Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Спийд камери България (в разработка)

    Първоначално публикуван от Боби61 Преглед на мнение
    Да съобща за една малка неточност.
    Камера №846 на Е79 след Враца в посока Мездра е на ограничение 90км/ч, а е записана за 60км/ч
    Потвърждавам. В неделя минахме оттам и специално гледахме за знак за ограничение, такъв не видяхме. Ако има някой от Враца да потвърди дали сме прави или слепи

    Коментар


    • От: Спийд камери България (в разработка)

      Първоначално публикуван от Niandre Преглед на мнение
      Потвърждавам. В неделя минахме оттам и специално гледахме за знак за ограничение, такъв не видяхме. Ако има някой от Враца да потвърди дали сме прави или слепи
      Да и аз потвърждавам.Преди да сложат камерата си имаше знак 60км/ч.,затова е така.Лошото е,че от другата страна по посока Мездра-Враца си има знаци 60 км/ч. и се случва да има полицейска засада.

      Коментар


      • От: Спийд камери България (в разработка)

        Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
        Камерата на Лукойл Ботевград магистрала Хемус трябва да е 90 км./час.
        Защо трябва да е на 90 км/ч.?!?Ако беше на 90 км/ч. аз лично щях да имам над 100 снимки,защото там винаги си минавам с 130 км/ч.

        Коментар


        • От: Спийд камери България (в разработка)

          Колега, ако си минавал от там скоро и си гледал знаците, нямаше да питаш.
          Nothing comes from nothing...

          Коментар


          • От: Спийд камери България (в разработка)

            Колеги имам малко нужда от помощ!!!! Закупих си garmin nuvi 2455 и искам да си кача камерите за скорост , но точно това е проблема. Изчетох цялата тема сигурно 5-6 пъти и като моя проблем няма никъде Та.... свалих си програмата POI LOADER, тази карта дето е дадена от линка за 0.69 speedcam и като искам да намеря файла чрез програмата не го открива никъде. Сигурно аз греша някъде и затова, ако може да ми дадете линк с който да сваля точно този файл или ако има нещо по-сериозно да ми обясните. Предварително Ви благодаря .

            Коментар


            • От: Спийд камери България (в разработка)

              С POI LOADER трябва да качваш .gpx файл.
              .gpi файла се записва директно на навигацията. Или бяха наобратно.
              Та виж дали се опитваш да качиш правилния формат файл

              Коментар


              • От: Спийд камери България (в разработка)

                Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
                Колега, ако си минавал от там скоро и си гледал знаците, нямаше да питаш.
                Колега,минах поне 4 пъти от тогава и да знаеш,че си в голяма грешка.Виж кой знак къде се намира и от къде важи.А и да ти кажа,че камерата снима само в посока Ботевград-София.
                Смятам да не разводняваме повече темата.

                Коментар


                • От: Спийд камери България (в разработка)

                  Възможно е да съм в грешка. Аз така съм ги видял - така ще карам, докато не ги махнат, както обещаха от пътното по телевизията. Наистина няма смисъл да спорим.
                  Nothing comes from nothing...

                  Коментар


                  • От: Спийд камери България (в разработка)

                    Качвам една точка на засада , точката е преди Серес в Гърция , обаче изгарят главно Българи. За това и държа да я добавите в нашия файл.
                    Аз също си изпатих, останах без книжка за два месеца. Ограничението е 90км/ч крият се след един завой в посока Серес. С лазарен ръчен радар който засича и антирадарите.
                    Истинска хранилка,но за държавата:
                    Един засича скоростта , двама отбиват , и четирима пишат актовете. Процедурата отнема около 5-6 минути на човек Глобата е 350 Е ако пратиш веднага в пощата в Серес е 175Е.
                    Спират всички със над 19 км над допустимото, т.е. почти всички,( има двойна мантинела и по две ленти в посока )
                    Работят на опашка, няма напрежение не се заяждат...
                    Ако бачкат осем часа пълнят в Гръцката хазна над 70 000 Евра !!! (на 5 минути по 4 акта е на това му викам производителност)



                    Как Ви се струва идеята да добавим в Нашия файл и близки до БГ точки със засади и камери които пряко ни касаят?
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • От: Спийд камери България (в разработка)

                      Kолеги някой да знае дали има камери между втория и третия тунел на магистрала Люлин и дали камерите на 3тия тунел са още в пробен период?Благодаря предварително!

                      Коментар


                      • От: Спийд камери България (в разработка)

                        Колеги,здравейте искам да попитам дали камерите на АМ Люлин са още в пробен период на третия тунел и дали някъде между 2рия и 3тия тунел има какмери?Благодаря предварително

                        Коментар


                        • От: Спийд камери България (в разработка)

                          Аз съвсем невинно да попитам ще има ли скоро версия 070?
                          Nothing comes from nothing...

                          Коментар


                          • От: Спийд камери България (в разработка)

                            Съвсем случайно чух,че на новите участъци от магистрала Тракия имало камери с отчитане на средна скорост.Намирали се на някъкви мостове.Чух от непознати и не беше удобно да разпитвам за подробности.Действат на принципа на тези на Тунела на магистрала Хемус. Едната камера е на точка А а другата след известно разстояние е на точка Б и ако тази отсечка е измината с по-голяма скорост от разрешената втората камера те снима,че си превишил средната възможна скорост,дори и пред камерите да си карал със разрешената.Ако м/у камерите си бил с по-висока времето за което си преминал отсечката се калкулира от втората камера.

                            Коментар


                            • От: Спийд камери България (в разработка)

                              Кога най- сетне Гергана ще спре да ме навиква с 80 на бившето летище на магистрала ТРАКИЯ, между Пловдив и Пазарджик?
                              Вече половин година там е 130 км/ч, а не 80.
                              Също на кръстовището на пътищата Ловеч-Троян със София-Варна: ограничението е на пътя Ловеч-Троян, а Гергана крещи, когато минавам по главния път.
                              Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                              Коментар


                              • От: Спийд камери България (в разработка)

                                Добър вечер на всички!

                                поредната ( 070 ) версия (кирилица и латиница) качена на http://paralax.org/garmin/
                                последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X