Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НОВО !!! ---------------- "Alexander"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: НОВО !!! ---------------- "Alexander"

    За връщането на софта трябва да му пишеш да ти прати инструкции. Не съм го питал ,защото за сега си оставам с него и не съм го питал как става.
    Последно редактирано от milstan; 17-01-11, 15:47.

    Коментар


    • #47
      От: НОВО !!! ---------------- "Alexander"

      Аз открих как може
      Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
      Seat Leon 2007 1.9 TDI

      Коментар


      • #48
        От: НОВО !!! ---------------- "Alexander"

        Я сподели!

        Коментар


        • #49
          От: НОВО !!! ---------------- "Alexander"

          Използвах от тези cure rgn фърмуери на поляка pouchx.
          Само че, след тази процедура се прецака работата с web updater - уж сваля и инсталира последния 4.90, но после след рестарт нищо не се променя.
          Ако сваля официалния 4.90 gcd и го конвертирам в rgn - става.

          Междувременно се върнах на руската прошивка.
          Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
          Seat Leon 2007 1.9 TDI

          Коментар


          • #50
            От: НОВО !!! ---------------- "Alexander"

            Тези дни ще излезе нова версия, базирана на последния официален FW 4.90. За съжаление няма информация, какви промени да очакваме:

            "Ну что же, прошивка 4.43 потихоньку отходит в историю. Сегодня начата сборка предрелизной тестовой версии 4.91, в течение 1-2 дней начнется закрытое тестирование. Впрочем, я искренне надеюсь, что замечаний по данной версии не будет и она в текущем виде пойдет в массы."
            Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
            Seat Leon 2007 1.9 TDI

            Коментар


            • #51
              От: НОВО !!! ---------------- "Alexander"

              Появи се новата версия. Чакам да я получа и да тествам. Новата тема е тук:
              http://www.gps-forum.ru/cgi-bin/foru...&mode=flat&sb=

              Коментар


              • #52
                От: НОВО !!! ---------------- "Alexander"

                Да се разпиша и в тази тема, скоро вероятно ще купувам 13хх, искам да ползвам този софт.
                Моля обяснете как става плащането, конкретно milstan навярно ще ми е най-ползотворен.
                Искам да знам конкретните плюсове от стандартния последен ъпдейт на 1390 и този.
                Работи ли интернет връзката между телефона и навигацията коректно?
                Nuvi 1490T DeLuxe 5.11

                Коментар


                • #53
                  От: НОВО !!! ---------------- "Alexander"

                  Здравейте. Написах имейл на Александър, и получих следният отговор.

                  Прошивку можно приобрести у меня, стоимость 15 долларов 1 лицензия, если несколько сразу то дешевле. Последующие обновления бесплатно. Оплата через систему WebMoney (www.webmoney.ru).
                  Если надумаете платить - то мои кошельки Z111832046044 либо R677367753644 (рублевый по курсу). После оплаты я дам вам ссылку на прошивку и помогу ее активировать.

                  Въпросът ми е следният. След много опити не можах да преведа пари през WebMoney. Може ли някой да ми помогне да преведа 15$ в WebMoney срещу съответната комисионна. Благодаря

                  Коментар


                  • #54
                    От: НОВО !!! ---------------- "Alexander"

                    И аз получих същия мейл и така и не можах да разбера как да преведа пари през webmoney, така се присъединявам към зова за помощ на колегата....

                    Коментар


                    • #55
                      От: НОВО !!! ---------------- "Alexander"

                      Ако трябва ще дам 20$ просто кажете на кого и да вършим работа.
                      Почерпката отделно .
                      Nuvi 1490T DeLuxe 5.11

                      Коментар


                      • #56
                        От: НОВО !!! ---------------- "Alexander"

                        Здравейте колеги, нов съм в занаята, ъпдейтнах си нувито 1390Т на версия 5.30 и като цяло много шибана работа, спря звук блуту и още разни такива, та се питям някои може ли да помогне с файла за версия 5.10 щото от сайта на гармин не мога да го сваля ???

                        Коментар


                        • #57
                          От: НОВО !!! ---------------- "Alexander"

                          От днес съм с делукс версията на Александър.
                          Струва си всеки лев този софт, но ще му направя предложение да махне бутона за системата.
                          Това е платен софтуер и не е нужно да се набива в очите неговият произход, има и по-умерени начини на реклама.
                          Ако беше свободен софт то тогава можеше да го кичи с каквито иска рекламки.

                          п.с почвам с бъговете, системното меню което се задейства от натискането на батерията не работи.
                          Последно редактирано от SunShine; 02-07-11, 15:42.
                          Nuvi 1490T DeLuxe 5.11

                          Коментар


                          • #58
                            От: НОВО !!! ---------------- "Alexander"

                            Update, траковете при запис не се изобразяват върху дисплея.
                            Екороут функцията е сбъркана км/л както и липсва опцията при изчисляване на маршрут по-малко гориво.
                            Nuvi 1490T DeLuxe 5.11

                            Коментар


                            • #59
                              От: НОВО !!! ---------------- "Alexander"

                              @ redzhepov
                              Пиши в гугъл примерно поправка на изгубен звук на нуви 1300/1400 или Fix For Lost sound...

                              @ Sunshine
                              За траковете:
                              Сигурен ли си? Виж дали ти е включен Регистър на пътувания, или там както е именувано.

                              Коментар


                              • #60
                                От: НОВО !!! ---------------- "Alexander"

                                Не съм се изразил добре, не казвам че не прави тракове.
                                Просто липсва менюто с опциите за запис, съответно като пусна запис излиза картата но без индикация за текущ запис.

                                п.с менюто което е като натисна батерията работи.
                                Траковете обаче уж и записани не могат да се плейват на устройството, преди можеше.
                                Последно редактирано от SunShine; 03-07-11, 17:54.
                                Nuvi 1490T DeLuxe 5.11

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X