluetooth

          А така - това е правилното решение - честито!
          Иначе 765 при мен само веднъж си поиска PIN, който на сена-та е 1234 и след това не ми го е искал повторно.
          Не че съм го ползвал - нали само за теста го правих но със сигурност го разкачах няколко пъти и не го е искало повторно.
          Ъпдейтвай и фърмуер-а на зумо-то че първите имаха сериозни недомислици.
          Последно бях с 3.80 и работеше без забележки.
          Сега има 3.90 ама не съм го ползвал с него. Вярвам няма да има проблеми.
          Враг усраине

          Коментар


          • #20
            От: GPS с bluetooth

            Ще го видя с кой фърмуер е.

            Коментар


            • #21
              От: GPS с bluetooth

              Варианта с TPMS сензорите ли купи?
              Не знам как наричаха комплекта, май Zumo 390 Plus се водеше уреда в комплект със сензори за мерене на налягането в гумите.
              Те естествено могат да се купят допълнително след това.
              Принципно са страхотно удобство само че по отделно са прекалено скъпи, че да не си струва това удобство.
              В Plus пакета бяха приемливи или поне така са се постарали да изглежда
              Враг усраине

              Коментар


              • #22
                От: GPS с bluetooth

                Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
                Варианта с TPMS сензорите ли купи?
                Не знам как наричаха комплекта, май Zumo 390 Plus се водеше уреда в комплект със сензори за мерене на налягането в гумите.
                Те естествено могат да се купят допълнително след това.
                Принципно са страхотно удобство само че по отделно са прекалено скъпи, че да не си струва това удобство.
                В Plus пакета бяха приемливи или поне така са се постарали да изглежда
                Не. Попитах, но юнакът каза, чу нямат такава опция в момента и не знае за нея. По 100 бинки на парче и т.
                н.
                За колко ти излезе варианта с датчиците в повече?

                Коментар


                • #23
                  От: GPS с bluetooth

                  Ааа. Фърмуера е 3.80 тия дни ще го ъпна. Излиза ми, че има 3.90

                  Коментар


                  • #24
                    От: GPS с bluetooth

                    Честито, малко скъпо, но е правилния апарат.
                    [SIGPIC][/SIGPIC]

                    Коментар


                    • #25
                      От: GPS с bluetooth

                      Първоначално публикуван от mirodo Преглед на мнение
                      Честито, малко скъпо, но е правилния апарат.
                      Благодаря колега.

                      Коментар


                      • #26
                        От: GPS с bluetooth

                        Не помня колко платих, честно.
                        Трябва да проверя но по някакви неясни спомени под сто лева в повече от стандартният 390LM.
                        Реших, че ако тогава не платя тези 80 или 100лв за Plus пакета, след това никога няма да дам още 200 за 2 пикливи сензора!
                        Всъщност изобщо не държа да си припомням колко пари оставих в Геотрейд тогава

                        П.С: Plus пакета е с 2 сензора, естествено! Тогава казаха, пък и в нета пишеше, че поради някаква неясна причина не работи с 4, въпреки, че според софтуера би трябвало да може. Което не мисля, че е масов проблем, имайки предвид цената
                        Враг усраине

                        Коментар


                        • #27
                          От: GPS с bluetooth

                          При опит за връзка на нуви 765Т със слушалка плантроникс казва че паролата е 1234 и чака слушалката да я въведе ама както каза колегата де е клавиатурата?
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • #28
                            От: GPS с bluetooth

                            Как така слушалката, нейният пин е твърд и не се променя!
                            Този пин се въвежда в 765-цата или с каквото там се сдвоява.
                            Враг усраине

                            Коментар


                            • #29
                              От: GPS с bluetooth

                              Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
                              Как така слушалката, нейният пин е твърд и не се променя!
                              Този пин се въвежда в 765-цата или с каквото там се сдвоява.
                              При мен от 765-цата нямаше достъп до клавиатурата и gps-a чака пин да се въведе от слушалката. За връска ката аудио устройство 0000, за връзка като телефон 1234.
                              Може би при друг фърмуер?

                              Коментар


                              • #30
                                От: GPS с bluetooth

                                И при мен е като аутомакса,гпс казва че паролата е 1234 и да се въведе от слушалката,на слушалката пина е 0000 ,няма как от слушалката да въвеждаш каквото и да било,а от гпс чака паролата
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X