Обява

Свий
Няма добавени обяви.

проблем с GARMIN nuvi200w

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • проблем с GARMIN nuvi200w

    здравейте,миналата седмица си купих нюви 200 w от Дубай.нормално е с карта на средния изток.Помъчих се многократно да кача карта на европа,след като изчетох доста теми от форума ,но не успях.....по никакъв начин.На всичко отгоре нещо стана с навигацията...като качвах карта на България с Mapsource се появи надпис на екрана :
    "No detailed maps found that support routing.Tne nuvi cannot be used without them."
    Излишно е да казвам че съм новобранец с навигациите,че даже и с компютрите ....
    оказва се че сега немога да кача никакви карти,а и старите ги няма.Някой би ли ми помогнал с този проблем?
    имам SD card Memorex 2 GB ..възможно ли е в нея да е проблема?форматирал съм я и пак не става...
    А си мисля че най вероятно аз не правя нещо както трябва...
    Моля,някой да ми обясни как да се справя

  • #2
    До: проблем с GARMIN nuvi200w

    Картата трябва да се отключи за твоя уред.При всяко качване на нова карта старата се изтрива (заменя). Направи на SD картата папка Garmin и с CardReader качи наново картата , но трябва и да се отключи. Виж във вътрешната памет дали имаш файлове "gmapprom" или "gmapsupp". А случайно нямаш ли копие на оригиналната карта?
    Последно редактирано от milstan; 02-05-08, 19:42.

    Коментар


    • #3
      До: проблем с GARMIN nuvi200w

      Имам gmapbmap.img и gmapsupp.img.
      като прехвърлям картата през картрийдъра в папка гармин на СД картата ми се появява файл gmapsupp.img но нювито не го разчита явно.прехвърлям въпросната карта с MapSource в навигацията,казва ми че файла е прехвърлен успешно но пак нищо..на навигацията пак се появява въпросния надпис.незнам вече какво да направя.три дена си играя вече.как се отключва СД картата ,въпреки че не може да е само това проблема,след като и директно в нювито като качвам нищо не става.
      кое не е както трябва според вас?

      Коментар


      • #4
        До: проблем с GARMIN nuvi200w

        Точно това е проблема , че трябва да се отключи.

        Коментар


        • #5
          До: проблем с GARMIN nuvi200w

          И при някои версии на софтуера вместо "не мога да отключа картите" казва точно "няма детайлни карти" , колкото да ни е по-трудно.

          Коментар


          • #6
            До: проблем с GARMIN nuvi200w

            а възможно ли е да се отключи тази SD карта?как става номера?ако е обяснявано някъде из форума,моля дайте линк,защото с търсачката не откривам нищо..
            благодаря

            Коментар


            • #7
              До: проблем с GARMIN nuvi200w

              обърках се...нямах в предвид СД карта а карта..
              свалил съм отключени карти,така поне казват ..
              съжалявам че досаждам толкова,но ми е мн.наложително да се справя с този проблем

              Коментар


              • #8
                До: проблем с GARMIN nuvi200w

                Дай някаква поща или Skype.

                Коментар


                • #9
                  До: проблем с GARMIN nuvi200w

                  skype-danesa75
                  e-mail jordango4ev@abv.bg

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X