Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каква навигация да си закупя?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Каква навигация да си закупя?

    Привет колеги,
    намислил съм да си купя навигация за колата.В скоро време планирам екскурзия до Европата та ще ми бъде необходимо такова чудо.Само че много не разбирам от такава техника и за това моля помогнете ми в избора.Не държа да има кой-знае какви екстри.Да е изпитана марка,да не дава проблеми и най-важното да ме заведе кадето искам и да ме върне (то всъщност това им е предназначението ).

  • #2
    От: Каква навигация да си закупя?

    Каквато искаш си купи, само да не е Гармин, може би Том Том за мен са най-сполучливи особено за чужбина, а най-добре евтино китайче.

    Подведох се по това че Гармин е най-разпространена ( само в БГ) и уж има хубава карта за БГ, купих скъп модел с две годишен ъпдейт на картата, за една година ползване равносметката е жестока, всеки път когато разчитам на Гармина гарантирано се губя и ставам за смях, всеки път като се загубя хубаво питам минувачи и те ме насочват в правилната посока.

    Сега пък след година ползване немога да си ъпдейтвам картата, налага се да плащам още веднъж нова карта, не мерси нямам нужда от услугите Ви, вече съм спрял да го ползвам защото колкото пъти му задам улица или някое населено място все ми отговаря че "няма съвпадения", днес в Овча купел 2 търсих един блок, в един момент стоях между блоковете и "Гармина" незнаеше кои са номерата на блоковете около мен, накрая попитах една жена и така намерих адреса.

    Скоро мисля да го подаря на някой приятел, ще си купя първото китайско менте на което мога да качвам всякакви карти, аман от префалени марки дето само те ядосват вместо да помагат.
    Последно редактирано от TOYO; 26-06-11, 16:40.
    TOYOTA RAV 4 HYBRID 2016 г. бензин 2500, 155 k.c. + Hybrid 200 k.c., LPG OMVL 64 Litra

    Коментар


    • #3
      От: Каква навигация да си закупя?

      Ас пък съм със Гармин Легенд. Работи със стандартни АА батерии. С 2бр. работи над 18ч.Става и за гората и за пеша. Четвърта година не ме е загубвал никъде. Нито из Европата/където намира и отделна ферма/ нито из Истанбул или анадола. За офф из България - да не говорим - алтернатива на Гармин няма.
      п.с. В колата се захранва през ЮСБ от запалката.
      Последно редактирано от Пенчо; 26-06-11, 16:47. Причина: доп

      Коментар


      • #4
        От: Каква навигация да си закупя?

        И аз не съм им фен.Преди няколко години хвърлих 1000 лв. за модел за който се оказа,че не поддържат резервни части.
        После и с картата имах проблем.
        ........................
        Иван Маринов
        CRF 250 X
        Не шансът определя съдбата на човека,а изборът!

        Коментар


        • #5
          От: Каква навигация да си закупя?

          Първоначално публикуван от TOYO Преглед на мнение
          Скоро мисля да го подаря на някой приятел, ще си купя първото китайско менте на което мога да качвам всякакви карти, аман от префалени марки дето само те ядосват вместо да помагат.
          Предлагам ти размяна за чисто ново "китайско менте". Можеш да качваш всякакви програми и карти.

          П.П. Предложението е сериозно!
          Последно редактирано от milstan; 26-06-11, 18:54.

          Коментар


          • #6
            От: Каква навигация да си закупя?

            Първоначално публикуван от pimax Преглед на мнение
            И аз не съм им фен.Преди няколко години хвърлих 1000 лв. за модел за който се оказа,че не поддържат резервни части.
            После и с картата имах проблем.
            Кой модел?

            Коментар


            • #7
              От: Каква навигация да си закупя?

              Първоначално публикуван от TOYO Преглед на мнение
              ...
              Скоро мисля да го подаря на някой приятел, ще си купя първото китайско менте на което мога да качвам всякакви карти, аман от префалени марки дето само те ядосват вместо да помагат.
              Aко не искаш бартер - предлагам кеш. Офертата ми е сериозна, пиши на ЛС. Но само ако е доста под пазарната цена на старо. Тъй де, да не го подаряваш.
              Големи боклуци са, две мнения няма, много са гадни, искам да ви отърва от тях, давайте насам . Говоря в мн.ч., понеже има много хора набутали се с тях. Ужас! Офертата ми важи само за Гармин!
              Последно редактирано от Rabin; 26-06-11, 18:44.

              Коментар


              • #8
                От: Каква навигация да си закупя?

                Първоначално публикуван от asterix85 Преглед на мнение
                Кой модел?
                60CSx
                ........................
                Иван Маринов
                CRF 250 X
                Не шансът определя съдбата на човека,а изборът!

                Коментар


                • #9
                  От: Каква навигация да си закупя?

                  @pimax
                  Product.Support@garmin.com

                  Пиши им за проблема на 60CSX. Могат да ти дадат някакво решение.
                  Последно редактирано от asterix85; 26-06-11, 19:18.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Каква навигация да си закупя?

                    Грам проблем нямаме с 6 Гармина,но е верно че не се опитвам да намеря блок в Люлин примерно.
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #11


                      И така тръгват разни митове и легенди
                      Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 27-06-11, 20:59.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Каква навигация да си закупя?

                        Най добре слагай: картата в колата и смело напред!
                        HONDA DOMINATOR 650
                        ОРЕЛ ASTRA
                        РСПБЗН-Приморско

                        Коментар


                        • #13
                          От: Каква навигация да си закупя?

                          Mдааа, и аз вдигам ръка, ако някой тръгне да подарява Гармин. Да го мята към мен
                          LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                          Коментар


                          • #14
                            От: Каква навигация да си закупя?

                            Мене гармина винаги ми ме е закарвал кадете съм му казвал. Верно дървена е картата ама кво да се прави.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Каква навигация да си закупя?

                              GARMIN!
                              Ползвам два, един за колата и един пеш по море и въздух. От Киото до Сан Фран и от Копенхаген до Дърбан никога не съм се губил и винаги съм намирал подходящите карти. И двата са стари 4-6 годишни модели и досега резервни части не са ми трябвали. Може би защото ги ползвам по предназначение, а не да кова пирони или цепя дърва

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X