Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TomTom vs Garmin

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: TomTom vs Garmin

    Първоначално публикуван от corpse Преглед на мнение
    Аз лично моя фаворит е том том,по добра марка за навигация няма,само които не я е ползвал може да спори.
    С други думи, това, че аз СЪМ я ползвал, не ми дава право да споря. Жалко!!! Ама то е и стара история. Обичах си ТомТома, преди да се запозная с Гармин. Живот. Какво да го правиш.
    LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

    Коментар


    • От: TomTom vs Garmin

      Целият спор е доста абстрактен, защото не се конкретизират конкретни модели. Ако сравнявате евтините модели на Гармин с евтините модели на ТомТом, Гармин ги удря в земята от всякъде. Преди месец разгледах един ТомТом който струваше под 200лв. Е няма такъв боклук! Китайските пръчки на същата цена са по добри. При скъпите модели преди излизането на 37хх серия на Гармин нещата бяха на кантар, ако обаче не смятаме покритието и поддръжката на картите за BG. С 37хх серията ТомТом пак изостанаха в надпреварата и то сериозно! Който си мисли, че ТомТом-а му е по хубав от съответния в класа Гармин може да дойде и да ги сравним "рамо до рамо" а не само да си цъкаме по клавиатурите. Ще е интересно за всички.

      Коментар


      • От: TomTom vs Garmin

        Може би само сравнение на място няма да е достатъчно. По-добре е ако има възможност да се сравнят еквивалентни модели и в движение и може би не само в България.
        Каквото и да си говорим двете марки са най-добри в сравнение с всички останали.

        Коментар


        • От: TomTom vs Garmin

          В българските планини друго освен туристически уред на Гармин не върши работа. На въпроса "защо" отговора е заради ОФРМ и БГмаунтийнс картите. Друг е въпроса,че и като хардуер Орегон серията на Гармин е без конкуренция според мен. Температурен обхват(-20 до +70 градуса),водоустойчивост,здравина(многократно съм изпускал и двата Орегона и няма проблеми).
          Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

          Коментар


          • От: TomTom vs Garmin

            Имам едно въпросче?Може ли на Том Том ХL да се инсталира ИГО?

            Коментар


            • От: TomTom vs Garmin

              Първоначално публикуван от hristian_st Преглед на мнение
              Имам едно въпросче?Може ли на Том Том ХL да се инсталира ИГО?
              Не, не може.

              Коментар


              • От: TomTom vs Garmin

                Много интересна тема, чак не знам как съм я пропуснал. Би ми било интересно да споделя опита си с TomTom GO LIVE 1000 и Garmin 3790LMT и да ви кажа че и двете са много добри но не и двете имат сериозни недостатъци тази причина се налага да използвам ТомТом-а за Англия а Гармин-а за БГ. Може би утре ако намеря време ще напиша няколко реда.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X