Обява

Свий
Няма добавени обяви.

? за Bluetooth GPS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ? за Bluetooth GPS

    Интересува ме МТК спрямо SIRF III с по-малка чувствителност ли е.
    Holux M1200 или Holux 236 ще ми препоръчате или нещо друго в същия ценови диапазан.

  • #2
    До: ? за Bluetooth GPS

    Първоначално публикуван от otkata Преглед на мнение
    Интересува ме МТК спрямо SIRF III с по-малка чувствителност ли е.
    Holux M1200 или Holux 236 ще ми препоръчате или нещо друго в същия ценови диапазан.
    Препоръчвам Holux M1000 - От няколко места съм чувал отзиви за по-новите модели, че блутуут предавателя им е по-ненадежден и по-често прави проблеми !!!
    2015 KTM EXC 450 six days Argentina
    Toyota Land Cruiser KDJ 125

    Коментар


    • #3
      До: ? за Bluetooth GPS

      Първоначално публикуван от Vladislav Kostevski Преглед на мнение
      Препоръчвам Holux M1000 - От няколко места съм чувал отзиви за по-новите модели, че блутуут предавателя им е по-ненадежден и по-често прави проблеми !!!
      А някакъв друг по-малогабаритен модел както е м1200 и слим 240?
      МТК отстъпва ли на SIRF III ?

      Коментар


      • #4
        До: ? за Bluetooth GPS

        аз имам holux gpslim240 и старшно си го харесвам. ако искаш професионална оценка и ползваш англ. ето ъи едно много добро ревю сравнение на М1000 с gpslim240: http://www.gsmarena.com/gps_navigati...review-190.php

        общо взето резултата е равен, но м1000 е по-евтин и малко по-чувствителен в трудни условия. който и да избереш няма да сбъркаш.
        последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

        Коментар


        • #5
          До: ? за Bluetooth GPS

          Garmin mobile10 със sirf star 3...за карти не се притеснявай
          https://buy.garmin.com/shop/shop.do?cID=139&pID=420

          Коментар


          • #6
            До: ? за Bluetooth GPS

            Тествал съм Holux m100 , Holux 236 i Garmin mobile 10x. Между холуксите няма съществена разлика освен цената. Гармина има по-бавен студен старт,по-бързо губи сигнал в тунел, по-слаба батерия и значително по-скъп.

            Коментар


            • #7
              До: ? за Bluetooth GPS

              основното предимство на М1000 е батериата. чипа консумира мн. по-малко ток и с една батерия издържа 20 часа.
              последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

              Коментар


              • #8
                До: ? за Bluetooth GPS

                Значи всичко клони към М1000.

                Коментар


                • #9
                  До: ? за Bluetooth GPS

                  зависи,ми то и на моят 10x батерията издържа повече от 20часа ,а и е със sirf 3,също може да оставя следа, да си правиш маршрут...якото е че можеш да го ползваш и с google earth...

                  Коментар


                  • #10
                    До: ? за Bluetooth GPS

                    Първоначално публикуван от asterix85 Преглед на мнение
                    също може да оставя следа, да си правиш маршрут...якото е че можеш да го ползваш и с google earth...
                    То това не зависи от приемника, а от софтуера с който го ползваш

                    Коментар


                    • #11
                      До: ? за Bluetooth GPS

                      То това не зависи от приемника, а от софтуера с който го ползваш
                      интересно а какъв е софтуерът?!Защото когато влезнеш във google earth и дадеш на GPS само Garmin и магеллан излизат като възможни марки?

                      Коментар


                      • #12
                        До: ? за Bluetooth GPS

                        Айде стига сте си мерили GPSките !


                        Аз имам GPS10 - и бих казал че само три са нещата, които го отличават от масата GPS-и за 100 лв.

                        1. най-важното - лицензно работи със софтуер на Гармин. В момента това не е предимство, но преди Беше, и след време пак може да е, ако сменят защита на софтуера.

                        2. Кара два пъти по-дълго на батерия от старото поколение Sirf3, но не и от новите (MTK)

                        3. Самоизключва му се Bluetooth модула, ако не се ползва, и така спестява още от батерията.

                        Тези три плюса в момента не са кой-знае какво предимство пред Холукс M1000. А това че е "марков" и от "пекана пластмаса" - едва ли ги грее много хората.

                        Мене още ме е яд че дадох 250 лв. за G10, а китайците е..наха ХТ-то буквално следващата седмица. Не че не върши работа - но просто леко над средно-статистическия китайски GPS за 100 лева.

                        Има много тарикатска щипка - като за колан, ама аз със нея съм го слагал на шапка, на яка, май това е четвърти плюс.
                        А, пристига в огромна кутия със сумати екстри (разни жици, кабели, адаптори за запалка, СД-та, книжки с упътване на 200 езика! СОФТУЕР - нали за това си плащаш всъщност разликата от 100 до 250 лв.) Демек, сега имам някакви лицензни програми на гармин. Карти нямаше! Модела с картите струваше още 100~200 лева отгоре, при това не на България, ами на белия свят само.
                        Последно редактирано от ynopum; 08-06-08, 20:32.

                        Коментар


                        • #13
                          До: ? за Bluetooth GPS

                          В крайна сметка взех М1200. Първите ми впечатления са - доволен съм. Бърз старт, батерията държи доста, компактен в джоба не се усеща.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X