Здравейте колеги, искам да попитам може ли да се сложи 4 гб СД карта на Garmin nuvi 760 защото си дръпнах новата карта на Европа, а тя е доста голяма ?
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО
.В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар