Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Българско меню за Becker

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: До: Българско меню за Becker

    Здравеи можешли да ми пуснеш някои линк за IGO което си пробвал на BACKER 7934 моето е такова и съм го закъсал яко.

    Коментар


    • #62
      От: До: Българско меню за Becker

      Здравейте,регистрирах се току що и това е единствената тема която намирам за бекер,но честно запалила ми се е главата от два дена с тази навигация,изтрих всичко което беше във вградената памет и сега изобщо неиска да светне екрана и не се разпознава от програмата за обновяване на фърмуера която свалих от официалния сайт.Машинката е Becker Z201 ,благодаря предварително.

      Коментар


      • #63
        От: До: Българско меню за Becker

        ЗдравеЙ,_да попитам,_как да подкарам GPS-a_да чете от SD картата, а не от уреда?_А уреда е Бекер.
        Последно редактирано от Pacific; 22-06-11, 10:12.

        Коментар


        • #64
          От: Българско меню за Becker

          Здравейте, и аз като повечето имам проблем е моя Бекер z099. Като го включа към компиютъра не ми разпознава устройството и само ми пиши "Insert SD cart..." изчетах всички коментари но в моя случай не ми е ясно какво да правя,ако може някои да помогне много ще съм благодарна.

          Коментар


          • #65
            От: Българско меню за Becker

            Има една програмка за връзка между компа и win ce устроѝства йства windows mobile device centar ,това е по спомен. Becker е страхотна навигация

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X