Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Спийд камери България (в разработка)

    Че тя точността на скоростометра е +/- 10 км/ч. При 110 това означава 11 км/ч и вече си за 50 лв. Така ли го измислиха умниците?
    Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

    Коментар


    • От: Спийд камери България (в разработка)

      Миналия месец казаха, че започват да настройват камерите да те снимат, ако си с 10км/ч отгоре. Предполагам вече са ги настроили. Така че като видите камера, гледайте да не сте с повече от 10км/ч над разрешеното.
      [URL="http://dobavi.info/cars/Volkswagen/"][IMG]http://dobavi.info/cars/Volkswagen/m14836.gif[/IMG][/URL]

      Коментар


      • От: Спийд камери България (в разработка)

        До 10 дни ще заработят всички стационарни камери на „Пътна полиция”
        От вчера стационарните радари, които снимат нарушители по най-натоварените пътища у нас, вече правят снимка на всеки водач, превишаващ скоростта с над 24 километра.

        Коментар


        • От: Спийд камери България (в разработка)

          Първоначално публикуван от Davide Преглед на мнение
          Здравейте колеги, днес получих електронен фиш със снимка от мобилна камера в полицейски автомобил, който беше скрит в отбивката за с.Слънчево на автомагистрала Хемус, на 10-тина км преди Варна в посока Варна. Координатите са N43 14.241 E27 42.866 като ограничението е 130км/ч. Камерата ме е снимала в гръб. Пак повтарям, камерата е мобилна, но предлагам да се отбележи като засада, тъй като патрулката е скрита и се вижда в последния момент с периферното зрение!

          Минах 3 пъти от там. Наистина единия път имаше патрулка скрита в отбивката. Ограничението обаче в зоната на отбивката (около 500 метра) не е 130, а 100км/ч! Така че внимавайте, много хора могат да се подведат от това, че карат по магистрала и да се окажат заснети!

          Коментар


          • От: Спийд камери България (в разработка)

            Тази седмица пътувах 2 пъти от Варна до Велико Търново и обратно. Направиха ми впечатление няколко нови засади, които ги няма във версия 0.63.

            Координати: N43 16.977 E26 38.815 в с.Пробуда преди Търговище, посока Варна - Търговище, ограничение 50км/ч.

            Координати: N43 09.280 E26 01.161 между селата Моравица и Кесарево, посока В.Търново, ограничение 90км/ч.

            Координати: N43 15.306 E27 25.678 на магистрала Хемус, отсечката без разделителна мантинела при разклона за Провадия, посока Варна, ограничение 90км/ч.

            Коментар


            • От: Спийд камери България (в разработка)

              Първоначално публикуван от traveler3 Преглед на мнение
              Минах 3 пъти от там. Наистина единия път имаше патрулка скрита в отбивката. Ограничението обаче в зоната на отбивката (около 500 метра) не е 130, а 100км/ч! Така че внимавайте, много хора могат да се подведат от това, че карат по магистрала и да се окажат заснети!
              В интерес на истината и аз имам спомен, че там има ограничение /по памет не ги помня/, но на снимката ми пише: ограничение 130км/ч.

              Коментар


              • От: Спийд камери България (в разработка)

                Може ли и аз да се запиша тук?
                Днес получавам писмо от Областна дирекция на МВР град Сливен.. Ей този Сливен ще ме сасипят.. Един път кижката ми взеха там, а сега и снимка..Добре, че съм превишил с малко..
                Така..Камера в патрулка на координати Е26'20.2002 N42'39.5605 - ограничението е 50км/ч.

                Коментар


                • От: Спийд камери България (в разработка)

                  Нови засади : 70км/ч - Засада - София (Бояна) - N 42.6487447 E 23.26992809
                  60км/ч - Засада - София (Околовръстен път) - N 42.632439 E 23.33533


                  332 камера са и сбъркани координатите, правилните координати са: N 42.65893161 E 23.24122041

                  Засади 580 и 1015 са на 200 метра една от друга, да остане само 580.

                  Засада 060 е поставена на 400 метра след мястото на засадата, правилното място е : N 42.612483 E 23.1736958

                  Коментар


                  • От: Спийд камери България (в разработка)

                    Първоначално публикуван от Desislavd Преглед на мнение
                    Може ли и аз да се запиша тук?
                    Днес получавам писмо от Областна дирекция на МВР град Сливен.. Ей този Сливен ще ме сасипят.. Един път кижката ми взеха там, а сега и снимка..Добре, че съм превишил с малко..
                    Така..Камера в патрулка на координати Е26'20.2002 N42'39.5605 - ограничението е 50км/ч.
                    По този булевард си вардят всеки път на различни места!
                    Biagini Passo Powered By VW Syncro

                    Коментар


                    • От: Спийд камери България (в разработка)

                      от доста време се чудех....
                      333-Засада-50км/ч Драгичево, на разклона за Кулата
                      N42.60130 E23.12885

                      При нас пише засада, в антирадара за Android пише Speed Camera...
                      И двете точки (според GoogleMaps), се намират не на Е79, а на улицата в селото. Странна работа...
                      Оказа се, обаче, че на стълба на спирката всъщност има камера от тип RedLight.
                      Затова предлагам тази засада да стане на RedLight камера с тези координати:
                      N42.60127 E23.12884.

                      Коментар


                      • От: Спийд камери България (в разработка)

                        Здравейте, понеже не успях да намеря информация , питам направо. Имам радар детектор Cobra 9970G с GPS функция. Тя работи с база данни на AURA, обаче тя поддържа само Америка. Има ли някакъв разработен фаил , с който мога да ъпдейтна ГПС-а на радара през компа за България. Благодаря предварително

                        Коментар


                        • От: Спийд камери България (в разработка)

                          Първоначално публикуван от miro1972 Преглед на мнение
                          Здравейте, понеже не успях да намеря информация , питам направо. Имам радар детектор Cobra 9970G с GPS функция. Тя работи с база данни на AURA, обаче тя поддържа само Америка. Има ли някакъв разработен фаил , с който мога да ъпдейтна ГПС-а на радара през компа за България. Благодаря предварително
                          Мисля, че не може. Може само да си вкарваш сам точки и то само когато си на мястото, което искаш да запаметиш като точка.
                          последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                          Коментар


                          • От: Спийд камери България (в разработка)

                            42.87978 / 25.31403 Габрово, засада 8
                            42.88033/25.31244 Габрово, засада3
                            42.86159/25.32525 Габрово, засада 6
                            не са актуални. (6 и 8 са от мен)

                            Коментар


                            • От: Спийд камери България (в разработка)

                              Е колеги не можах да се справя. Четох, четох е не става. Посетих paralax.org/garmin/и там четох, изтеглих символите за спиид камери, разархивирах ги в папка на ПС с име гармин, пробвах гласовете тръгват без son.exe но го сложих в папката както е указано и пристъпих към теглене наbg speedcams v.063(1) CYR- mnogokratno.gpi
                              . След като го изтегля не успявам. Трябва с някаква програма да го разархивирам ли, с торент програма да го сваля ли, не намерих описание как и точките ми се губят. Някъде нещо не чета правилно и не разбрах. С една дума искам да си инсталирам спиид камерите и засадите на моето nuvi 215 Т с гласово предупреждение. Не ми достигат знанията и моля за помощ. Благодаря предварително. Поздрави.
                              MITSUBISI PADJERO 2,5 TDI. 1994 Г. Кандидат ретро.

                              Коментар


                              • От: Спийд камери България (в разработка)

                                Значи...
                                отиваш на http://paralax.org/garmin/,
                                влизаш в gpx файлове за кирилица.
                                Или отиваш на първа страница
                                и прочиташ въпросите и отговорите.
                                Сваляш архива, разархивираш и проверяваш за .wav файлове
                                във всяка една папка (трябва да работят без sox). След това прочиташ какво пише тук вдясно,
                                изпълняваш го и компилираш.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X