Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бюджетен GPS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Бюджетен GPS

    Не, по-скоро се търси бюджетно решение
    LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

    Коментар


    • #47
      От: Бюджетен GPS

      Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
      Аз бих дал преимущество на ТТ и Igo за пътуване в Европа. ТТ не ме е заблудило никъде, за разлика от прехвалените Гармини. За да не се пенят излишно някои "ултраси", имам и трите марки навигации и единствено Гармина ме е вкарвал в приключения. Единственото хубаво му е, че търси по блокове в София и вероятно в другите по-големи градове в България (не съм пробвал), иначе по улици ТТ и Igo се справят много по-добре. Понеже съм убеден, че питащия няма да хукне да купува карти, Igo ще му пасне най-добре, че картите на ТТ се кракват малко трудно, а има и други особености. Иначе 100% препоръчвам ТТ. Който веднъж е ползвал такава навигация по Европа, не ще и да чуе за Гармин и прочее. По заложни къщи съм виждал хубави ТТ по стотина лева.
      Аз също не съм фен на Гармина, ползвам го в България с картата за офроуд единствено. В Ню Йорк също беше ОК.
      Но за Европа или Близкия изток - има и по добри - тези, които си написал.
      Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
      Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

      0885372997 - Дани

      Коментар


      • #48
        От: Бюджетен GPS

        Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
        Добре де. Бюджета на колегата е 300+. Защо трябва да си взема нещо различно от Нюви? Има си и стойка и кабел за запалка и вградена батерия, че и офф карта с доживотно безплатно обновяване. А и търси улици и блокове из почти всички градове в България!
        Без да съм сигурен, че това е най-доброто решение смятам да отида утре в магазина на Гармин и да направя точно това. Може и да го купя от една от големите вериги за техника. Говоря за Нуви 50 с EU карта или за Нуви 2405. Времето ме притиска, няма и кои да занимавам с глупости,затова предполагам, че ще съм го изхвърлил още преди Пирот, но...трябва да се почне отнякъде. Все пак ще го пробвам в София преди това. Иначе картата и маршрута от Via Michelin са в джоба.
        Явно има безброи варианти и предполагам, че този няма да е най-евтиния, но поне ще ми спести доста нерви. Благодаря на абсолютно всички за колоритните, но полезни мнения. Надявам се темата да бъде полезна и за други.

        Коментар


        • #49
          От: Бюджетен GPS

          Поне хвани някой да ти въведе настройките, щото като вземе да ти пищи за всеки км/ч превишена скорост, като вземе да те прекарва през землянки и паланки и т.н. гаранция, че и преди сръбско си го зафучил.
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • #50
            От: Бюджетен GPS

            Първоначално публикуван от kros Преглед на мнение
            Без да съм сигурен, че това е най-доброто решение смятам да отида утре в магазина на Гармин и да направя точно това. Може и да го купя от една от големите вериги за техника. Говоря за Нуви 50 с EU карта или за Нуви 2405. Времето ме притиска, няма и кои да занимавам с глупости,затова предполагам, че ще съм го изхвърлил още преди Пирот, но...трябва да се почне отнякъде. Все пак ще го пробвам в София преди това. Иначе картата и маршрута от Via Michelin са в джоба.
            Явно има безброи варианти и предполагам, че този няма да е най-евтиния, но поне ще ми спести доста нерви. Благодаря на абсолютно всички за колоритните, но полезни мнения. Надявам се темата да бъде полезна и за други.
            Е поне го купи от форума де, нали затова сме едно общество. Ти веднага - хипер - мипер маркет. При т'ва отношение, всеки следващ твой въпрос може въобще и да не получи отговори.
            подаръци за мъже от FACOM
            промоция на читави инструменти

            и на хоби такива

            тел. О879 Ч8Ч 2З5

            Коментар


            • #51
              От: Бюджетен GPS

              Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
              Е поне го купи от форума де, нали затова сме едно общество. Ти веднага - хипер - мипер маркет. При т'ва отношение, всеки следващ твой въпрос може въобще и да не получи отговори.
              Визираж karta.bg, нали? С удоволствие, утре ще им се обадя, защото поне на сайта не виждам това, което се предлага на другите места. Не казвам, че гледам правилно. Магазините са близо един до друг и ще отида и до там. Надявам се с това да не събирам негативи?

              Коментар


              • #52
                От: Бюджетен GPS

                Направо търси Събин в карта.бг, и да споменеш , че си от форума де.
                Ти си мислиш , че в сайтовете има всичко, ама не е така, на място има много повече и конкретни решения, плюс обяснения и карти ще получиш там. Пусни му едно ЛС sabin
                подаръци за мъже от FACOM
                промоция на читави инструменти

                и на хоби такива

                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                Коментар


                • #53
                  От: Бюджетен GPS

                  Добре ще помисля дали да му пускам ЛС. Направо ще отида на място предполагам. Благодаря и ще пиша после резултата.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Бюджетен GPS

                    Няма да го намериш там без уговорка, ама ти си знаеш.
                    подаръци за мъже от FACOM
                    промоция на читави инструменти

                    и на хоби такива

                    тел. О879 Ч8Ч 2З5

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X